AIRNETs

Internetu nespej nodrosinat, kad zvana adminam, sis tik vienu - problema jusu puse, mums viss ideali! Pie klienta ierodas pec trim dienam un tad vel blisinas, kapec nestradajot internets - vins nesaprotot, vinu sistma viss kartiba! Ta pusgada garuma!!!Visbeidzot atsakies no vinu pakalpojumiem - sie rekinus kops ta datuma ari vairs nesuta, bet pec cetriem menesiem - zina no Creditreformas, esot AIRNETAM parada!!! Izradas esot savadak jaatsakas un rekini neesot pienakusi manas vainas pec - vini esot sutijusi, man esot bijis jazvana japrasa, kapec nesuta!! redz kada naudas izspiesana!!!

X x 01.02.2006

Nu chto skazatj... LOH-eto sudjba!

P Pavels 21.02.2006

Absoluuti nepiekriitu cilveeka teiktajam. Esmu Airnet klients jau pietiekamu ilgi, lai pateiktu, ka taa kvalitaate ir ljoti laba. Lai pameegjina FastNet pakalpojumus (tautaa saukts arii kaa NoNet) un tad kaut ko saka, ka meenesii tikai internets nedeelju labi ja straadaa.

M m 11.04.2006

nee. airnet ir labs, nav iebildumi, vienmeer visu atsuuuta, un ja tehniska probleema tad pat veelu uzreiz vakaraa atnaak!

J J 31.05.2006

piekriitu par visiem 100%!!! mums viss ir kaartiibaa!!!! problēma ir jums! johhaidii, tieshaam, mums ir probleema, ka esam ar vinjiem saseejushies. ja 2 nedeelju laikaa nav iespeejams tikt skaidriibaa, ka viņu serveris ir visos iespeejamajos melnajos sarakstos, probleema esot pie mums!!! ka tik ne taa! kad zvani, vairs necelj klausuli, jo no vinjiem tiek prasiits, lai pilda liigumu - nodroshina ar interneta sakariem, ko vinji nav speejiigi izdariit. peec 2 dienaam atkal e-pasts nestraadaa - pacietieties 2 dienas, tas vairaak neatkaartosies! otrajaa gaidiishanas dienaa nav ne tikai e-pasta, bet arii i-neta!! tieshaam neatkaartosies, jo tiks nomainiits provaideris.