www.sudzibas.lv Akademija MON PLATIN kosmētikas pardošana

Akademija MON PLATIN - kosmētikas pardošana

Ļudi!!!Esli vam pozvonjat po telefonu ot akademii krasoti MON PLATIN i predlozat besplatno masku dlja lica ili sdelatj prichesku , ne soglashajtesj!!!!Oni trebujut s soboj vzjatj pasport, potom na meste budut vas obrabativatj chtobi vi kupili u nih chemodan kosmetiki vesjma somniteljnogo kachestva, a esli net deneg oni prjamo na meste oformjat na vas KREDIT!!!! Eto OBMAN!!!!! Pochitajte Rossijskie sajti!!!!Tam oni uze davno vseh naduli, ocheredj za Rigoj!!!

J

K Kolumbija1987 22.11.2013

ДЕВУШКИ ТЕ КТО НЕ КУПИЛ НИЧЕГО, ВАМ ДАВАЛИ ЧТО ТО ПОДПИСЫВАТЬ ТИПО О ПРОЙДЕНОЙ ПРОЦЕДУРЕ, ОЦЕНКУ Т Т. Д, ????

A abba 23.11.2013

Давали подписать тоже анкету.

L lilly 29.11.2013

Тааакой развод =) поискала в интернете, в России уже даже организации существуют против этой чудо-академии. И в новоятях говорили - http://www.youtube.com/watch?v=hhQ1c5W9PzI

S Sally 10.12.2013

Люди! Что за бред Вы несёте?! Единственный аргумент который я тут вообще прочитала, это что якобы что то впаривают. Даже если впаривают, это так должно быть. Нам каждый день что- то впаривают! А что в магазине продавщица думаете не "впаривает" нам что- то? Вот если бы нам там сказали "не покупайте это говно, я Вам просто впариваю эту хрень" вот тогда было бы странно. А так вообще в чём проблема? Мне там единственное что целовали одно место и правильно, как и вдругих салонах, где лелеют клиентов. Это так и должно быть! Вообще не поняла в чём вздор. Начитались один другого и давай базар разводить. Вот точно так же ненавистники у знаменитостей разводят бред, делать больше в жизни то и не чем. Просто не люблю таких людей. Если что- то не понравилось нужно привести серьёзный аргумент, а не говорить естественный факт.

N nonna 29.12.2013

Bila v etoi kompaniji 12. Dekabrja. Burom, nastoicivo, nekorektno obrabativali menja na pokupku kosmetiki. Zavedomo ne brala pasport, no dlja nih eto ne bila pomeha. Oni podgotovili dogovor i podsovivali podpisatj. Otgovorkami polucilosj ot nih uiti. Cerez nekotoroje vremja stalo ploho - sonnoje sostojanija, gorecj vo rtu, daleje toshnota i rvota. Na sledujushij denj k veceru lico pokrilosj sipju - allergija. Vmesto prijatnoi proceduri polucila moraljnoje potrjasenije i problemi so zdorovjem. Poltori nedeli lico prividila vporjadok. Besplatnij sir toljko v mishelovke. Ne poseshaite etu kompaniju!!!

T tablete 07.01.2014

Biju uz matu procedūru, Gribu teikt, ka nesaskāros ar kādu jel neadekvātu attieksmi no personāla puses, taču pirmais uz ko es skatījos ir tas, kā izskatas pats personāls. Sēdēju uzgaidamajā koridorītī un vēroju cilvēkus, vēl nezināju, ka man tiks piedāvata TIK dārga kosmētika. Zināju tikai to, ka ir iespējas šeit sakopt seju un matus. Neredzēju nevienu meiteni ar matiem, kas izskatītos īpaši skaisti un kopti, dažām karajās kā lāstekas. Ar ādu bija prolēmas daudzām speciālistēm, kas tur strādā. Pati matu procedūra, kuru man veica nebija nekas īpašs, gala rezultāts bija labs, bet nekas īpašāks par parastu frizētavas efektu. Cilvēkiem, kas lieto profesionālu kosmētiku, šī neliks jsuties labāk. Iespējams, tiem, kas lieto drogas šampūnus, liksies ka wow. Tā kā 1000 ls nu notiekti tas nav vērts, un vispār ļoti ilgi tas viss velkas. Domājiet vai jums to vajag, vienīgi tad, ja nav kur likt laiku un naudu 1000 ls par 10 matu produktiem jums neko dzīve nemaina, tad jā... Mārketings viņiem protams ir tāds skarbais, ar to rēķinieties, kad iesiet, ka būsiet "zem neliela spiediena " :)

D Dislike 09.01.2014

Meitenes, neuzķerieties uz Mon Platin makšķeres! Nevaru atgūties no morālā kaitējuma.

Man arī piezvanīja no skaistuma akadēmijas Mon Platin un pateica, ka mana meita man ir sagādājusi dāvanu sertifikātu matu vai sejas procedūrai, bet jānāk ar pasi. Protams, neviens normāls cilvēks neiet uz skaistumkopšanas salonu vai frizētavu ar pasi, bet ja tas ir dāvanu sertifikāts, tad ir jāapliecina, ka tā tiešām esmu es. Kāpēc dāvanu sertifikāts bet ne dāvanu karte? Kāpēc vajadzēja pasi, es sapratu pēc procedūras. Pirms procedūras man nepateica, ka man tiks piedāvāts iegādāties kosmētikas koferi par 1100 Eiro. Tāds ir šīs akcijas mērķis: ieskapēt.
Skaidrs, ka katrs uzņēmums cīnās par klientu, rīkojot akcijas, ar mērķi piesaistīt pastāvīgos klientus. Tas viss būtu normāls marketings.
Pirms procedūras kosmetoloģe pozicionēja Izraeleas kosmētiku, kas it kā ir ražota no melnā kaviāra, kā ārstniecisku, kas sasniedz ceturto ādas slāni un likvidē, nevis piesedz problēmu. Jautājums: Kāpēc pasākumam nav piesaistīts sertificēts dermatologs?
Tālāk sekoja piebilde, lai es nelasu atsauksmes internetā, jo tos rakstot skaudīgie konkurentu, lai nomelnotu viņu burvju kosmētiku.
Tālāk sekoja procedūra, kurai nebūtu ne vainas: uzlikts un noskalots pīlings, uzlikta barojošā želeja, tika vadāts ar krāsaino ultraskaņas aparātiņu. Procedūra kā procedūra. Es pateicu, ka varētu nākt uz šo procedūru turpmāk, bet t.s. kosmetoloģe
atcirta, ka šī procedūra maksā 120 LVL un tas nav izdevīgi. Tātad: es neesmu tur vajadzīga kā kliente. Tad viņa jautāja, cik es esmu gatava izdot mēnesī par sejas procedūrām, cik es mēnesī vidēji nopelnu, cik no tā oficiāli un cik neoficiāli, cik liels ir manu ģimenes locekļu ienākums, kur es dzīvoju un kur strādāju. Es atbildēju, ka varu izdot 20 LVL mēnesī. Kosmetoloģe: Тогда мы Вам даём рассрочку.
Uz ko es atbildēju, ka es kategoriski nevēlos nekādus kredītus un es arī nevaru tos ņemt, jo esmu pašnodarbinātā persona un man ir nenokārtotas kredītsaistības. Viņas iebildums: это не кредит а рассрочка. Būtībā kredīts (svešvārds) un рассрочка (krievu vārds) ir viens un tas pats.
Tad man paziņoja: lai man varētu izsniegt klienta karti, vajadzīga pase. Pasi es iedevu, kosmetoloģe uz piecām minūtēm izgāja un tad atdeva man pasi ar piebildi, ka tā ir nokopēta. Kā klienta kartes lietotājai man tika solīti visādi brīnumi: pusdienas restorānos ar atlaidi, dermatologs, VIP semināri par skaistumokopšanu u.t.t.

Kad procedūra beidzās, man pateica, ka ir jāparaksta klienta kartes līgums, bet it kā nejauši izmeta, ka ir jāgaida atbilde no finanšu kompānijas, kas var arī atteikt. Man atkārās žoklis. Es neesmu pildījusi nekādu kredīta pieteikumu!!! Es taču skaidri un gaiši pateicu, ka nevaru un arī negribu ņemt nekādus kredītus. Uzgaidāmajā telpā mani pacienāja ar kafija un kosmetoloģe lūdza pagaidīt atbildi no finanšu kompanijas. Tad pienāca kundze no Mon Platin finanšu daļas un pateica, ka kredītā ir atteikts. Viņa ir iesūtījusi manu pieteikumu divās vietiņās: In CREDIT un vēl vienā vietinā (nepateica kādā vietinā).
Ar kādām tiesībām viņi sūta kredīta pieteikumus un manus datus kaut kādās vietiņās bez manas piekrišanas, aizmuguriski?

Tādā gadījumā var inkriminēt: nelegālo medicīnisko praksi, akcijas patieso mērķu slēpšanu, personas datu izkrāpšanu un nodošanu trešajai personai.
...un nāksies no Latvijas tirgus aiziet un meklēt citus lohotronus.

S smīkņa 09.01.2014

Maija, nepaslinko un uzraksti iesniegumu PTAC un arī Datu valsts inspekcijai.

MON Platin Latvija

Par kosmetoloģes rīcību. Vai nu meitene ir naiva vai nu viņai bija dots tāds uzdevums. Domāju, ka bija otrais variants.
Nu nevar strādāt ar cilvēkiem, ja nav sajēgas par lietas juridiskajiem aspektiem.
Kompānijas uzdevums ir izglītot darbieniekus arī šajā jomā. Vismaz tik elementāras lietas ir jāzina: kredīts un рассрочка ir viens un tas pats, kredīta pieteikumu uz kredīta kompānijas veidlapas ir jāaizpilda pašam klientam un jāparakstās, līdz ar ko viņš piekrīt datu iesniegšanai dotajā kompānijā un arī zina, kurā vietā tika iesniegti viņa dati. Tādās lietās ir jārunā tiešajā tekstā! Pālieku iniciatīva ir jāizslēdz, tai ir jābūt atbilstoši likumam.
Finanšu daļas dāma man pat nepaskaidroja, kura bija tā otrā vietiņa, kur viņa iesūtīja manus datus. Lai gan kredītlīguma noslēgšanu var apturēt, bet dati ir iesniegi nezin kur...Arī Latvijā ir zināmi gadījumi, ka kredīta attiekumu saņēmušo cilvēku datus izmantoja noziedzīgās struktūras, ņemot lielus kredītus uz šī cilvēka vārda, līdz ar ko "kredītņēmējam" tika nobloķēts konts, atņemts dzīvoklis, mašīna.
To var apstrīdēt tiesā, bet tas prasīs daudz naudas, nervu un laika. Lūgšu Dievu, lai tas nenotiek ar mani.
Saprotu, ka meitenei izglītība ir tikai kosmetologu kursi. Akcijas mērķis nebija tikai padarboties ar seju ar mērķi piesaistīt pastavīgos klientus, kas pēc tam nāktu uz procedūram. Mērķis bija pārdot kosmetikas komplektus par 1100 Eiro katrs, kas jau pats par sevi bija nepatīkams pārstegums. Kosmētikas kvalitāti neapšaubu un meitenes sniegta procedūra mani apmierina. Tas, ka kompānijas pozicionē sevi kā ārstniecības iestāde, bet neuzrāda nevienu med. sertifikātu, nav kosmetoloģes vaina.

Vēlreiz par Mon Platin

Pieņemu, ka kosmetoloģe ir naiva un juridiskās lietas nezinoša, bet kāpēc finanšu daļas dāma iesūtīja manu datus kāut kādās vietās, ja pieteikums nebija noformēts juridiski korekti. Viņai gan bija jāzina likumi! Viegli jau vainot tiešo izpildītāju, tādā gadījumā meiteni- kosmetoloģi. Ne jau kosmetoloģe pati iesūta pieteikumus finanšu kompanijās.
Tas būtībā ir finanšu daļas speciālista rupjš pārkāpums!!! Esmu pārliecināta, ka manu parakstu ir noviltojusi finanšu daļa.
Un kas tā par atbildi no finanšu daļas darbinieka puses: mēs iesūtījām Jusu pieteikumu divās vietiņās- InCredit un vēl vienā. Kas tā par finanšu kompāniju ar nosaukumu Vietiņa?

D Dislike 11.01.2014

Palasiet meitenes un neesat dievgosniņas!

Tas nav vienīgais saits par Mon Credit blēdībām!

D Dislike 11.01.2014

Mon Platin izmanto arī farmaceitiskos līdzekļus, lai izslēgtu akcijas dalībnieču modrību, piejaucot sejas kopšanas līdzeklim, kuru triep uz sejas un tējai/kafijai pirms līguma parakstīšanas. Tas nav lielās devās un nedarbojas ilgstoši, bet pietiek lai izslēgtu modrību arī kritiski domājošam cilvēkam un viņš paraksta visus papīrus, ko noliek priekšā.
Pēc vizītes uz Mon Platin jutos drausmīgi: sāpēja un reiba galva, grūtības koncentrēties, sausums mutē. Tāda sajūta, ka būtu lietots alkohols vairāk nekā vajadzētu, lai gan netika lietots alkohols vai kāds medikaments.
Ja viņi strādāja ar tādam metodēm Krievijā, tad kāpēc lai nestrādā Latvijā.
Nekur, mīlīši, neliksities. Nāksies prokuratūrai atklāt savu virtuvi.
Turklāt, nevaru saprast kāpāc jāveic procedūra pusei sejas 30 min. un minūtes 3 otrajai pusei, līdz ar ko radās asimetrija.

D Dislike 13.01.2014

Un ar asimetriju sejā es tiku palaista. Ka tik ātrāk nauda, ka tik atrāk kredīts!

Lai nedod Dievs Jums kaut ko tādu! Cienījamais rakstītājs Mon Platin vārdā, silti iesaku mainīt darbavietu un nekad CV neminēt to, ka esat strādājusi šajā kantorī.
Cik nu Jūsu iestāde ir nopietna, ja Jūsu akadēmiskais personāls ir skuķes ar 3 dienu kursu izglītību?
Jebkurā medicīnas iestādē visi sertifikāti ir pacientam redzamā vietā.
Kāpēc Saratovā ir ierosināta krimināllieta?
Tā "cienāšana ar..." ir nepierādāma lieta un paliek uz Jūsu sirdsapziņas.
Dievs taču visu redz un viss nāk atpakaļ!

D Dislike 13.01.2014

Dzīve rādīs un visu/visus saliks pa plauktiem. Dievs taču visu redz! Rakstu savu pēdējo vēstuli šajā portālā.
Es tiešam gribēju nākt un šo salonu un atgūt simetrisku seju. Tagad man vienkārši kauns rādīties uz ielas. Jāmeklē nopietns speciālists, kas var savest kārtībā.
Nenovēlu Jums ārstu ar 3 dienu izglītību medicīnā, pat ja viņam ir 50.

K Komentētāja 28.01.2014

Nezinu kā bija jums, bet kad es apmeklēju procedūru man viss patika. Jaukas meitenes, relaksējoša procedūra. Jā, stāsta par kosmētiku procedūras gaitā, bet man jau pašai arī interesē, ko man uz sejas smērē, tas jau tikai plusos var ieskaitīt. Loģiski, ka piedāvā arī iegādāties produkciju, bet es kā pieaugusi persona spēju pieņemt patstāvīgu lēmumu. Un nevajag te stāstīt kā tur izmanto nez kādas metodes, ja nevarat uzņemties atbildīgu par saviem pirkumiem, tad jūs arī uz Maximu nedrīkst vienus laist. Nez kāpēc pret mani nekādas rupjības vai necieņa nav izrādīta, diemžēl komplektu uz doto brīdi atļauties nevaru, bet savādāk no procedūras esmu sajusmā, vēl ņemot vērā, ka tā bija par brīvu.

T tjiana 21.03.2014

НЕ ЗНАЮ, НЕ ЗНАЮ,
Я ТАМ БЫЛА, Я СРАЗУ ВСЕ ПОНЯЛА, ЧТО РАЗВОДКА НА ДЕНЮЖКИ, ТОКА НАСИЛЬНО НИКОГО ОНИ НЕ МОГУТ ЗАСТАВИТЬ КУПИТЬ ЭТО, Я УШЛА ПОСЛЕ ПРОЦЕДУРЫ И ВСЕ, РАЗ ПРОЦЕДУРА БЕСПЛАТНАЯ ЗНАЧИТ ВСЕ... Я ИМ СООТВЕТСТВЕННО НИЧЕГО НЕ ДОЛЖНА, ТУТ ИГРАЕТ ЧЕЛОВЕЧЕСКАЯ НАИВНОСТЬ, ДОВЕРИЕ.

O Oriental 21.03.2014

Skaistumkopšanas salonā piem. Kolonna kosmetaloga apmeklējums maksā ap 40 EUR. Par 1200 EUR var apmeklēt kosmetalogu 30 reizes gadā t.i. reizi divās nedēļās un baudīt pasaulē atzītu sejas kosmētiku kā Estée Lauder, Guinot, Galland, Ella Baché u.t.t. Turklāt pasaulē atzītāko zīmolu krēmi maksā ap 100 Eiro par burciņu, kura pietiek vismaz pus gadam.

M MonPlatin 27.03.2014

Pirmkārt, pirmais apmeklējums ir PAR BRĪVU.
Otkrārt, ja vēlējaties iegādāties komplektu, jūs maksājat par premium klases kosmētiku + speciālistu regulārās konsultācijas + papildprocedūras. Mon Platin ir ne tikai pasaules atzīts zīmols, bet arī unikāla Izraēlas kosmētika ar melno ikru ekstraktu.
Sarēķiniet, cik jums maksās iegādāties daudzmaz līdzvērtīgu (ne lētākos, bet tiešām premium) komplektu Kolonā, pielieciet klāt regulāru procedūru cenu un kosmetologu, dermatologu, matu specialista pakalpojumus, kas ne tikai vienreiz jūs apkalpo un aizmirst par jums, bet kas atbild par jūsu rezultātiem pēc kosmētikas lietošanas. Tādi pakalpojumi ar regulāru profesionālu kopšanu un padomu agrāk bija pieejami Holivuda zvaigznēm, bet tagad mēs to piedāvājam visiem.

D duuda 27.03.2014

Līgumā rakstīts, ka tiek maksāts tikai par preci, nevis par konsultācijām vai procedūrām, turklāt tie sertifikāti, kas tiek iedoti, ir paredzēti bezmaksas procedūrām, tātad par maksu nevar būt nekāda runa!

M MonPlatin 28.03.2014

Tomēr jāņem vērā papildus labumus arī. Tas ir iespaidīgs bonuss, jo klāt nākošo servisu daudzi nepiedāvā. Tāpēc šajā ziņa Mon Platin ir visai unikāls. Klienti spēj to novērtēt un bieži izvēlas tieši Skaistuma akadēmiju tieši šī iemesla dēļ.