www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Ļoti slikts serviss, zema līmeņa apkalpošana

Aizdevums.lv - Ļoti slikts serviss, zema līmeņa apkalpošana

Visupirms jau uzsvērt gribētos, ka nekur nevienā līzinga kompānijā neatļaujas tā runāt ar klientu, kā to dara aizdevums.lv.
Sāksim ar to, ka jebkuram dzīvē var notikt kāds lūzuma punkts un neiet vairs tik labi kā gribētos, bet maksājumi tiek maksāti. Toties šajā kantorī atļaujas pateikt klientam, ka nevajag ņemt ja nevari samaksāt katru mēnesi, un otrs kas šokēja tā zvanu un sms terorizēšana nenormālā! Tu cilvēcīgi paskaidro, ka maksājums kavēsies par nedēļu, tak tev vēl piezvanīs pēc 3 dienām un atkal pārprasīs kad būs!? !? !? Un vēl sms atsūtīs, kad vaicā priekš kam šāda veida terorizēšana - atbilde šokē... Samaksājiet laicīgi tad nezvanīsim! Bet tā jau nav zvanīšana tā ir terorizēšana!
Darbinieki nekompetenti, atļaujas pārāk daudz no sevis klientam pateikt... Ļoti ceru, ka šis kantoris nogrims. Nekur Latvijā nav tik pretīgs serviss kā aizdevums.lv nekur!

10.04.2020

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.