www.sudzibas.lv Agates Zirgu izjādes vieta " Tikai bizness, nekas vairāk

AtrisinātaAgates Zirgu izjādes vieta " - Tikai bizness, nekas vairāk

Labdien! Vēlos padalīties ar savu pieredzi šajā izjāžu vietā. Pirms kāda laika pārvācāmies un nācās meklēt jaunu izjāžu vietu, kur pavadīt laiku, tā nu nonācām "agatēs". Pirmajās rezēs viss likās labi, ja neskaita mazo stalli, kurš liekas daudz par mazu priekš visiem zirgiem saimniecībā. Tad sākās vasara... Turpinājums pielikumā...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ligajansone83 03.08.2018

Sūdzība atrisināta telefona sarunas laikā. Saņemta atvainošanās un situācijas paskaidrošana, kuru esam ar mieru pieņemt un slēgt sūdzību.

A AnvoyT 02.08.2018

Policijai un PVD ziņojāt?

L ligajansone83 02.08.2018

Labdien! Nē, jo nevaru spriest vai tā tur notiek patstāvīgi, vai tikai mums tā gadījās, rakstu tikai, lai padalītos ar pesonīgiem iespaidiem par vietu. Es nevaru teikt, ka visi cilvēki saimniecībā ir tādi. Saimniece likās visai sakarīgs cilvēks un palasot citus ziņojumus, es varu arī daudz ko noliegt, ko cilvēki rakstījuši un ko neesam paši redzējuši. Iepriekšējās trīs reizēs viss bija labi. Varbūt arī viņa pati pat nezin, ka kas tāds ir noticis. Cenšamies būt realistiski un neuzpūst vairāk kā bijis. Noteikti vairs nedosimies paši, bet citiem pašiem būtu jāspriež un jāskatās pēc saviem iespaidiem un pieredzes.