Aimexx Capital SIA - Krāpšana

Roberts karnups dzimušais 20.08.1973 kopā ar Aimexx Capital Sia' / Rīgas pilsētas Vidzemes nodaļa / reg. Numurs 40103255460 ir izkrāpis lielu naudas summu 2015. G un joprojām neatdod naudu. Uzmanāties no šīs personas un un neuzticaties jo no viña puses ir tikai solījumi atdot naudu. Ja vēl ir kāds no viņa cietis lūdzu dot zinu lai var rakstīt kopīgu iesniegumu.

J

I Iveta000 05.07.2021

Jums nav kauna rakstit ko tadu apmelot cilveku ta ir jusu suniska daba .Cik zinu jus esat slima garigi persona un izteikt tadus draudus un apvainojumus ir pilniba aizvienojoši nomelnot cilveky varbut beidzot stadieties priekša un atvainojaties ģimenei

G Gint84 30.12.2021

Вам не надоело под каждой жалобой на этого человека и его фирму писать и оскорблять тех людей которые действительно пострадали от рук этого мошенника Роберта Карнупса? Не в одной жалобе на этого человека нет оскорблений, а вот вы позволяете себе ставить диагноз и оскорблять невинных людей, на Роберта Карнупса не одна жалоба, и все одного и тогоже характера, мошенничество, обман и присвоение чюжих денег! Хватит комментировать каждую жалобу на этого человека, и оскорблять людей.

Vai jums nav apnicis rakstīt un apvainot tos cilvēkus, kuri patiešām cieta no šī krāpnieka Roberta Karnupa rokām zem katras sūdzības pret šo cilvēku un viņa uzņēmumu? Nevienā sūdzībā pret šo cilvēku ir apvainojumi, bet tu atļaujies diagnosticēt un apvainot nevainīgus cilvēkus, pret Robertu Karnupu ir vairāk nekā viena sūdzība, un viss tas pats, krāpšana, maldināšana un svešas naudas piesavināšanās! Beidz komentēt katru sūdzību pret šo personu un cilvēku aizvainošanu.

D Dace Bluma 01.04.2022

Es neļaušu apvainot tev savu ģimeni un ja kas sakāms tad nostājies man pretī un man būs daudz ko teikt tādiem kā tu