Aigars Krūmiņš - Krāpšana

Aigars ir izstrādājis analizātoru, kurš nestrādā un tiek maldināti cilvēki! Viņš iesaka piereģistrēties www.icelotto.com, kur sākās viss tracis, tiek zvanīts pa 6 un vairākām reizēm no icelotto un tiek piedāvāts iegādāties mistiskas biļetes, par atteikumu nav nemaz runa, jo tiek malata viena un tā pati informācija pa 4 un vairāk reizēm, ar aicinājumu nezvanīt, tiek pieprasīta mistiska samaksa ap 200 eiro, vēl tiek draudēts, ka noņems visu naudu no konta. Aigara kungs, nesaprotu kā jūs pa nakti guļat!

Papildināts Danza 26.12.2016

Papildināts Danza 26.12.2016

D

B b234 27.12.2016

Pfff. Par telefona numura bloķēšanu nekad neesat dzirdējis? šī gadsimta šajā gadā zvani vairs principā nav problēma...
cik saprotu šo sūdzību rakstījusi dāma...

noņemt naudu no konta. nu jau vispār ... drausmas... iedzeriet balderjāņus un nerakstiet internetā stulbības!!!

D Danza 27.12.2016

katru reizi zvana no cita numura!

D Danza 27.12.2016

Rodas jautājums, vai dāmām ir zemāka šķira nekā kungiem?

B b234 28.12.2016

Nu cik viņam tie numuri? 3? 10? nu zvana, nobloķē. nepatīkami, bet ne tuvu ne mirstama kaite.

Latviešu tautas 27.12.2016

"Латвия, в которой я живу.
Латвия нищает с космической скоростью! В новом году, дорожать будет буквально все! От питьевой воды в кранах, до газа. Отдельным побором будет стоять электричество. Кстати, электричество уже дороже, чем в странах Скандинавии. Но самое смешное, что и этих денег уже не собрать будет с людей. НИЩЕТА ТОТАЛЬНАЯ для 80% населения.

Особо порадовал налог на собак. ???? Теперь любая собака, которая у вас есть, весом более 5 кг , чипированная, то есть с эл.паспортом и всеми там прививками, будет обложена годовым налогом в 165 евро!

Работы тотально просто нет в Республике! Если женщины кое как заняты в сферах обслуживания , то для мужчин - просто дыра! Страшный демографический перекос по численности мужчин и женщин. Детей и стариков.

Транзит РФ в 2017 году в Латвии будет равен нулю! Железнодорожные перевозки сократятся на 50%, порты морские так же, будут пустовать.

Молодежь уезжает и не только молодежь. Примерно в сутки по 40 человек убывает из страны. В Риге 42000 пустующих квартир! Рынок недвижимости стоит мертво - на месте! Спроса нет.

Средний уровень заработка сейчас (у кого еще есть работа) - максимум 500 евро на руки. Обычно люди работают за 350-400 евро по 10-12 часов и держаться за работу - зубами! Уровень зарплат от 800-1000 евро, как право доступен лишь для титульной части населения страны да и то по знакомству или родственным связям.

Пенсионеры получают в среднем 250 евро на руки, при прожиточном минимуме принятом в стране - 320 евро. Инденксации не проводилось с 2008 года.

Проезд в городском транспорте обходится в 1.15 Евро за одну посадку.

Сельское хозяйство почит в бозе. К концу этого года, оставшиеся предприятия закрылись или готовятся покидать страну выводя свой бизнес на другие территории.

Микропредприятия, фирмачки, от 1-5 человек, массово закрываются. С 2017 года, их обложили дополнительными налогами.

Так же выросли налоги на автотранспорт. В Латвии, они самые высокие, среди других Прибалтийских Республик. Содержание одной легковой машины обходится в среднем 300 евро с обязательной страховкой. Это для самых маленьких малолитражек.

Население города Риги, примерно 550 тыс человек. По всей Латвии, едва ли насчитывается 1.5 млн человек. За 25 лет, страну покинуло 50% её жителей. Подлинная статистика умалчивается, но это и так видно по пустым улицам города Рига, а ведь Рига, когда то была почти миллионным городом.

Социальных гарантий в стране практически нет! Медицина и образование - давно платное и год от года, всячески сжимается финансово и сокращается.

Но есть и небольшие плюсы . В Республике доступная связь (не лимитированая по времени) и интернет! Тихо и спокойно на улицах! Открыты границы на все четыре стороны. Рижский аэропорт, самое рентабельное предприятие в стране. )

Вот краткий набросок, все, что вам можно написать про Латвию"

A Antons Oborenko 18.04.2018

Все правда! У Тебя только один вариант - ехать в стану полного счастья - Россию!

Latviešu tautas 29.12.2016

100%тный латыш! Настоящий сын латышского народа - лицемер и вор!

A Artūrs Dubrovis 10.02.2017

Īsti nesaprotu no kurienes tik negatīvi komentāri. Pats izmantoju Aigara formulu jau gandrīz gadu un esmu apmierināts.
Artūrs

I Irina Freimane 23.12.2017

Sveiks kadas biletes jūs perkat? Jo esmu meginajusi vairakas reizes un neka.

Irina,

Varu pateikt ka ar 5 biļetēm tiešām nav vērts ķēpāties, sindikāts spāņu saule darbojas labi, man izdevās 340eur laimēt!

J Janis Devels 10.02.2017

Piekrītu Artūrs. Spēlējot loterijās, 100 proc. garantiju nekad nav un nebūs. Pats spēlēju loterijās jau vairāk nekā 20 gadu un darīšu to arī turpmāk. Bet par Aigaru, tad bez šaubām, šeit tas nav nekāds brīnums, bet spēlējot tik tiešām palīdz. Taisnība, arī man nevienmēr izdodas laimēt katrā izozē - izdodas kaut ko nopietnāku laimēt varbūt tik kādas divas vai trīs reizes no desmit, bet naudu vienmēr atgūstu.

N Normunds Novickis 10.02.2017

Vārdu sakot tā, Lottoluckera nopirku 100% apdrošināto loteriju paku,vinnējis sindikātā esmu 17000 eur
Normunds

не МАМОНТ, никогда не выымрет...

A Aija 16.06.2017

arī neko nelaimēju...
Aija

A Aivars Vainiņš 16.12.2017

aivars

J Janis Pisarevs 16.12.2017

Nepastāv tāds AIGARS KRŪMIŅŠ,ļoti laba izdomāta afēra- LATVIJĀ ,KRŪMIŅŠ, Igaunijā Kavisārs ,Krievijā IVANS ,visi matemātikas doktori.Visi ir saistīti ar Lottoluckeru,tagad jaunais nosaukums tiem pašiem ir LOTSLOTTO COM.Ieliekot naudu šajā kompānijā ir skaidrs ,ka šo naudu esi zaudējis.IĻA UN ALEKS jūs ātri apstrādās ,nepamanīsiet, kā no konta pazudīs nauda,piedāvājot naudu ielikt Aigara Krūmiņa sindikātā,vēl piedāvājot ,ka jūs neko nazaudēsiet,jums nauda tiks atgriezta.Visu informācīju varat iegūt www.lotorevizor com.,tad arī sapratīsiet ,cik cilvēku viņi ir apkrāpuši.Domājiet un analizējiet paši.

K KKeta 18.12.2017

Arī es biju no tām muļķēm, kas ticēja šim. Nedēļu atpakaļ nopirku 10 biļetes, ar analizatora palīdzību izvēlējos kombinācijas, kuras uzrādīja 84% - 87% iespējamību laimēt. Rezultātā nekas dižs, pa vienam skaitlim 4 variantos, tātad laimesta nav ne centa. Liekas, ka būtu veicies pat labāk, ja uz savu galvu būtu salikusi skaitļus šajos 10 variantos. Pēc neveiksmīgā rezultāta gribēju padalīties ar pieredzi loto-gen.com komentāru sadaļā, kur visi izskatījās tik priecīgi, laimējuši loterijās. Ierakstīju kā bija. Kad pievienoju komentāru, tas uzreiz neparādījās komentāru sadaļā, tikai bija rakstīts ka komentārs tiks pievienots pēc moderatora apstiprinājuma. Jau savā prātā nodomāju, ka, protams, moderators šādu komentāru taču nepublicēs. Biju jau aizmirsusi par savu komentāru, šodien tad nu nejauši iedomājos ielūkoties, vai ir pievienots. Tas ir pats jaunākais komentārs, kurš pievienots ar niku "K.J." (tas tā, ja kādam interesē palasīt pārveidoto murgu). Būtu saprotams, ja negatīvs komentārs tiek izdzēsts, BET man par brīnumu, viņi rediģējuši manu negatīvās pieredzes tekstu, pārveidojuši par pozitīvo pieredzi, turklāt izgriežot vairākus fragmentus no mana komentāra! Šis mani nokaitināja, tādēļ darīšu visu iespējamo, lai celtu viņiem vislielāko neslavu! Ā, un nezinu kādā sakarā, vēl pirms paguvu aizpildīt loterijas biļetes, man zvanīja no Anglijas numura, pacēlu, runāja krievvalodīgs vīrietis, sāka par sindikātiem kaut ko runāt krieviski. Noliku klausuli, tad vēl labu laiku nepārtraukti zvanījās, līdz nobloķēju numuru.

J Janis Pisarevs 18.12.2017

Mans komentārs vismaz pastāvēja viņa saitā .kādas 14 stundas, bet kad attapās ,tad tūlīt tika dzēsts.Starptautiskā grupējuma darbības princips balstās-izveidot katrā valstī savu matemātikas doktoru,kurš pārzin tās valsts valodu,spēj iemantot tautas uzticību un u.t.t.Krievijā viņiem bija doktors Tarāsovs ar tādu pašu skaitļu ģenerātorukas bija piesaistīts pie lottolucker.com Šī saite ir slēgta,tādēļ ir izveidojuši jauno lotsloto .com.Ja gribi spēlēt starptautiskās loterijās ,tad droši to var darīt ar thelotter.

E ErnestsMaris 09.03.2018

Nezinu kā ar lotslotto, taču thelotter piedalījos 2 sindikātos un rezultāts paredzams - laimēju 4 eiro ar kapeikām. Savukārt lottolucker, paldies dievam, izdevās izņemt savus laimētos 340eur. Ilgi gan sūtījās tā nauda, apmēram 8 dienas, taču galvenais ka saņēmu. Mans menedžeris uzreiz teica ka ar 5 biļetēm nav vērts spēlēt, paklausīju un gandrīz visu algu uzticēju, taču attaisnojās, malači!

D Daunīts 23.07.2018

Daunis

ē Ēriks Spulašs 05.01.2018

Nekad nemetos iekšā solītos brīnumos,.. Pamēģināju to ciparu ģeneratoru tā pat uz papīra... 70-88%solījumi galīgas auzas: - ) bet pretējais, 20-30% strādā pat labāk. P. S nemaz nevajag iedziļināties brīnumos ko sola, jo visi dirsēji savas lapas taisa uz līdzīgām platformām... Veiksmi darbā, biznesā, ģimenē un lozē.. : - )

Ērik,

Vai esat runājis ar kādu no pārstāvjiem? Es arī mēģināju EuroJackpotu, pierakstīju ģeneratora skaitļus un nekā, bet man vēlāk paskaidroja - ja pērk 5 biļetes, tur neizmanto jaunāko ģeneratoru, bet gan pirmo versij. Jaunākā versija ir sindikātu biļetēm.. + ja tā loģiski padomā, kādēļ lai viņi savu veiksmīgo ģeneratoru publicētu bez maksas, tas taču katram muļķim skaidrs! ;)

D Domājošā 27.03.2018

Pupu mizas-piekrītu, ka teiciens, ''kur auni, tur cirpēji'' darbojas !

L Linda9 15.08.2018

Vispār brīnums ka tas stulbais lottolucker kantoris vēl strādā ar to mūsu latvieti Kristoferu priekšgalā, kas visādus brīnumus sastādīs, lai tik pērk sindikātus. Vispirms pirksier par simtiem euro, pēc tam jau viņš teiks ka vajag pa 1000 eur. Tiešām internetā - īpaši daudz krievu ir apkrāpti ar šo kompāniju un tur tiešām ir tūkstošiem EUR iekasēts.