AirBaltic - Krāpšanas

AirBaltic krāpšanas pie biļešu iegādes. Droši vien visiem zināms fakts, bet toties gribu vēlreiz to uzsvērt.
Meklējot biļetes airbaltic mājaslapā sistēma seko jūsu vēlmēm un pie biļešu iegādes izdod jums paziņojumu "par šo cenu biļetes nav pieejamas".
Pirmkārt tā nav taisnība! Pirmkārt sistēma krāpšanas iemesla dēļ, jo citu izskaidrojumu vienkārši nav, sistēma nepiedāvā jums atlikušas biļetes par zemāku cenu, bet uzreiz piedāvā par paaugstinātu cenu.
Piemēram jums vajag 2 biļetes, bet kamēr jūs rezervējāt kāds jau vienu nopirkat. Tā vietā lai piedāvāt jums vienu biļeti par zemāku cenu sistēma piedāvā abas par paaugstinātu.
Otrkārt biļetes pekšņi kāds izpirka, piemēram tikko sistēma rādīja 9 un vairāk biļetes un tagad ir 0.
AirBaltic šo faktu skaidro ar to ka tikko kāds ir rezervējis visās biļetes par šo cenu.Tiešam 1 minutes laikā? Es tam neticu.
Treškārt sistēma maldinā lietotāju jo vienas sessijas laikā jums tiek piedāvātas atšķirīgas cenas.

31.10.2018

J

б Бониссс 31.08.2018
Плохое инфо сервис

Плохое обслуживание по инфо телефону. Телефонист не в курсе правил авиакомпании в отношении провоза павэр банков. Не смогла пояснить каковы критерии и правила для провоза данных устройств.

б Бониссс 31.08.2018
Плохое инфо сервис

N Nikolaas 01.11.2018

Iesaku izmantot citas avio kompānijas tikai ne šo!

Bomboklak 01.11.2018

Izdzēsiet cookies no web pārlūka un Jums rādīs vēl savādākas cenas.