AirBaltic - Krāpšana

Sakarā ar to ka es pats nevaru lidot, gribēju savu biļeti pārrakstīt uz savu mazo meitu, lai lido ar māti kopā. Izradās ka dabūju uzteikumu. Redziet mūsu kompānija to nepiedāvā atbild pārstāve airbaltic. Es taču neprasu lai atgriežat finanses 70 vai 50%. Ā nu ja šo ar nepiedāvā. Secinājums ir tāds: ka airbaltic akcionāri to skaitā Latvijas valsts gūst labumu no iedzīvotāju nelaimēm. Un to nodokli iebāžat sev dziļi, dziļi d... Ā.

18.03.2019

E

C Celiniece 18.03.2019

Tāpēc ir iespēja piemaksāt par flexi vai biznesa klases biļetēm-tur var mainīt vārdu. Kad pirki econom biļeti, pats akceptēji noteikumus, kuri starp citu ir ne tikai BT. Par ko kašķis tagad?

Pacco_al 26.03.2019

Latvietim, kā vienmēr vainīgi citi, kuri iedzīvojas uz viņa "nelaimes", skopuma un stulbuma vienlaicīgi.
Cilvēki vienmēr pagrābj lētāko izvērtējot visus iespējamos riskus un pēc tam visa pasaule ir vainīga, ja kas nenotiek pēc viņu prāta.
Eksistē ceļojumu apdrošināšana, kuras uzdevums ir segt neparedzētu objektīvu problēmu radītos zaudējumus, ja protams, tās nav nepamatotas iedomas. Bet ak vai arī par šo pakalpojumu ir jāmaksā.

J Jānis Adijāns 14.07.2019

1) saslimšanas gadījumiem ir ceļojumu apdrošināšana, kuru parasti pied'vā gan lidsabiedrība, gan trešās puses kompānijas
2) normāla prakse neļaut mainīt vārdu vai prasīt par to samaksu
3) ir dārgākas biļetes, kur šāda iespēja pastāv.

imho cepeins nevietā