D Darbinieks a 22.06.2012

Nauda tiek maksāta visiem par viņu padarīto darbu -, cik Mēs visi zinam, tad naudu maksā darba devējs par padarītā darba kvalitāti - tā tad, par nemaksāšanu nevar būt vispār ne runas, tiek maksāts tik, cik kvalitatīvi ir izbraukts reiss - no tā ir atkarīgs atvestais degvielas patēriņš - es domāju, ka jebkurš piekritīs tam, ka degvielas patēriņam nav jābūt 38-39 l, ja mašīnas ir 2012. gada izlaiduma. Apdomājiet savas pretenzijas un noskaidrojiet faktus pirms nomelnojiet, kādu! Un, ja nemaldos, tad sieviešu dzimuma pārstāves nav strādājušas par vadītājiem šajā te uzņēmumā - beigsim spēlēt futbolu un pievērsīsimies faktiem! Ja Jums ir vēl, kādas neskaidrības tad laipni lūgti mūsu ofisā ar savu vīru padusē!

D Darbinieks a 22.06.2012