Afērists Kārlis Eglītis - Par krāpšanu

Vēlos Jūs brīdināt par šo cilvēku vārdā Kārlis Eglītis.Šī cilvēka nekaunībai nav robežu.Vīņš savās afērās iesaista ne tikai savu sievu, bet pat nepilngadīgu meitu.(abas vajadzīgas acu aizmālēšanai).Tagad par lietu.Izīrēja viņš no manīm automašinu ar kuru brauca uz Poliju. Polijā viņš visus vasaras mēnešus it kā uz Latviju sūtija zemenes.Samaksāja šis, , biznesmenis" man tikai par 2 mēnešiem.Iegūstot manu uzticību(lētticību)viņš pārējos mēnešus stāstija pasakas(H.K.Andersens pat nobālētu).Jūlija vidū viņš novaktēja kad manis nav, nometa automašinu pagalmā un aizlaidās.Automašīnai šis, , biznesmenis "bija nomainijis riepas(diez cik var nopelnīt uzliekot sūdīgākas, neatbilstošas riepas?), kā rezultātā tika pārsists radiātors.Vācot informāciju par šo cilvēku atklājās, ka šis nav viņa vienīgais varoņdarbs.
Būšu pateicīgs par jebkuru informāciju, kura ļaus man paspiest roku šim latviešu Ostapam Benderam.

I

V Valodasinspekcija 05.08.2010

Ka var sanākt, ka riepu maiņas rezultātā "tika pārsists radiators" ????

L Linda 05.08.2010

Tiesi tads pat urla un uzmeteja dzivo Vilanos, Rezeknes raj.Noperk Preilos TA, nonem labas detalas, visu ko var, sabaz visu veco un smere letticigiem masinas ar 'jauniem"TA.Pec kada menesa masinas sak jukt vala.Klibais kroplis ir segins vovka, nekaunigs aferists.

E edmunds 17.11.2010

Nu es gan pazīstu šo Kārli Eglīti, es esmu no Daugavpils, varu pastāstīt kādus viņš te fokusus ir piestrādājis.Palīdziet man viņu atrast, ļoti vēlos viņu redzēt, lila naudas summa man izčabēja kopā ar šo draugu un ne tikaj man vienam.Pievienoju viņa foto kopā ar sievu.Ja kam ir kāda informācija par šo afēristu lūdzu zvaniet man 27018860

J Jelena 17.11.2010

Есть такой аферист Kārlis Eglītis, деиствует по всей Латвии.Прикрываясь своей женой и несовершеннолетней дочерью он втерается в доверие и разными способами выманивает деньги.Действует по разным схемам, просит задаток за якобы принадлежащий ему лес или недвижимость, или просит деньго под какой- нибудь бизнес, предлагая вам стать партнером или банально просит деньги в долг, предварительно накормив вас разными сказками.Не гнушается ни чем.Будьте осторожны!!!Денег вы своих не увидите.Прошу отозватся людей пострадавших от етого афериста, я уверен что таких не мало, только все почемуто молчат.

J jorshiks 13.05.2014

Tieši Tā mani arī viņš uzmeta, varbūt varam apvienoties, lai kaut ko darītu???zinu kur viņš dzīvo un ko dara, tās metodes un apvārdošana ir visaugstākajā līmenī !!!rakstat e-pastu [slēpt]@gmail.com. Tādi cilvēkiir jāsoda!