www.sudzibas.lv AirBaltic Airbaltic rokas bagāža

AirBaltic - Airbaltic rokas bagāža

Pagājšnedēl pirmoreizi vīlos Airbaltikā!
Ir nopirktsspeciāli koferis, ko ņemt salonā- rokas bagāža- (samsonit) speciāli meklēju, lai var ņemt iekšā salonā).
Aibaltik izmērīja- piesējās, ka 2 cm par augstu (formāli pieejot- kofera izmērs atbilst - riteņi par augstu)
Kas vainīgs- ka brends Samsonit tā ražo- vai arbaltikam- speciāli mazmēri????
Lika nodot!!! tagad pērkot koferus- vajag staigāt ar mērlenti- un neticēt, ka firma, raksta- ka tas ir rokas koferis!

F faf 16.08.2010

:) palasi lidsabiedrību noteikumus par rokas bagāžas izmēriem. Kaut nedaudz, bet katrai kaut kas atšķiras. RFM

M musja 16.08.2010

Jā, jā un aizmirsi uzrakstīk, ak ar Airbaltic vairs nelidosi un citiem ar to neiesaki. :D :D

V vaila 24.08.2010

Airbaltic ir vienīgā aviosabiedrība, kas pieprasa mazākus rokas bagāžas izmērus nekā standartā!!! Nevis 55x40x20, bet 50x40x18!!! Tā kā tur varbūt arī radusies kļūme, jūs iegādājāties, standarta rokas bagāžas koferi, bet airbalticam tāds neder!

K Krims 18.01.2011

Teksts no airbaltic mājas lapas:

ROKAS BAGĀŽA

Jūsu un ceļabiedru drošībai un ērtībai lidmašīnas salonā katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) ir atļauts pārvadāt 2 rokas bagāžas vienības (biznesa klasē) vai 1 rokas bagāžas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg (ekonomiskajā klasē). Tā jānovieto zem sēdekļa, kas atrodas jums priekšā, vai plauktā virs jūsu sēdekļa. Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 55x40x20 cm.

M Māra 14.07.2011

Tieši tāda pati situācija. Tikai Mūsu gadījumā mēs atteicāmies maksāt, jo koferis atbilst norādītajam izmēram, un vienu pasažieri neielaida lidmašīnā šī iemesla dēļ. Gala rezultātā extra 300 eiro. Situācija ir tāda, ka tā kaste, kurā viņi liek mērīt, ir mazāka. Pēc vecā izmēra, kas ir 50 cm, līdz ar to tie ritentiņi nelien iekšā. No kurienes tu lidoji?
Viņi čakarē pasažierus. Manā acu priekšā vien cik pasažierus, šī paša iemesla dēl, viņi ir piespieduši maksāt, par to, par ko jau ir samaksāts.

I iumans 07.05.2013

Airbaltic viss atšķiras no citu kompāniju standartiem un uz to viņi pelna extra naudu. Piem. vairums aviokompāniju koferis var svērt 23 kg, Airbaltic- 20kg !!! Baidos lidot ar šo kompāniju...