Aizdevums - krāpnieki

Es iesniedzu atmaksājamu aizdevumu cilvēkiem, kam ir nepieciešama.
izmantojuši mūsu rapide.un kredītu aizdevumu personas aizdevums no 1000 līdz
7.500.000 valūtā, aizdevumu ar atvieglotiem nosacījumiem, no sensacionālais 2%
Gada. maksājuma kavējumu: jūs atmaksāt neko par pirmo
1 mēnesis. ilgumu jūsu konta izvēli, jūs varat maksāt
jūsu kredīta par 180 līdz 12 mēnešiem. finansējumu savu projektu līdz 100%. Stefan Duffner

Kā jums liekas??? Pirms nedēļas atsūtīja apstiprinājumu aizdevumam, prasot ieskaitīt Ls 95. Protams, ka to nēesmu izdarījusi. Nu jau nedēļas garumā man raksta uz e-pastu vēstules, ir atsūtīts Western Union maksājuma uzdevums un pat līgums...

D

I Inokentijs 19.05.2011

Tie taču ir krāpnieki ! Es ar viņiem un par viņiem veselu nedēļu ņirgājos un izsmējos. Viņi piestāda kaut kādus mistiskus līgumus no Āfrikas valsts Benīnas un protams Western Union maksājuma uzdevumus (tas ir uz pieprasītāja).
P.s Uzraksti, lai tos 95 ls noskaita no tava kredīta summas un tad redzēsi atkal brīnumus. Un vispār es nebrīnītos, ja tie nebūtu nekādi nigeri, bet kaut kādi lietuviešu vai mūsu pašu braļukas !

V Vanda 19.05.2011

kad tos murgus beigs publicēt

Z zina 19.05.2011

Es i beigts, labais!

Z Zuxters 19.05.2011

Es iesniedzu atmaksājamu aizdevumu cilvēkiem, kam ir nepieciešama.
izmantojuši mūsu rapide.un kredītu aizdevumu personas aizdevums no 1000 līdz
7.500.000 valūtā, aizdevumu ar atvieglotiem nosacījumiem, no sensacionālais 2%
Gada. maksājuma kavējumu: jūs atmaksāt neko par pirmo
1 mēnesis. ilgumu jūsu konta izvēli, jūs varat maksāt

Gramatikai uzmanību nepievērsi. Es šitādiem sūtu pretī riebeklības.
Krāpnieki. Kurš izsniedz kredītu pa e-pastu?!!!

D Dace 20.05.2011

Nju tad tā!!! Kā aizsūtīju, ka lai noņem no kredīta summas, tā Stefans atsūtīja, ka neiešot te ķēpāties un naudu tad neaizdošot! Tā kā neiekrītat un esat tik pat gudri kā es. Viņus vijag riktīgi iznest cauri!!!