www.sudzibas.lv Aigars Linde Melis, sieviešu krāpnieks

Aigars Linde - Melis, sieviešu krāpnieks

Aigars Linde – bezatbildīgs 5 bērnu “Tēvs”
vēlos brīdināt citas sievietes par šo melīgo un bezatbildīgo vīrieti, kura stratēģija attiecībā uz sieviešu uzticības iekarošanu ir melu stāstīšana par savu pagātni, bērnu skaita un attiecību slēpšana, alkoholisms, atkarība no azartspēlēm, sieviešu vajāšana un tiranizēšana, ja gadījumā sieviete atsakās būt pa labam kopā, tiek dažādi vajāta – pie dzīvokļa durvīm, darbā, sekots tiek jebkur un draudēts. Durtas mašīnas riepas, ņemti ārā un izmesti ārā dzīvokļa elektrības drošinātāji, lai būtu jāver vaļāpēc tam durvis, pie kurām pats piedzēries guļ un gaida. Aigaram ir tieksme uzbāzīgi vajāt noskatīto sievieti un kaisīt rozes viņai ceļā vārda burtiskā nozīmē. Ja viņa tā saucamā “mīlestība” (pēc pieredzētā sauktu – vajāšana, šizofrēnija) tiek noraidīta, augstākminētā persona šantažē ar pašnāvības draudiem, kuru savā mūžā jau reizi ir veicis, cenšoties dabūt sievieti sev (tas arī ir vainagojies panākumiem) , viņš arī seko līdzi noskatītajai upurim-sievietei uz tikšanos, kur viņa dodas, vēl pats izrādās, būdams laulībā, ko uz to brīdi nezināju) , draud nogalināt ar viņa īpašumā esošo nereģistrēto ieroci cilvēku, ar kuru sieviete satiekas uz to brīdi, lai tādā veidā iebiedētu sievieti un tiktu vaļā no konkurenta. Diemžēl, manā gadījumā, nepalīdzēja arī 3x izsauktā pašvaldības policija, kas ‘’nespējot nekā palīdzēt”, bija tikai mani iesniegumi (vienreiz tika sodīts) un mutvārdu liecība par vajāšanas faktu. Knapi tiekot līdz iecirknim, minētā persona tika izlaista ārā brīvībā ar solījumu policijai, ka mani vairs netraucēs, kas bija pretrunā ar tālākajiem notikumiem. Par bērnu eksistenci un skaitu viņš melo un par viņiem nav rūpējies nekad, satiekot citu “mīlestību”, viņš savus bērnu eksistenci pat noliedz, līdz kamēr manis pašas rīcībā nonāca informācija par cilvēka juridisko stāvokli (bet ne finansiālo parādu stāvokli) , kuru arī rūpīgi slēpj (un ir jau arī ko slēpt) .
Veselu gadu netiekot vaļā no augstākminētās personas uzmanības apliecinājumiem, kurai attiecīgi - sekoja šķiršanās no viņa ģimenes, kurai gan ar mani nebija nekāda sakara, jo ar minēto personu kopā nevēlējos būt dažādu faktoru dēļ, biju spiesta ar viņu uzsākt attiecības, jo persona mani iespaidoja pat fiziski un apstrādāja psiholoģiski dažādi – es tiku vainota, ka viņš esot palicis bez nekā, viņš bez manis nespējot dzīvot un darīšot galu, viņš mani tik ļoti mīlot, ka nespējot dzīvot bez manis utt. Uz manu telefona numuru ik pa laikam zvanīja man nepazīstami cilvēki, kas man stāstīja, ka cilvēks izdarīšot pašnāvību, darot sev galu utt. Bija reizes, kad manā pagalmā pie manas mājas šī persona tika izlaista ar viņa draugu palīdzību lielā alkohola reibumā un pamesta tā arī, bezpalīdzīgā stāvoklī vai arī atvesta pēc “notikušās pašnāvības”. Manai mašīnai tika durta riepa, sists vējstikls. Neskaitāmas reizes ļoti nepieklājīgi traucēti arī mani vecāki, pie kuriem uz brīdi biju pārcēlusies, lai izvairītos no viņa, bet tiku vajāta arī viņu dzīvesvietas rajonā. Beigās nespēju to visu izturēt un uzņēmu viņu pie sevis mājās (zaudējis taču visu) un mīlot tā, ka dzīvot nespējot bez manis. Diemžēl, mīlestība bija īsa un (atmiņa par to, kā rīkojies un ko solījis man - tāpat) . Izrādās, mans mīlnieks aizmirsa pastāstīt par savu ne-mazo alimentu apmēru, ko bija solījies maksāt tur, kur pameta “savu iepriekšējo mīlestību”, savukārt es jau biju sprukās. Kamēr auklēju mūsu pirmo kopējo pēcnācēju (par kuru aigars nav licies jau gadu ne zinis, pat neskatoties uz maniem lūgumiem) , viņš kārtējo reizi darbā “ilgi strādāja” (tā viņš man stāstīja, kad nu jau, ērti pie manis iekārtojies, pa naktīm regulāri neieradās mājās) . Tā strādāja, kamēr citā rajonā, kurā viņam nevajadzēja atrasties, tika noķerts dzērumā pie stūres, vadot auto, un, attiecīgi - policija konfiscēja viņam autovadītāja tiesības. Pēc šī visa notika vēl daudz kas cits, par kuru jāraksta būtu gari – bet galvenais ko saku - neuzticieties šim vīrietim, lai ko viņš jums stāsta. Patiesība ir tāda, ka viņš pamet savus bērnus, par viņiem neliekas ne zinis, un arī, ja viņam palūdz palīdzēt, atsaka jebkur un jebko. Šim cilvēkam nav nekā svēta - ne ģimene, ne bērni. Viņam pienākumi neeksistē. Viņam interesē tikai sekss, pagulēt un paēst. Naudas viņam nebūs un nav nekad! Par sekām viņš neatbildēs, ar bērniem jums nepalīdzēs, materiāli neceriet ne uz ko, ja esat jau ievilkta viņu melu tīklos! Melis, izmantotājs, patmīlis un egoists, kurš mīl tikai uzdzīvi un sevi (alkohols, cigaretes, iedzeršana kompānijā, aizraušanās ar azartspēlēm) . Par jums, sievietes, viņš, tad, kad būs dabūjis savu, neliksies ne zinis! Aigars vienmēr domā tikai par sevi, savu vēderu - kad pagājis pirmās mīlas skurbums. (sievietes, bērnu jūtas, stāvoklis, atbildība par viņiem – viņam neeksistē! Aigars ir cilvēks, kuram nedrīkst uzticēties, un žēlot viņu nedrīkst! (pažēlojiet labāk pašas sevi nevis šo vīrieti, kurš nav nevienas cienīgs, viņš jūs vēlāk nežēlos!) . Šis vīrietis būtu jāsoda ar kastrāciju un izolētību no sabiedrības, lai nebūtu jaunu upuru. Sargiet sevi un savus bērnus, neizdariet kļūdu, ticot šim cilvēkam - jūs rūgti rūgti to nožēlosiet!  šis cilvēks ļoti rupji meli un sola to, ko nekad nedarīs, bet vēlāk pasmiesies par jūsu naivumu, kā jau divreiz savā dzīvē ir izdarījis. Neuzticieties!

Il

really? 28.02.2019

Meklee ari pati palidzibu, tas nav launi domats, bet tev ir tik zema pasapzina,ka vispar ielaidies ar dzeraju,azartspelu atkariigo un tad vel paklaujies velak vina spiedienam,piespiedu karta uzsac attiecibas,ka pati saki un vel paliec stavoklii.

ramona 28.02.2019

Jēziņ, sieviete, tak nevar piespiest būt attiecībās, ja pati negribi, kur nu vēl bērnus dzemdēt.

Il Ilze Šķēle 28.02.2019

1) Ofisa telpas, kurā strādāju laikā, kad nejauši iepazinos ar personu blakus savai darba vietai, atradās Aigara Lindes priekšniecības pārziņā, līdz ar to persona nepārtraukti bija “kaut kur tuvumā”, viņš redzēja, cikos atstāju darba vietu, kad eju pusdienot, un tur man uzbāzīgi sekoja, pat darba laika būdams ļoti redzamā alkohola reibumā, nāca “apciemot” uz ofisu, it kā “pa darīšanām” un “it kā mēs būtu sen pazīstami” .
2) Runājot par alkoholismu, persona apmeklēja narkologu, un dievojās, ka esot kodējies (kas protams pēc tam, kad apžēlojos un ielaidu pie sevis dzīvot, “kad tik ļoti mani mīlot un es esot vajadzīga, lai palīdzot, uzsveru – viņš regulāri apelēja pie manas sirdsapziņas – lūdzu palīdzi man, savādāk izdarīšu galu! ) izrādījās salti meli).
3) Persona man tika draudējusi arī par pašas drošību, ka mani nositīšot, ja es būšot kopā ar citu. ( reiz esmu devusies arī uz ekspertīzi par fiziskiem miesas bojājumiem, tāpēc draudi bija ļoti ticami), bet LV pamest uz to laiku es nevarēju.

Aigars ir pasaku stāstītājs un izdomātājs. Gan par savu nākotni, gan tagadni, meli melu galā. Jūs domājat, ka viņš stāstīja, ka esot problēmas ar azartspēlēm? NEE, NESTĀSTĪJA vis, tikai tad kad biju BKA atvaļinājumā, lielajam mīlniekam jau pirmajā mēnesī pazuda visa alga tieši algas dienā! “Izkritusi no kabatas!” Tieši tik, lai es pati kultos visu mēnesi ar to, kas man bija, bet viņš “strādātu dienu nakti”. Un mājās, protams, nenāktu. Tas nekas, ka tikko kļuvis par tēti...

Sa SantaDreimane 28.02.2019

Piedod, bet es nesaprotu. Nekad neesmu bijusi attiecībās piespiedu kārtā. Esmu plēsusies ar kolēği, jo viņš podstavas taisīja, jo ar viņu nerakstìjos tikties, bet tāpat kopā nebijām un nebūsim. Arì mani izsekoja viņš. Esi stiprāka raksturā, tā ir tava dzīve.

Ma macbeton 28.02.2019

Nu d
Ko tur vairs...

He hehe 28.02.2019

Iespējams, ka jau bija sodīts...

Kl Klientamnavtaisnība 01.03.2019

Ja pareizi atšūtu - vairs nenāktu. Tātad pati devi cerību.