AirBaltic - Krapšana

Es vispar šokā. Mani negaiditi uztaisija operaciju. Un arsti neiesaka lidot. Iz zvanīts uz kompaniju un sadzirdēts kā, delj tā, ka man ar vīru ir basic statusa biletes es nevaru neko ar viņiem izdarit. Ne samainot datumu, ne aizsutit citu cilveku sava vietā. Tikai uzdavinat mūsu "miļai" airbaltic gandriz 300€... Nav vardu. Man liekas vismaz varianti ar veselību vajag kaut pardomāt.

04.02.2019

really? 04.02.2019

TAA IR, perkot biletes pati apstiprinaji,ka piekriiti vinu noteikumim,viss godiigi!

Kolta 04.02.2019

Tā ir visās kompānijās pērkot pamata biļeti un par krāpšanu te nevar būt ne runas.

C critical thinker 04.02.2019

kur, kas ir krāpšana?

donna b 04.02.2019

Tikai musu tauta (un tas nav saistits ar Padomju laikiem, es godigi sakot nezinu, ar ko tas ir saistits) vienmerk perkot to letako (bileti, apdrosinasanu, celojuma turi), sagaida ka tiesi vinu del ir jabut iznemumam kompanijas politikaas. Sad but true, tas ta nav!

Nekad vairs nelidot ar air baltic. Sliktaka kompanija!

C critical thinker 04.02.2019

aeroflot ruļit!

Pacco_al 04.02.2019

Tiešām, kāda te krāpšana. Bet nē vajag savu trulumu attaisnot un žulti izgāzt. Varēja tak pirkt biznesa klasi, to būtu bijis iespējams nodot atpakaļ. bet nē, ietaupīt gribēja - ietaupījāt.

J Jānis Adijāns 14.07.2019

cepiens nevietā. pērkot lētākās biļetes piekrīti fiksētam laikam un vārdam

D Dainis Ozoliņš 21.07.2019

Pirku 4 biļetes uz Reikjaviku ģimenes ceļojumam pusgadu iepriekš, plānots atvaļinājums. Ne maza summa. Iemaksāju 50%. 20 dienas pirms ceļojuma saņemu paziņojumu, mēstulēs, ka sakarā ar to ka neesmu samaksājis atlikušos 50% esmu zaudējis gan biļetes, gan naudu. Zvanu uz Airbaltic, tieši to apstiprina. Jā, pirms pusgada pērkot ar maziem burtiņiem kaut kas tāds bija rakstīts. Milzīgs noslēpums kāpēc neņēma nākošo maksājumu automātiski vai vismaz atgādinājuma īsziņu neatsūtīja. Nelieši. Aizrijaties.