Agnese Ķēde apkrāpj divu bērnu māmiņu - Apkrāpj divu bērnu māmiņu

Agnese ķēde ne tikai melo bet krāpj manu laiku. Man ir divi bērni un gribēju piepelnīties auklītes darbā. Sākumā paskaidroju kādas būs manas prasības par stundu samaksu. Tik jauka sieviete man visam piekrita, kad sapratu ka tā nu nebūs. Auklītes, uzmanaties no šīm sievietēm, prasiet viņām samaksu uzreiz vai nedēļas beigās. Un visprātīgākais ir iet no viņām prom.

Je

Saivii 08.11.2019

Agnese pret Ievu- kura kuru nomelnos vairaak ? Juus, pieaugushas sievietes, savaacieties un nokaartojiet domstarpiibas privaati!

Ko vēl gribi dzirdēt?

Ru Rudens2018 08.11.2019

Pareizi, tikai Agnese Ķēde mani privāti nevēlas sazvanīt.Vienīgā patiesība ir tā, ka es šo sadarbību beidzu.Pārējais ir meli.man ir saglabajušies bankas konti.

Je jers 08.11.2019

Nu ko varbūt Jūs arī esat Agnese ķēde?

Ru Rudens2018 08.11.2019

Es šai sievietei pirms darba paskaidroju,ka par slodzi ņemu tik bet par puslodzi tik.Bija mājiens ar galvu.,piekrita. Es varu pierādīt pēc bankas kontiem, ka noruna netika pildīta, arī tad kad no manas puses bija zvans es pateicu ka uz pusslodzi par šādu naudu nestrādāšu.Tã ir mānīšana un krāpšana jo man arī ir divas meitas kas jāatbalsta un tāpēc jārēķinās ar darba samaksu.

Me Mego izmeklētājs 08.11.2019

Slēdzam līgumu un šādu problēmu nebus

Je jers 09.11.2019

Kādu līgumu šajā valstī

Ar Artūrs Dante 08.11.2019

Ja zhe mamma - NU ja zhe mamma !