AirBaltic - Krapsana

Sabojāts ceļojums kurš vēl nav sācies!Iegādājos biļetes airbaktic kompanija.Dodos ceļojumā uz Sociem atradu tieso reisu šinī aviokompānija un nopriecajos.Devos tieši uz lidostu lai iegādātos biļetes,galējā summa bij' stipri lielāka nekā interneta,jo pievienojas pakalpojuma maksa-par vienu biļeti 15 eiro un PVN 43.46 par 3 biļetēm.Darbiniece mani nebridinaja par šādām izmaksām iepriekš!Labi to es biroju,negribēju bojāt sev atvaļinājumu.BET...kad mēģināju reģistrēties lidojumam izrādījās ka man ir nepareizi uzrakstīts uzvārds!Rakstīju viņiem,zvaniju 2,5 stundas pēc kartas-iztereju kaudzi naudas zvaniem jo 1 min.maksa 52 Ventus,bet neka-neviens necel.Devos uz lidostu kur man paziņoja ,ka par viena burta ierakstīšanu ir jāsamaksā 50.00 eiro!Biju nikna!Sanāk kā es samaksaju jau darbiniecei par viņas apkalpošanu 15 eiro un tagad dabūju samaksāt 50.00 par to ka viņa nemāk no pases pareizi norakstīt uzvārdu!Apsurds!Pilnīgs!Briesmīga aviokompānija.

22.06.2019

K Klientamnavtaisnība 23.06.2019

Kāpēc nenopirkāt internetā? Tur pareizi pats ierakstītu un bez apkalpošanas maksas.

A Ardss 24.06.2019

Pilnīgs stulbums. Raksta autorei vajadzētu būt uzmanīgākai ar biļešu iegādi. Aviācijā ikvienam burtam vārdā/uzvārdā ir liela nozīme. Tak iemācieties rakstīt un pareizi visu izdarat. Kā no akmens laikmeta...

J Jānis Adijāns 14.07.2019

biļete pie aģenta vienmēr būs dārgāka. Fakts. Cenas internetā ir spēkā internetā.