AtrisinātaAgris G. - Krāpnieks

Ja sastopaties ar cilvēku, kas sevi dēvē par Agris(īstā vārdā Agris G.) internetā var būt dažādi vārdi un uzvārdi, bet pārsvarā izmanto vārdu un uzvārdus līdzīgus šim: Agris Ābele, Agris BOPOH, Agris Mig, Agris Progresiv..., tad ieteiktu neielaisties ar viņu nekādos darijumos, neaizdod viņam naudu vai lietas. Šis cilvēks nodarbojas ar krāpniecību un cik sapratu, ka ir arī reiz apkrāpis vienu no savām draudzenēm un iznesis dzīvokli tukšu kamēr draudzene bijusi darbā. Cilvēks jau ir tiesāts. Vienīgias ko šim cilvēkam varat iedot vai novēlēt iedot pa seju.

Cilvēks aktīvi lieto sociālos tīklus kā draugiem.lv, facebook.com un čatus.

Pievienoju foto pāris lai var saprast vai ir tas cilvēks vai nē.

Papildināts upuris 14.12.2016

Ja nu vēršaties policijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta upuris 04.05.2017

Cilvēks ar mani norēķinās pēc sastādīta plāna un problēma ir atrisināta, var dzēst šo sūdzību pilnībā

U

stulbibas tirakas!

sūds esi tu.

sūkā pirkstu tagad:)))

jurisbb2 17.02.2016

napar ko sedet nepateicigie jus . es jums palidzeju atvedu trimeri noteimereju,plavu zali visu teritoriju restaureju tavu galdu kur tu sedi un dzer durvi tavai masai ielika mans cilveks un tada tava pateiciba

K koko 17.02.2016

Tu dzīvoji tajaā mājā,jo nebija kur tev un vel draugu lidz panjēmi uz kakla visiem sedējāt ēdāt,neparko nemaksājāt.

K koko 17.02.2016

un piedzeries andelējies uzvesties nemāki,visi tavā skatijumā ir cūkas un tev ienaidnieki,jo tu tā uzvedies.

man nav māsas..:)

jurisbb2 17.02.2016

cilveki jums palidzeja labiekarot Dievam aizmirsto vietu

ņirdzu nevaru:)))))))

K koko 17.02.2016

uzdzīvotājs,kam nesanāca tomēr vel kādu apmānīt.:)

man zel jus.

R Renārs 17.02.2016

Bezkaunīgais jefiņ ar lielummāniju, tev neviens neprasīja manu galdu aiztikt, trimmeris man pašam ir un nevajag, ka tu kaut ko darīji, jo mazu pagalma stūrīti tavs kalps nopļāva. Durvis manai māsai arī tavs kalps ielika kamēr tu dzēri. Tu esi šizofrēniķis, ja domā, ka mana māja ir Dievam aizmirsta vieta! :D Jefiņ, tu jebkurā laikā vari atbraukt pie manis un man acīs visu pateikt, nevis apkārt pļūtīt, slēpties, visiem melot un žēloties! Un vispār, ko tu te mani savā pin iekšā??? Gribēji no manas māsas mašīnu izkrāpt, nesanāca, tad sēdi klusu un baudi brīvību Gončarova kungs, jeb kā tu mums stādijies priekšā Birģelis! Bērniem sadzēries ar savām "firmas" apenēm un saulenēm plātijies un vēl, ka pieder online filmu un mūzikas torenti.
Sēdi labāk kluss....

jurisbb2 19.02.2016

Petersona Kungs ! izkrapt? zini vardam uzkrapt nozimi? liekas ne. masina tikka iegadata kad biju ar tavu masu kopa , bet kad skiramies es turpinaju maksat par masinu visus izdevumus . saistiba par berniem tu piedzeries aizskari masas meitu kad pat meitenei bija jaiziet no majam jo tu uzvefies neadekvati ments budams. Tev jabut ka paraugam berniem, bet tu tads neesi.

R Renārs 17.02.2016

Eu, resnais mīsli, atbrauc pie manis un parunāsim, ko slēpies aiz visādiem segvārdiem, gvelz tikai pašam sev ticamus šizofrēniskus mēslus! Tu no Siguldas sausās tualetes izmests sūds, kuram Lielupē redz bija Dievam pamesta vieta! Nejēga ar lielu un netīru muti, kura vietā visu darīja kalps. Ko tu notrimerēji??? Kalps mazu stūrīti nopļāva, bet galdu bez prasīšanas nopulēji, jo pats pie tā cūkojies. Durvis māsai sataisīja un malku sakrāmēja arī kalps. Mašīnu māsai nesanāca izkrāpt un tagad smirdi te. Ko vakar no draugiem izdzēsies ko, sabijies atkal no kāda? Aizver savu muti un priecājies par brīvību virtuālais donžuān!

jurisbb2 17.02.2016

renar pieskati Jurmalas iebraucejus ! Kam ir iebrauksanas atlauja kam ne erglja acss

R Renārs 17.02.2016

Skaists tu neesi, bet dumjš gan! :)

jurisbb2 17.02.2016

masele par tevi daudz stastija kads tu esi un tici man ne to labako

R Renārs 17.02.2016

Gan jau tiksimies Agri! ;)

nevajag draudet!

tavu izskatu Renar es neaiztieku

R Renārs 17.02.2016

Tu nepārtraukti gvelz muļķības, kurām pats notici!

R Renārs 17.02.2016

...un vispār kādā sakarībā sāki mani šinī diskusijā pīt iekšā un kaut ko par mentiem Āfrikā rakstīt Agri?

K koko 17.02.2016

ar galvu vinjam nav vis labi tas toč

R Renārs 17.02.2016

Es tev nedraudu, bet saku, ka gan jau tiksimies Agri!

jurisbb2 17.02.2016

un ko !? es domaju kad ne . un ja ari tiksimies kas tad bus ?

R Renārs 17.02.2016

Tad varēsi visu savu sāpi man acīs pateikt.

jurisbb2 17.02.2016

man nekas nesap man nau ok tev teikt man zel kad vis tas beidzas.

ar sadam vardu apmainam

jurisbb2 17.02.2016

sadas aizskarosas frazes zinu kad tu tads neesi , bet

nau gan ja

R Renārs 19.02.2016

....izkrāpt, piesavināties. Nav jēgas ar tevi diskutēt, jo tu jau nekur neesi vainīgs, bet vainīgi ir visi citi, tu nāc ar mieru uz Dievam aizmirstām vietām un ievies tur kārtību un pārticību. Neko nemelo, nevienu neapmelo, neskraidi pie kaimiņiem un nerunā cita vārdā, nezvani mentiem lai izručī, nebraudz dzērumā bez tiesībām utt. Īsāk sakot visi tevi apmelo Gončarova kungs.
Lai Tev izdevusies dzīve! Beidzam šo neauglīgo diskusiju.

K koko 19.02.2016

Nu tak piedzēries bez tiesībām braukā,vis tak labi sadauzīs nav jau viņa mašīna...viņam vis labi,vis poooo,maksās tava māsa,cilvēks bez atbildības.

K koko 19.02.2016

izmanto izdevību,ja kas notiks pazudīs miglā.

K koko 19.02.2016

ka te citi par viņu ari raksta.

ko tu gvelz

K koko 20.02.2016

bet te no paša sākuma visi to par tevi raksta.

jurisbb2 19.02.2016

es pildiju norunu par visu bija samaksats nevajag tagad mani

jurisbb2 19.02.2016

par tevi taja seta ari neko labu nerunaja. cilveks gribeja pardot maju lai tiktu prom no jums

jurisbb2 22.02.2016

ilze par sevi uzraksti kada esi ka krasni meti bernu drebites