www.sudzibas.lv Marka Am SIA, Marka M SIA, Winner SIA Darījumi ar nekustāmo īpašumu

Marka Am SIA, Marka M SIA, Winner SIA - Darījumi ar nekustāmo īpašumu

Sia Marka Am, Sia Marka M Vai Sia Winner ļoti uzmanieties.. Neko labu nesagaidīsiet. Darījumus parasti veic solot naudu, bet bez līgumiem, lai vēlāk nebūtu jāsamaksā. Īpaši piesargāties visiem saistībā ar nekaustāmajiem īpašumiem, projektētājiem, mākleriem ucc ja vēl parādīsies adresāte Garkalnes pusē esiet saskārušies ar īstajiem cilvēkiem.. Maksātnespējas un uzvārdu maiņas seko aiz viņiem.. Tāpat kā tukši solījumi, saistību nepildīšana.

A anse22 18.11.2019

Nu pirmaja bilde ir tirlinjsh kuram diez vai kads uztices kadu darijumu veikt:)))))

E Elita Vaitaite 18.11.2019

Tā viss nesakiet. Papētiet google tiesu kalendāru..Viņa vārds daudz figurē saistībā ar tiesu procesiem..CIlvēki cenšas piedzīt zaudējumus...Un tieši uz viņa vārda ir SIA WINNER ...Vienkārši iesaku piesargāties..Tas tikai mans viedoklis par šiem cilvēkiem.