Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca / kardiologs- mantkārīgs nelietis - Vienaldzība pret pacientu

Ja nepieciešams kardiologs, neiesaku griezties pie A. Rudzīša Stradiņos. Mamma bija pie viņa uz sirds ehokardiogrāfiju. Saņema izmeklējumu un rudzīša aprakstu par izmeklējumu. Mājās izlasot viņa rakstīto, biju šokā, izrakstā fiksēts asinsspiediens izmeklējuma laikā kurš bija 230115!, bet kardiologs rudzītis pat ar vienu teikumu neieminējās ka - vai ir līdzi zāles, ka asinsspiediens ir kritiskā robežā. Normālam ārstam, ieraugot tādu asinsspiedienu, būtu jāsūta cilvēks uz stacionāru vai jāpieņem kāds lēmums lai stabilizētu stāvokli. Bet A. Rudzītim acīmredzot galvenais ir saņemt samaksu un ātri tikt vaļā no pacienta.

A Arune 26.04.2019

Cik bijusi saskarsme ar ārstiem,pārsvarā visi ir nelieši un viņus intresē tikai nauda,kuru pēc iespējas vairāk cenšas izspiest no pacienta

E Erno88 26.04.2019

Vispirms iemācies rakstīt pareizi un tad sūdzies

M miroslava 02.05.2019

EhoKG laikā asinspiediens netiek mērīts! Nevajag dezinformēt citus ar savu glupumu. Pielieciet, tad klāt foto, kas apliecina Jūsu teikto! Dr.Rudzītis ir ļoti labs, pieredzējis speciālists un zvanot uz vienoto pieraksta tālruni jeb reģistratūru, pierakstīties pie viņa nemaz nav iespējams, paši lien par maksu un,tad kaut ko ņaud!

M Mamma1963 22.08.2019

Uz šo slimnīcu neieteiktu braukt nedz pacientiem nedz ari pieteikties darbā. Attieksme slikta,bet darbiniekus izmanto un izmet,neticiet nevienam solījumam,turklāt,algas mazas. Ipaši nedrīkst apmeklēt šo vietu grūtniecēm vai dzemdēt,pasarg Dievs

K kosrem 19.07.2023

2023g 23 maijs. Manas mammas māsa, 83 gadi, bija jāiet uz pieņemšanu. Neaizgāja, jo Stradiņa slimnīcas teritorijā mira, Pārāk ilgi ārsti ''marinēja'' ar pieņemšanām. Pusgadu un vairāk. Viņas ārsti ir,- Ainārs Rudzītis, Alberts Bērziņš un Aigars Lismanis. Vienīgais Lismanis strādā divās vietās. Bērziņš un Rudzītis 4 vietās. Nav viņiem laika darbam pacientu. Jāpiesit kabatas. MANAS TANTES NĀVE IR UZ VIŅU SIRDSAPZIŅAS!
Pats arī esmu sirds slimnieks jau trešo gadu un redzu, kā strādā ārsti. Daži no tiem tiešām strādā ar pilnu atdevi vienā vietā, tiešām pārdzīvo par katru pacientu. Stradiņos tādus esmu manījis pagaidām tikai trīs. Rācenis, Vikmane, Panovs
Tiem ārstiem, kam pieņemšanas ir dažas stundas nedēļā ir skraidītāji. Viņus pat pie lopiem nedrīkst laist.
Reiz mana kardioloģe pārmeta man, ka viņa manis dēļ netiek uz maksas konsultācijām, jo biju pierakstījies uz valsts apmaksāto konsultāciju. Man bija jājūtas vainīgam, ka slimoju ar sirdi.

I Ivars Magone 23.10.2023

Arī mans dēls 39 gadu vecumā nomira , no pilnīgi vienaldzīgas attieksmes , par sūdzībām par veselības pasliktināšanos pēc operācijas manipulāciju.Lika doties pie īpašas konsultantes ,kas esot labs speciālists.
Tikai pēc konsultācijas aprakstu atsūtīja ar 4 mēnešu nokavēsanos.