www.sudzibas.lv AirBaltic Stjuartes nekorekta rīcība

AirBaltic - Stjuartes nekorekta rīcība

06.02.2010, 3 cilvēki lidojām ar jūsu aviokompāniju uz Hurgadu, un vienai manai ceļa biedrenei bija 50 gadu jubileja. Bijām nolēmušas to lidmašīnā nedaudz atzīmēt, bet jūsu asortiments(kurš ir galīgi nekāds, vīns tikai sausais, alus, nekāda izvēle, degvīns- kurš mums nelikās piemērots un kautkāds briesmīgs koktēlis)mūs galīgi neiepriecināja, tāpēc arī nolēmām atvērt lidostā iegādāto koktēli, kurš tika ieliets plastmasa glāzītēs, pie mums pienaca vecākā stjuarte un ļoti taktiski aizrādija, ka līdzi panemtos alkoholiskos dzērienus lidmašīnā lietot nedrikst, atbildējām, ka vairs nepapildināsim un pudele tika nolikta bagāžas nodalījumā. Tā nu mēs ar salieto koktēlīti kādas 20 minūtes sēdējām un lēnām to malkojām. Uzvedāmies klusu un korekti. Bet tad pie mums pienāca stjuarte Legzdiņa (atvainojo, ja uzvārds nav uzrakstīts pareizi), kura pavēlošā tonī lika mums atdot glāzes, par cik mēs dzerot lidzi atnesto dzērienu. viena glāze vinai tika pasniegta, bet divas pārējās viņa no galdiņiem paņēma pati, un mūsu acu priekšā visu salēja vienā glāzē. Tas viss tika izdarīts tik nekorekti un rupji, ka līdz ceļojuma beigām mēs sēdējām kā tādas nogrēkojušās pusaudzes, kuras aprājis skolotājs.
Pašas esam LDZ vilcienu pavadones, un pirmā doma bija, ja es tā apkalpotu savus pasažierus, tad man tur nevajadzētu strādāt.
Ļoti žēl, ka tādu sīkumu dēļ jaunajai sievietei gribas sabojāt saviem pasažieriem noskaņojumu.

R rojs2 28.02.2010

Ja jau reiz nedrīkst lietot savus līdzpaņemtos dzērienus šādās vietās, tad nedrīkst. Mani kaitina šīs tantes, kuras domā, ka tieši viņām vienmēr vajadzētu būt izņēmumam!

L lietpratējs 28.02.2010

Un kādus tad glamūrīgus dzērienus malkoja izsmalcinātās dzērienu pazinējas LDZ vilcienu pavadones? Ir pietiekami stingri noteikumi, un ne bez pamata, kas ir jāievēro lidojumu laikā. Smieklīgi, ka apdzērušās tantes to nespēj saprast un vēl izsaka pretenzijas :D

K kurzemnieks 28.02.2010

A nu tiš no šejienes, AirBaltic darbinieki!

L lietpratējs 28.02.2010

A bet kas tas pa lidkantori AIR BOLTIK? Bāzējas kaut kur Latgōlas ārēs? Vo mērgļi - neļauj tantēm pļēgurot ar līdzpaņemto dziru...

P.S. Neesmu Air Baltic darbinieks, patiesībā vispār ne reizes neesmu ar lidmašīnu lidojis, bet elementāru disciplīnu un kārtību tā kā būtu jāievēro pat LDZ pavadonēm, ja reiz sadomājušas izmantot aviācijas transportu. Ar bezpriģelu un neierobežotu dzerstīšanos vilcienos tā kā nebūtu jālielās... :D

S SSS 01.03.2010

Man jau liekas ka nekorekto rīcību, var sastapt jebkurā profesijā!!! nav jau tā ka tikai Air Baltic ir nekorekti darbinieki, ĻOTI šaubos ka strap LDZ pavadonēm nav nekorektu darbinieku!!! vai tad vilcienā kādam no pasažieriem būtu atļauta kāda rīcība, kura ir stingri aizliegta?????

B bite 01.03.2010

Pašas no laukiem laikam...Tad jau uz krogu ejot, izveklat savu polšu un zaceni arī...::)))

T Tontons 01.03.2010

He, es sēdēju rindā pie avārijas izejas, un man atteica pārdot otru alu, jo, raugi, man jāpaliek pie skaidra prāta tam gadījumam, ja nāksies evakuēties (tobiš, man tās avārijas durvis jāver vaļā) :) :0 :)

C clodie 18.03.2010

Mani vairāk interesē kā vilciena pavadones stjuartes uzvārdu noskaidroja?! Vai tik kādai uz Ekstrasensu cīņām nebūs jābrauc? :)

F ferrara 05.04.2010

par ko ir stāsts? par to, ka smalkas dāmas gribēja lidmašīnā piedzerties ar līdzpaņemtu alkoholu? gribu redzēt, kurā krogā ļaus dzert savu šņabi? nevajag gribēt izlikties par smalkākiem nekā esam (to var arī pēc valodas kļūdām pateikt, ka no smalkuma tālu). pirms biļešu iegādes ir jāizlasa noteikumi. ja kādam šķiet, ka viņš sadzēries uzvedas korekti, tas ne vienmēr atbilst patiesībai. ja būtu kāda avārijas situācija, diez vai alkoholizētās smadzenes ļautu adekvāti uzvesties. tā visa ir lirika- dzert lidmašīnās nedrīkst (būtībā pat tur iegādātu alkoholu).

Clodie- stjuartiem pie formas ir nozīmītes ar uzvārdu

C Clodie 08.04.2010

Es gan esmu tikai vārdu redzējusi, bet varbūt mēs par dažādām aviokompānijām runājam?! Katrā ziņā, nākošo reizi lidojot, vajadzētu gan Tev- Ferrara, gan, laikam, arī man tā ciešāk uz tām nozīmītēm apskatīties :)

A agate 08.04.2010

Gadījies lidot daudz. Arī ar Air Baltic, tiesa, ne pēdējā laikā gan. Parasta lieta man, kopš gaisā notiek apkalpošana par naudu, ir, lidostā, vai pie lidostas pašai nopirkt savu padzērienu (citreiz ar, citreiz bez alko piedevas) un sviestmaizi (ja zinu, ka gribēsies ēst), vai vienkārši našķi. Iemesls - augšā gaisā izvēle tiešām ir štruntīga, ne vienmēr pat tas, kas izskatās ir labi, ir garšīgs, un cenas... Un, lai man kāds paprovē ko aizrādīt. Lidmašīna ir sabiedriskais transports! Kamēr es neizdomāju tur piedzerties kā lopiņš (un to sievietes tur pat nebūtu spējušas izdarīt, neveda tak somiņā pusbāriņu līdz), vai/un sākt pīpēt, tikmēr stjuartēm ir jārūpējas par manu labsajūtu! Tad jau arī tālsatiksmes autobusā vai vilcienā es neko nevarēšu ņemt līdz?!?! Tas, ka lidmašīnā viņi kauto pārdod ir viņu brīva izvēle, un vēlme nopelnīt. Mana izvēle ir - tērēt naudu tur, vai paņemt līdz ēdamo/dzeramo un pašam rūpēties par savu labsajūtu!
Un lidmašīnai piemērot bāra/ kafejnicas/ restorāna statusu... Mīļās stjuartes, nevajag lekta augstāk par savu pēcpusi ;D

B Bite 12.04.2010

Pēc lēciena ar izpletni es beidzot uzzināju, no kurienes izdalās adrenalīns...