www.sudzibas.lv Aizdevums.lv Klientu 'čakarēšana' un meli savās reklāmās

Aizdevums.lv - Klientu 'čakarēšana' un meli savās reklāmās

Šī aizdevumu firma savās reklāmās stāsta cik viegli ir dabūt aizdevumu pārs stundu laikā, bet kad cilvēki griežas pie šīs firmas viņi pamanās izņirgāties visos iespējamos veidos. Konkrēti netiek pateikts uz reiz kādi domumenti ir nepieciešami. Tas kas tiek sludināts, ka kredīts tiks piešķirts pārs stundu laikā beigās aizņem visu dienu un konkrētu atbildī visas dienas garumā no šīs firmas tā arī nevar dzirdēt. Šī firma jūs izdzenās pa visām iespējamām iestādēm un nejau uz reiz, bet pa daļām. Kad ieradīsieties ar vajadzīgajiem dokumenties un gaidīsiet atbildi vai kredīts jums tiks piešķirts ums paziņos, ka tomēr trūkst vel kāds papīrs pēc kura jums ir jādodas citādi kredītu jums nevar piešķirt. Bet to jau šī firma uz reiz nevar pateikt cik sīki un smalki dokumenti ir vajadzīgi. Viņi tikai slidina cik viegli jūs varat dabūt kredītu un cik tas ir izdevīgi. Bet beigu beigās jūs tiksies kārtīgi 'īzčakarēts' un pēc skriesānā pavadītas dienas slēdzīena nebūs un jūs paliksies muļķa lomā un neziņā par to kad un vai jums tiks piešķirts kredīts.
Visiem kas ir plānojuši veikt kādu lielāku pirkumu un vēlas veikt kādu aizdevumu neiesaku izvēlēties šo firmu jo konkrētības šim uzņēmumam nav. Un pēc garas un skriešanas pilnas dienas jūs varēsiet tikai gaidīt vel pārs dienas kad šī firma izdomās vai jums trūkst vel kāds papīrs un vai vispar jums aizdevumu piešķirt. Tās nav pārs stundas ko tik skaisti reklāma mums sludina tas aizņem vairākas dienas.

Drošāk ir aizņemties no pārbaudīta aizdevēja un neriskēt, mēģinot laimi, pie dažādiem mazpazīstamiem kantoriem. Labs padomu resurss ir blogs Kredītņēmēja palīgs sociālajos tīklos Facebook un Draugiem. Ieskatieties!

L Linda 05.10.2012

Pati esmu bijusi aizņēmusies no aizdevums.lv. Nekādu problēmu. Izskatīja ātri un vispār nekādi papīri nebija jāiesniedz. Varbūt tev alga neoficiāla vai kādi galvotāji vai kā tamlīdzīgi. Man nebija, ne parādu, alga oficiāla un pierādāma ar VSAA izziņu, kuru viņi paši skatījās (nekas nebija jānes). Man tikai bija jāpaņem pase un jāaiziet parakstīt papīrs.
Vairbūt tu pirki auto? Iespējams tur ir tā papīru jūra. Parastam aizdevumam pret algu ir gana īss un vienkāršs process.

K Kranins 31.12.2014

Maldinoši līgumi, nekompitenti darbinieki, nenomaksātās summas runājot ar katru darbinieku atšķiras.
Par maksājumu Jums atgādinās vismaz četras čiepas, kas savā starpā nav vienojušā, kas ar klientu atrunāts un tēlos muļķes, kauras ne par ko nav informētas. Jums zvanīs brīvdienās un pēc darba laika beigāmTāda sajūta ka šī uzņēmuma darbiniekiem neizmaksāalgas vai avansus līdz jūs neesiet veicis kārtējo maksājumu, Viņi nakšņo pie datoriem ar telefonu rokās un acīmredzot pēta, kam vēl varētu atgādināt, ka viņam jāveicmaksājums. Turklāt šis uzņēmums metnekorektus paziņojumus par jūsu kredītvēsturi, datus neaktualizē un reāli bezkaunīgā veidā izmanto datu bāzes klientu datu pasliktināšanai, neskatoties uz to kaesat veicismaksājumus. Neuzķeratiesuz lētiem reklāma strikiem un iesaku labāk kreditēties Bankās nevis kaktu kantorī, kuram uz jūsu rēķina ir jānopelna savasalgas un jāapmaksā Barona centra ofisiņa izmaksas, pluss protams apetīte rodas ēdot un nekaunīgā veidā jūs centīsies apmuļķot.

M mince13 30.03.2015

Agrak si pati kreditu izsniedzeju kompanija saucas KERDITU BIRZA.LV, jo rekviziti sakrita pilniba!!!Tatad kartejie aferisti!UZMANIETIES UN ESAT APDOMIGI!!!

B Bella Queen 08.05.2023

Es vēlos patiesi novērtēt Zaka Millera aizdevuma firmu, kas man palīdzēja izsniegt aizdevumu pēc tik daudz stresa un vilšanās no manas bankas, kas noraidīja manu aizdevuma pieprasījumu. Es priecājos ieteikt šo likumīgo un ļoti cienījamo, uzticamo aizdevuma uzņēmumu ikvienam, kam ir nepieciešams aizdevums, lai sazinātos ar Zach Millera aizdevuma firmu pa: e-pastu: [slēpt]@gmail.com) WhatsApp +32460203034