AirBaltic - Lidojumi

Šodien,29.06.2018. Plkst.15;10, plkst.15;18 un plkst.15;24 (3 Air Baltic lidmašīnas) pēc pacelšanās zemā lidojumā pārlido pāri Beberbeķiem (arī manai mājai) ! Vai tiešām viņiem nav jāievēro nekāds lidojuma koridors? Vai degvielas taupīšana ir pāri visam? Tikai un vienīgi Air Baltic lidmašīnas tā rīkojas! Kāpēc citu kompāniju lidmašīnas var lidot Rīgas līča virzienā un tad mainīt lidojuma virzienu, bet Air Baltic - nē!

C critical thinker 28.06.2018

acīmredzot, ir kaut kādi apstākļi. to tak nosaka lidojumu vadības centrs, nevis piloti līksmi izdomā pofigā maukt pār taviem beberbeķiem

U Uldis Kaļķis 28.06.2018

Vispār jau viņiem ir koridors pa kuru ir jālido! Visi arī lido,izņemot mūsu Air Balticu!

C critical thinker 28.06.2018

vēlreiz - Tev tiešām šķiet, ka piloti pofigā var lidināties, kā viņiem iepatīkas? acīmredzot bija problēmas ar koridoru vai kas. tev šķiet, ka pilots var sadomāt pats no sevis pamest riņķus virs Vecrīgas?

M Māra Bresle 28.06.2018

Šodien ir 28.06.18.

Dainis 28.06.2018

Tā ir sūdzība no nākotnes.

U Uldis Kaļķis 28.06.2018

Steigā rakstīju,sajaucu! Jā šodien ir 28.jūnijs!

V Valcha 29.06.2018

Priecājies! Vari justies kā Losandželosas bīčā!

L laimers 29.06.2018

Plkst. 15:08 pacēlās reiss BT305 uz Helsinkiem, pilnīgi nekā neordināra, taisnā ceļā uz Ziemeļiem, skrejceļa kursā 36. Tāpat kā vienmēr.
15:20 pacēlās reiss BT673 uz Bordo. Arī skrejceļa kurss 36, vakardienas laikapstākļi noteica to, ka lidmašīnas paceļas pretvējā. īsi pēc pacelšanās tā veica kursa koriģēšanu uz 252 grādiem, kā jebkura cita lidmašīna, kura šajos apstākļos pagriežas uz Rietumeiropu.
15:31 pacēlās Aeroflot reiss SU2101 uz Maskavu. Arī bez nekādām neordinārām pazīmēm, kā vienmēr.

Nesaprotu par ko ir sūdzība. Par to, ka lidostas darbinieki precīzi dara savu darbu? Ar to ir jārēķinas dzīvojot lidostas tuvumā. Un vai tiešām plkst. 15os tās pāris sekundes trokšņa no šīm lidmašīnām ir tāds traucēklis?

U Uldis Kaļķis 29.06.2018

Vispirms izcirtāt mežu kas slāpēja skaņu, tagad virs galvas lidināties! Jautājums jau palika neatbildēts-kāpēc tā rīkojas tikai AirBaltic lidmašīnas? Es visu mūžu tur dzīvoju (arī kad gaisā cēlās Tuškas), troksnis bija lielāks, bet VIRS GALVĀM TOMĒR NEVIENS NELIDOJA!

U Uldis Kaļķis 29.06.2018

Vēlreiz atkārtoju-nez kāpēc šādi lido TIKAI AirBaltic lidmašīnas!

P peecha 29.06.2018

Uldi, AirBaltic apmāca jaunos pilotus, kuri paceļās, izmet mazu līkumu un nosēžās. Dzīvoju Jaunmārupē un esmu sen jau pie šī pieradis. Ja lidmašīnas traucē, tad droši vien nevajag dzīvot blakus lidostai ;)

U Uldis Kaļķis 29.06.2018

Man lidmašīnas netraucē! Man netīk ka tās lido pēdējā laikā pār mani māju nevis par sev piešķirto koridoru!

P peecha 02.07.2018

Acīmredzot koridors ir piešķirts pār tavu māju :D