www.sudzibas.lv AitiņLauvas ārprāts un nekaunība

Aitiņlauvas - ārprāts un nekaunība

Es agrāk par šo restorānu biju ļoti labās domās ,jo āriene ir ļoti simpātiska un kopta ,bet tas laikam tāpēc ka vēl nekad nebijām tur ēduši!!!
Oficeante laikam agrāk strādājusi pilnīgi citu arodu ,ja viņa vispār kaut kur strādājusi ,jo vieš sajūtu ka tik tiko izrāpusies no kūts.Apkalpo bez lūdzu un paldies ,ļoti neapmierināta ,tonis nelaipns .Uz klientu jautājumiem par pasūtāmo ēdienu gatavošanas ilgumu ir neizpratnē ,tāpat arī par to veidu .Teiksim tā viņa vienkārši kaut ko norūc .Restorāns bija tukšs ,bet viņai pat bija grūti apkalpot vienu galdiņu pie kura mēs sēdējām un pasūtījām tikai kafijas un salātus .Uz 3 baltajām kafijām kuras pasūtījām viņa atnesa vienu mazu mazu pieniņu uz visiem un par to vēl 0.20 sant. vēl plusā paprasīja.Bet tas vēl nebija viss kad mana radiniece vēlējas samaksāt rēķinu kuru viņai vēl pašai bija jāiet viņai izlūgties ,jo pēc pasūtījuma pienešanas viņa pat ne tuvu vairs netuvojās mūsu galdiņam ,lai kaut vai novāktu netīros traukus.Mums par pasūtījumu bija jāmaksā 7.45 Ls un mana mamma iedeva 20.00 ls banknoti no kuras viņa no oficeantes saņēma atpakaļ tikai 7 Ls nevis 12.55Ls .Kad mamma uzrunāja viesmīli ,ka atlikums izdots nepareizi ,viesmīle burtiski uzsprāga .Un uzbļāva ka esot atdevusi precīzu summu un neparko nevēlējās pārskaitīt naudu kasē .Tomēr pēc neatlaidīgas uzstājības,tomēr negribīgi to izdarīja.Kases pārskaitīšana gan tai padevās neierasti ātri ,pat īsti to neizdarot viņa uzreiz zināja cik lielu summu tomēr ir parādā.Iegrūda atlikušo sumu nelaipni manai mammai rokās un pat neatvainojās..Tagad tā padomāju un atceros ka pagaišā reize kad tur bijām iebraukuši tikai aplūkot dzīvniekus nebija savādāka ,es toreiz arī nesaskāros ar nekādu laipno attieksmi,bet toreiz nepievērsu tam vēl uzmanību -mazums kas tāpēc negribēju uzreiz spriest par iestādes kvalitāti .Bet šoreiz mērs ir pilns .Galu galā cenas ir KOSMOSS .Deserti ir sākot no 3.25Ls kafija 1.00Ls un, balta 1.20ls salāti sākot no 4 Ls utt.Man piemēram leikās ka tā ir liela nauda priekš zema lauku krogam cienīgas apkalpošanas.Ēdien arī nebija nekāds izcilais vis tā teiksim bija ļoti skopi ,gaļas vispār salātos nebija kurai tur bija jābūt...

J ja? 16.11.2013

Jatājums ne šīs tēmas sakarā.
Kas tas Jums par rakstības stilu? Vispirms liek atstarpi un tad komatu vai punktu?!

S sunskakisvarnapele 16.11.2013

Ja jau tadu sacerejumu esi uzrakstijis, varbut vari papuleties pieminet kur tada vieta Rigaa vispar ir?

M Maija Kučinska 21.12.2016

Šo krogu esmu apmeklējusi vairākas reizes (4) un apkalpošana vienmēr laba oficiantes laipnas, smaidīgas, paskaidro par ēdiena sastāvu, tākā atpūta vienmēr izdevusies. Ja pašam labs garastāvoklis, viss ir OK.