www.sudzibas.lv Aiva Jonase neklalitatīvs manikīrs/ gela nagi

Aiva Jonase - neklalitatīvs manikīrs/ gela nagi

vēlos jūs brīdināt par manikīri, kura ļoti sliktā kvalitātē sniedz manikīra pakalpojumus. Šī "meistare" man veidoja gēla nagus, ar franču manikīra krāsojumu. Pirmkārt nagi bija biezi, un šaurāki nekā dabīgie, kaut forma tika veidota kantaina, īsa. Franču manikīram raksturīgo krāsojumu veidoja tā, ka tika nokrāsota arī āda, kas atrodas tuvu pie naga, vai citviet krāsojums nagu malās nebija vispār. Nākamajā rītā, franču krāsojums no īkšķa bija atlupis, dienas vidū nolūza naga stūrīši un drupa arvien tālāk.
Pats nepatīkamākais ir tas, ka manikīra meistare uz manu nosūtīto ziņu, par naga kvalitāti nereaģēja, kā arī neatbild uz telefona zvaniem jau vairākas dienas.
Manikīre nekautrīgi pakalpojuma sniegšanas brīdī nomelno citas meistares, kaut pašas darba kvalitāte diemžēl ir ļoti slikta.

Meitenes, neiesaku iet pie šīs it kā meistares, jo sniedz ne tikai sliktas kvalitātes pakalpojumu, bet pēcāk arī necenšas to izlabot. :(

J

A aaa 14.01.2010

ko nu darīs...

M māra 15.01.2010

jā, arī man nācies saskarties ar šīs meitenes slikto darbu un attieksmi! atnisanitāros apstākļos pieņem un apkalpo klientus!

I Irita 21.01.2010

Pie visa pateikta, es piebilstu ka šī meistare ir Baltic Nails Academy pasniedzēja, vissmaz tā viņa pati sevi pozicienē... Lūk tā!

MacBeton 26.01.2010

"Bagātie arī raud" latviešu versija - Deģenerātiem arī problēmas.

E eva 02.02.2010

Nepiekritu, vina ir loti laba meistare, nagi turas labi un galvenais bez kabataam. Cik zinu vina ir viena no labaakajam meistarem . Pati lieku nagus, un cepuri nost.

L Lillita 02.02.2010

Aiva, nudien ir labs meistars, es jau 4 gadus lieku pie vinjas nagus, nevienas kabatinjas, nadzinji plani un ruupigi, strada atri, kvalitativi. Attieksme loti laipna un nekaadas tenkoshanas, tacu par sho meiteni es ari zinu, kad vina bija likt pie Aivas nagus, atnaca ar 5 nolauztiem nagiem, un lūdza uz parādu uztaisīt sev nagus, ko viņai arī izdarīja, taču pēc tam tel bija izslēgts un meitene pazuda :)) par ko tad tu vēl te sūdzies un runā, ja pati esi mele un krāpniece. ! Meistarēm silti iesaku, netaisiet uz parādu nagus, tādas kā šī... jūs vienkārši uzmetīs.

S sintija 03.02.2010

Aiva un Vita Brice vienas no labākajām Rīgā.

A antra 03.02.2010

Es ari lieku nagus pie Aiva, vina ir vislabākā, nagi vienkārši perfekti tāpat kā attieksme.

S Sandis 03.02.2010

mulkibas, vina ir pati labaaka

Z Zane 05.02.2010

nudien nepiekritu, cik zinu viena no labakajam manikiritem. Attieksme un darbs, kvalitate tieshaam sueprr ! :))

J judite 19.02.2010

Ja, nu ta meitene varetu but ta sudzibas iesniedzeja, kura itka Aivai "nabadzitei" palikusi naudu parada..Tikai lieta tada, ka Aiva nemak darboties ar internet banku un apskatities vai vinai tiesam ta nauda ir ieskaitita vai nav.Jo nauda 100% ir ieskaitita, no savas puses esmu izdarijusi ko soliju. Tik redz Aiva laikam te pati raksta labus vardus par sevi, lai nezaudeteu klientus. Un kas attiecas uz vinas nagiem, man nav nekada pamata vinu nepatiesi nomelnot vienkarsi stastu nepatikamu situaciju kada ir izveidojusies..Sekoja jau ari turpinajums. Sazvanijos ar vinu, jo naudu ka soliju ieskaitiju tad ari attiecigi velos par so naudu sanemt pakalpojumu, KVALITATIVU. Vina mani saka apvainot ar vardiem kurus ne katrs varetu uzklausit un pec siem vardiem vel iet pie vinas likt nagus, ( tika draudets gan ar drauga kurs mani nozilinasot un citam lietam, kuras mani sagaida uz ielas ja es vinu satiksot), bet es nebiju piekapiga un uzstaju, ka nagi jauztaisa. Ka ari vina velak konstateja, ka konta nauda ir( bet to jau vina pati nebutu izdarijusi, ja es neteiktu, ka ineternet banka var apskatities gan izejosas gan ienakosas summas) solijas savas klumes verst par labu, BET velti sapriecajos. Sarunajam vienu konkretu dienu, kad vina versis visu par labu, bet tad peksni vinai vienas darisanas, tad kadu citu dienu vina apslimusi, tad vina atkal nevar un ta tikai atrunas bet darbu nekadu. Ta es staigatu ar briesmigiem nagiem vel aizvien, ja palautos uz vinas doto vardu, ka vina man tos nagus sataisis.

L Līga 20.02.2010

varu saderēt, ka pēdējos komentārus sarakstījusi pati 'meistare'.
Nu sorii, cik eju pie citiem tik to vien dzirdu, kā sliktas atsauksmes par Jonasieni.
Pirmkārt jāsēž viņas piesmēķētajā virtuvē, start ceptu kartupeļu pannām,
otrkart ļooti slikti padara savu darbu. Nagi ir BRIESMĪGI! Saprotu, ka tās, kuras pirmo reizi liek nagus nemaz nezin kādiem ir normāli jāizskatās, tādēļ arī staigā apkārt sajūsminādamās par Jonases šausmu darbiem.

A Aiva Jonase 25.02.2010

Meitenes, Juus varat rakstit, ko veelaties par mani, es zinu savu attieksmi pret darbu un klientiem... Neatminos, kaa tevi sauc, tacu gribu tevi informet, ka man ar datora iemanjam viss ir kartiba un ar interneta banku protu apieties, diemzhel tavu paradu, ko man soliji atdot lidz sai baltai dienai neesmu sanjemusi. Un par ko gan vel tu veletos runat, ja pasai tik negodiga attieksme, es nevienu nekad neaprunaju aiz muguras, man intelekts to neatlauj. Par to piesmeeketo virtuvi - pirmkart es nepiipeju un ari klientem nealuju to darit pie sevis, ta ka varat mani apmelnot cik tik..., ja vien Jums no ta labaak paliek. Un man nav nevienam nekas jaapierada, es zinu kaada ir mana darba kvalitate ...

D Dace 23.04.2010

AIVA JONASE - SHAUSMAS!!! Bet sludinājumā bija salikusi tik skaistas bildes un pievilcīgu cenu. Tas, kā viņa uztaisīja man nagus ir drausmas, turklāt vēl sabojāja manus dabīgos nagus un gels ir kaut kāds izlejamais, ko viņa ķeksēja no Loreal krēma bundžām, visi darba piederumi netīrīti un sajūta kopumā bija nepatīkama, visa tā antisanitārā vide, nagus uztaisīja biezus un tie sāka lupt nost jau otrā!!! dienā! un nekaunējās paprasīt vēl 20LS!!! Tagad eju uz salonu Rīgas centrā, , , salīdzināt nevar un gela nagiem nav jālūp nost, ja tos uztaisa ar kvalitatīvu gelu un pie laba meistara!!! Tā lūk!!

S sandra 05.01.2011

Velos piebilst, ka Aivu zinu un ari ieku nagus pie vinas, man nekad nekadas sudzibas nav bijusas, un es zinu, ka ari citas manas draudzenes, pazinas neko sliktu nevar pateikt, vienkarsi super meitene un super meistars. Kvalitate nagie ideala, ta ka nevajag te kautko apmelnot te. Vienai princesei kautkas nepatika un tagad raksta visadus brinumus te.

D dumiķe 05.01.2011

Mīļās meitenes - ja Jūs ejat likt nadziņus un gaidat, kā pašas rakstāt - piesmēķētā virtuvē starp kartupeļu pannām - nu tad arī sagaidījāt tādus nagus, kādi Jums pienācās. Vai arī nevajag apvainot meistari, ja kaut kas nav tā.

E Elina Znotina 01.03.2011

Meitenes, katrai ir izvele kur iet taisit nagus, nevajag vainot meistaru uzreiz, tas ir tapat ka piemeram, jus pasat meklejiet letakus variantus un pec tam brinaties, sausmas kas man tagad uzlikts :))) nu un vienai nepatika kautkas un tagad nem uz apmelno cilveku. Es pati ari stradaju skaistumkopsanas sfera visadi gadijumi bijusi un tapec nevajag nemt galva.

. ... 06.05.2011

Es arī varu pastāstīt savu īso, bet negatīvo pieredzi ar šo „meistari” AIVU JONASI. Cik sapratu no iepriekšējiem „slavinājumiem”, tad viņa pieņem dažādās adresēs. Šoreiz bija Lielvārdes ielā 107. Dzīvoklis izskatījās vairāk pēc kopmītnes, jo tur bija vēl vismaz divas tāda paša vecuma jaunietes. Apskatot istabu, kurā tiku aicināta iekšā, nekas neliecināja par to, ka tūlīt sāksies manikīra process – nesaklāta gulta vienā pusē, vecs klubkrēsls pie datora otrā pusē un pa vidu ar kaut kādu lupatu apklāts veļas gludināmais dēlis. Man jau iestājās viegls šoks! Kad jautāju kur man jāsēžas, viņa man norāda to gultu un uz gludināmā dēļa esot jāliek rokas... :))). Tad šī sāk cilāt kaut kādas apavu kastes un rakāties pa maisiņiem... man jau gribējās rēkt pilnā kaklā :)))... par savu nadziņu uzticēšanu šādai „meistarei” pat domas man jau vairs nebija... tad šī, atrodot kaut kādu šķidrumu, ātri appūš manas rokas. Kad pajautāju par instrumentu dezinfekcēšanu (kuri, domājams, bija tajā apavu kastē vai maisiņā!)... viņa sāka stresot: kas tie esot par jautājumiem? ja man kaut kas nepatīkot, varot iet prom! Amizants bija viss tas sākuma etaps, bet kad šī sāka palikt rupja, tad jau man pietika. Ar šo visu viņa tikai parādīja savu attieksmi pret klienti un cik ļoti viņu uztrauc sava reputācija. Es rēķinos ar to, ka neesmu salonā, bet visam ir savas robežas... labāk samaksāt piecīti vairāk salonā, nekā pie tādas KAKTU MEISTARES!!!
Vēlu veiksmi Aivai Jonasei viņas izaugsmē, lai drīzumā kļūtu meistares vārda cienīga!

S SandraPunka 06.05.2011

Jūs pašas meklējiet kautkādus lētos varinatus un gaidiet nezin kādu apkalpošanu mājas apstākljos. Es pati esmu friziere un manikiire taču uzskatu, ka maajas varu darit ka gribu un protams esmu ieintereseeta lai klients atnaak atpakalj, tachu shitadas jaunkundziites ir pilna pasaule. Pashas nezin ko grib, gribi smuka but - maksaa, un veel iet un pec tam apdirsh kadu. Es to saku, jo pati esmu saskaarusies un pec tam lasijusi par sevi visaaadus briesmu staastus, vienai kautkas nepatika un aiziet... adirsh ka nu var. Pashas paskatieties uz sevis. Ko tad mekleejiet interneta letakus varinatus, uzreiz uz salonu un kur ar nav nekadas garantija apgriezis, nokraasos vai uzliks nagus.

A ahlok 06.05.2011

da nu ko jums darit nau ko