advokāts - Krapnieks

ViltvardisDanielsNeibergs
Uzticeju vest sim kungam manas juridiskas lietas, vins ieguva piekluvi manam juridiskam lietam. Pec kada laika sapratu, ka no si kunga nekads jurists nesanak, teicu ka partraucu sadarbibu. Vins izzaga man visus orginialos dokumentus un pretejam pusem pateica, ka man var nemaksat. Nodaritie zaudejumi vismaz 100.000 Ls.
Tagad es vispar neko nevaru darit, ne piedzit naudu, ne ari tiesa versties pret paradniekiem, ne ari prasit kadu kompensaciju no Krapnieka Daniels Neibergs ... Sis kungs strada tik netiri un tik negodigi un kamer vins bus advokats tikmer skaidrs ka Latvijas sistema kaut kas nav ka nakas
Daniels Neibergs ir ari Talavijas vaditajs, Maksatnespejas administrators un vel zverinats advokats ... noskaidroju ka vins strada ciesa sadarbiba ar kriminalam personam, kas ikdienas iztiku pelna ar noziegumu planosanu. Piespele ta saucamai mafijai darijumus, lai izkraptu cilvekiem naudu, planoti un zin visas tavas darbibas uz prieksu, ko tu darisi, kad pret tevi griezisies ar kriminaliem nodarijumiem, ko tu darisi talak
Sis kungs man izkrapa dokumentus 100.000 Ls vertiba

An

Vairāk sūdzības par advokāts

hartijs 23.03.2013

Vienīgā iespēja pif-paf.

Da Daniels 05.04.2014

Hi, everybody!

I just tried to ask administrator of this site to delete that unrealistic claim against me. I was asked to pay 200, - EUR for such "service" to Belorussian Company limited (owner of this domain and site). This claim is from my form bookkeeper Aigars, but I don't want to start fight in this dirty way. Pls don't believe this site not only about me but also about another people mentioned there.

If you want more explanation - pls don't hesitate to contact me via e-mail [email protected]

Best wishes,

Daniels Neibergs