www.sudzibas.lv AirBaltic Nopirku biļeti, laicīgi iečekojos, bet tā kā airbaltic pārdod vairāk biļetescnekā sēdviet tad mani neielaida lidmašīnā.

AirBaltic - Nopirku biļeti, laicīgi iečekojos, bet tā kā airbaltic pārdod vairāk biļetescnekā sēdviet tad mani neielaida lidmašīnā.

Kompānija tirgo vairāk biļetes nekā tā spēj uzņemt uz klāja. Laicīgi nopirku biļetes un iečekojos, bet neielaida lidmašīnā jo nav vietas. Rezultātā jālido pēc vairākām stundām uz Somiju tad atkal jāpārsēžas lai tiktu uz Rīgu. Plāni izjaukti, un kompensācija 400 eur man neiznāca proporcionāla zaudējumam...

Papildināts Raibex 15.10.2017

NeuNegodīgi

R

M Macc 16.10.2017

MacBeton 16.10.2017

Par ko balsoji? Kuņasbērns.

A A666 21.04.2018

Viņiem galvenais ar savam uzbāzigajam reklāmam iekasēt naudu no cilvēka.Bet servisu sniegt tāda līmeni .Ka atcerēsies kā melnu murgu.Noblokēju visus e-pastus ar viņu uzmacīgajām reklāmam.Izmantoju citas avio līnijas.Es daudz ceļoju gan pa mūsu ,gan citiem kontinentiem.Daudz kas ir redzēts.Bet tik sliktu un pazemojošu servisu es tikai redzēju no viņiem.Kur vadiba skatās? Ne velti tik daudz pretenziju un savu vainu neatzīst.Strāda tā lai konkorentiem būtu prieks,

S Suntea 15.06.2018

Diemžēl šovakar piedzīvojām tieši to pašu. Jauka dzimšanas dienas dāvana! Paldies!