www.sudzibas.lv Āgenskalna Klīnika Pediatrs Edgars Mednis

Āgenskalna Klīnika - Pediatrs Edgars Mednis

Cienījamie darba meklētāji!Esiet modri un uzmanīgi!Āgenskalna klīnika ilgi meklē administratoru, bet pateicoties Āgenskalna klīnikas vadītāja Edgara Medņa kultūras līmenim, diez vai tas arī izdosies.Jo pats Edgars Mednis īsti nav apmierināts ne ar vienu kandidātu, jo pašam ir redzami lieli kompleksi!!Ko var vēlēties no cilvēka, kam vecums un sirmums atņēmis saprātu!Man radās iespaids, ka Edgars Mednis nemeklē labu, zinošu administratoru, bet gan sievieti izklaidei!!!Ļoti slikts iespaids par šo cilvēku!Daudz iekšējo kompleksu šim dīvainim, pat sarokojoties cilvēkam bija mitras un aukstas rokas, kas nozīmē par satraukumu, neziņu, apjukumu, kompleksiem!NEVIENA ADMINISTRATORE NAV LABA UN NEBŪS LABA, TĀDAM DESPOTAM!Neiesaku iet strādāt Āgenskalna klīnikā par administratori!

O