www.sudzibas.lv Aglonas svētvieta Aglona- netiek nodrošinātas naktsmājas svētceļniekiem.

Aglonas svētvieta - Aglona- netiek nodrošinātas naktsmājas svētceļniekiem.

Gribu izteikt neapmierinatibu par to, ka svetcelotajiem reali Aglona nav, kur palikt, netiek normali domats par svetcelotaju- kajamgajeju izmitinasanu normalos apstaklos Aglonas Bazilikas tuvuma. .
Kurs atbildes par to, ka es tiku pagajuso gadu Aglonaa teltii apzagta? Telts ar nazi tika pargriezta. Kurs atbildees par to, ka es saaaukstejos?
Teltsvietaas naktis siroja vietejie zagli, laupot teltiis gulammaisus, somas tad, kad svetcelnieki atradaas baznica.
Aglonas bazilikai vajadzetu padomat par normala servisa naktsmajam, kur izmitinat svetcelniekus- kajamgajejus. Ari svetcelnieks, kas iet ar kajam, velas nomazgaties, velas glabat drosiba savas mantas, velas tiesam but Aglonas svetvieta no sirds gaidits.

Luudzu paliidziibu es ari vietejiem cilvekiem Aglona, vismaz, lai savas manas paglabaat no zagliem, man to vietejie Aglonas iedzivotaji atteica, aizbildonoties, ka nekur neesot vinu majas brivu vietu.
Aglonas Gimnazija pat atteica man dot gultasvietu, aizbilbinoties ar bedigo tehnisko stavokli un ar telpu aiznemtibu.

Ari vietejais pravests Aglonietis tikai noraustija plecus, pateica to, ka klosteri diemzel neesot vietas.

Kads tad ir risinajums svetcelniekiem?

K Krrristiine 28.07.2010

Pievērsties kam lietderīgākām par kristietību.

A Agnese 28.07.2010

Tu, svētceļniece galīgi tizla esi, vai??? Ko Tu sūdzies??? Un par ko??? Pašai pielec??? Neej svētceļojumā, ja nevari pieciest un par sevi parūpēties! Tas Tev nav kkāds Impro ceļojums, dura!!! Tu jauc svētceļojumu ar kūrortu! Vemt no Jums gribās...

S svetcelmiece 29.07.2010

Es jau neko daudz neprasu.
Es butu apmierinata ari pat vismazako kaktinu kaut kur uz gridas ar matraci

K Katt23 29.07.2010

Domāju ka jums būtu jāvēršas pie attiecīgās ministrijas lai nodrošina šī pasakuma zemesargu apsardzi. Ar ko gan šis pasakums sliktāks par Positivus.

S svetceļniece 29.07.2010

Arzemēs ir tā, ka vietējais mācītājs jau laicīgi kārto svētceļnieku jautājumu, izmitinot svētceļniekus vietējās ģimenēs, tad vēl, kad es biju Fatimā, tur bija pat atvesti konteineri, kur gulēt svētceļniekiem uz matračiem.
Un iekšā konteineru pilsētiņā laida tos, kam bija ID kartes. Tādejādi zādzības tika izskaustas.

Guga 29.07.2010

drausmas..cik tālu vēl cilvēks var aizdomāties ko sev pieprasīt??!
tas'taču ir domāts ceļš caur ciešanām un mokām, līdz gaišajam...un ja jau ticīgs tik ļoti, ka jāiet šis ceļš..nu tad jau kā var sūdzēties?! katoļiem taču viss Dieva varā! kā Dievs nolēmis, tāds tev būs tas ceļs..ar zagļiem vai bez, ar matračiem, vai bez...

a ja gribās plezīra pēc iet to ceļu, tapē, ka daudzi iet un tas ir stilīgi..nu tad stilīgi ari aizbraukt uz Turciju piemēram..gulta vismaz garantēta un tualete arī..cik dzirdēts, ka Aglonā ar to esot vēl lielākas problēmas...

M mamma 30.07.2010

man 52 gadi. uz ielas zaaliite pie aglonas bazilikas pa aukstajam naktim gulet nevaru.

A Agnese 30.07.2010

To Mamma: Nu tad neej vai arī laicīgi rezervē viesnīcu tuvākajās pilsētās! Tak kaunieties vienreiz...fui...tauta, nu par ko vēl izdomāsiet sūdzēties!

D Dīdī 30.07.2010

To Guga nu tad nostājies ceļmalā un met viņiem ar akmeņiem lai jau cieš.

C citakatoliete 30.07.2010

naudas man navm, zagt ir grēks. Es labprāt kādam cilvēkam nozagtu naud, lai sanāktu lepnai viesnīcai.
Bet par svētceļnieku izmitināšanu ir jādomā Aglonas dekānam.

B bīskaps 30.07.2010

Uzmanību!!! Naktsmājas Aglonas svētvietā!!!

Lai iegūtu informāciju par naktsmītnēm Aglonas svētvietā, ir jāsūta sms ar tekstu: AGLONA uz nr: 1879

. Uz mobilo tālruni kā atbildes SMS pienāks saraksts ar labākajiem un lētākajiem viesu namiem Aglonas Bazilikas tuvumā un telefona numuriem.

A A 01.08.2010

Domāju, ka svētceļniece nav tizla, bet Agnesei ir tizla domāšana- ja jau Dievs nevar aizsargāt, tad par to ie jādomā laicīgiem spēkiem- ir jānodrošina personiko mantu apsardze - nevar taču piedalīties Dievkalpojumā ar visām savām mantiņām. Un ir skumji, ka paliek pēcāk šadas nepatīkamas atmiņas. Domāju, ka doma par nometni un ID kartēm nav slikta, varbūt ir vērts izmantot .

A Agnese 02.08.2010

To A: tad jau Aglonas svētceļojumi būs par naudu, ja??? Nometnes rīkošana un Tevis pieminētās ID kartes- cik tas maksās? A, ko? Gribat uztaisīt atkal komercializētu pasākumu? Vai varbūt gribat, lai Baznīca no ziedojumiem Jums taisa komfortu un atpūtu par saviem līdzekļiem? Cepums Tev Guga!

B Biruta 02.08.2010

Jūs tikai palasiet paši sevi! Kāda neiecietība un es pat teiktu, ļaunums. Svētceļojums, protams, nav kūrorts, bet tieši svētceļnieki ir tie, kas 'baro' baziliku. Un būtu tikai normāli, ja baznīckungi ne tikai grābtu latus, lai dzīvotu kā vācu baroni uz citu rēķina, bet arī rūpētos par to, lai svētceļojums ir patīkams un uzturēšanās Aglonā nepārvēršas par nepatīkamu uztraukumu ķēdi. Jau sen ir skaidrs, ka Aglonietis pārzadzies visu ko varējis, izpostījis skolu, klosteri un baziliku. Un bīskapi noziedzīgi klusē gadiem ilgi. Es personīgi Aglonā jau gadiem ilgi neziedoju nevienu latu. Nav ne vēlēšanās, ne morāla pienākuma atbalstīt zagļu bandu zem garīdznieku maskas.

B BĪSKAPS 02.08.2010

* Jaunākā informācija par naktsmājām Aglonas svētvietā *

Lai iegūtu informāciju par naktsmītnēm Aglonas svētvietā, Jums ir jāsūta sms ar tekstu: AGLONA uz nr : 1879
Ar cieņu- Jūsu svētceļojumu informācijas centrs.

B bīskaps 03.08.2010

Informācija par naktsmājām AGLONAS svētvietā!

Lai Dieva žēlastība Tevi pavada no dienas dienā!

V vilhelms 10.08.2010

Neviens jau nespiež iet tajā ceļojumā... Īstam tūristam telts ir vislabākā guļvieta!

N Niks 29.08.2010

Ko tad Tu gribēji, pieczvaigžņu viesnīcu... ja tiešam ej pie Dieva, un patiesi tici, tas ceļš ir šaurs un grūts un nav ko sūdzēties, bet ja svētceļojums ir izbraukums vienu reizi gadā, tāpēc, ka tā dara citi, nu tad tur nav ko teikt...
.. un kad Jūs tauta, ticīga tauta, beigsiet to skabargu cita aci bakstīt, savus baļķus pakustiniet... Jūs, neviens pildspalvu neesat no darba atnesis mājās, neesat noskauduši kaimiņu, neesat ļaunu citam vēlējuši, neesat ar acīm iekārojuši sievieti, vīrieti, nelasāt horoskopus, nenēsājat uz kakla, pirksta talismanus un tā tālāk, nu un ko tad sūdzaties... vai esat pārmetuši krustu pirms ēšanas, novēlējušu labu rītu kaimiņam, palīdzējuši ubagam, noskaitījuši, kaut vienu īsu lūgšanu pa dienu, nu ko tad sūdzaties...ko Tu esi izdarījis labu?... Tu tikai kritizē, bet pats neko neesi labu parijis, ... ar kādu mēru mērīsiet, ar tādu Jums tiks atmērīts... Nav bail no pastarās tiesas? Ja ne, tad Tev nav ticības un ja nav, ko tad Tu, piedodiet, dirsies????? un par priesteriem... klausat viņu vārdiem, bet nedariet pēc viņu darbiem...lai Dieva svētība ir ar Jums un neēdiet viens otru, tas neatmaksājas, pretējā gadījumā elle ar oglītēm nāksies norēķināties