Aigars Strauss - Haoss

Ja Jums dzivē izdodas sastapt tādu cilvēku kā Aigars Strauss - ESIET ĻOTI UZMANĪGI! Viņš Jūs ievilks savos projektos, pametīs un piečakarēs. Viņš zog idejas. Pēc tam necels telefonu un pazudīs. Bet pēc tam smaidīs un atvainosies, jo tā taču sanācis. Jau vairākus gadus sanāk ar viņu sastapties, un atkal viss vecais. TAUTIEŠI - ESIET MODRI! Pasargājiet sevi!

P

E Eryk 06.03.2009

Vai runa ir par to Aigaru Strausu, kurš XX gs. 90to gadu sākumā bija saistīts ar "Adidas" veikalu Rīgā, Kr.Barona ielā?

A AL 06.03.2009

yess

E Eryk 06.03.2009

Skaidrs. Nu, tas Aigars Strauss tik tiešām palicis atmiņā kā cilvēks, kurš nerēķinās ar citu cilvēku laiku.

B Beril 30.04.2009

interesanta personiiba.. smaidiigs, optimistisks.. bet jaa.. megina citus ievilkt visur!

A A 21.06.2009

Pilnīgi piekrītu!

Turaties tālāk no šī cilvēka!

J Jurka 28.06.2009

tieshi taa

L Labvēlis 03.07.2009

Vai kāds nezin kur viņu atrast?
Aizdevu viņam naudu - nu jau 5-to gadu gaidu atpakaļ.

O Ojars 07.07.2009

Vins nodibinajis firmu "OGU MAIZE" - pielaiju ka vina ari jau bankrotejusi - uznemuma registraaa var atrast vina adresi kas ir liekas ari vina majas adrese. Atsuti savu tel? - savaksim cietusos un iesim kopaa piegriez vinam skabekli!:)

P piečakarētā 17.06.2010

Jā, par to "Ogu Maizi" es esmu par, arī mani ir piečakarējis un pašlaik viņš vis kaut ko izdomā, lai nemaksātu naudu, šajā projektā ir iesaistīta arī viena kundzīte - Arita Rakstiņa, no kuras arī turaties pa gabalu un neielaižaties darījumos. Viņa tā teikt ir "zem viņa". Zinu, ka ar šo projektu vēl ir cietuši zaudējumus ļoti daudz cilvēku, kuri ir ieguldījuši naudu viņa projektā un devuši preci uz realizāciju, bet kad prece realizēta, tad naudiņu gaida jau pus gadu, tā ka vācamies visi kopā un uz tiesu, lai "krutais čomiņš" sāktu rēķināties ar citiem, nevis uzdzīvot par viņu līdzekļiem!!!

I info 14.07.2010

klau man vajag zinat kurs jefinnss dziivo, vai kur vinss meedz atrasties, jo vinnss uzskata ka var cuuciski izriikoties, vai var kaads pateikt kuraa stuurii vinnu var atrast... lloti nepieciessams, , , telef, vai jebkaadu citu info...

M Mario 06.01.2011

Mēs arī pern esam pārtraukuši sadarbību ar Ogu maizi, jo parādi krājušies mēnešiem ilgi. Nācās pat maijā braukt uz Tallinu un izņemt no toreiz esošajiem veikaliem palikušo produkciju. Blēdis viņš arī kur būs blēdis - sastāstīs par grandiozajiem plāniem kaudzi, tu noticēsi un iekritīs, bet pēc tam arī pats vainīgs kļūs, jo neesi ielicies "mārketinga aktivitātēs".

C CocaCola 16.04.2011

Viņš tagad Anglija šeptējas un latviešu bāleliņiem filmas rāda! Riebīgs tips! Ista zebiekste

A alex 16.04.2011

Mitinās manuprāt kaut kur Mārupē, pie Rīgas robežas...

K Kaulainā 16.04.2011

Kam ir vislielākās olas-strausam?Nē-zilonim!

H haa 15.06.2011

Šis cilvēks ir nekaunīgs melis, kurš vai nu apzināti vai neapzināti melo un piesavinās idejas. Es neticēju līdz pārbaudīju uz savas ādas. NEIESAISTIETIES NEKĀDĀ GADĪJUMĀ AR ŠO CILVĒKU!!!

R riko 21.07.2011

dzirdeeju ka shis buus uz jauno vilni

V Vepris 22.08.2012

Gandrīz iesāku darīšanas ar Sraussa kungu, neko augšup rakstīto neredzēju. Kur ir knifs, ja ir?