www.sudzibas.lv Advokāte J. Pūce Nekompetenta advokāte

Advokāte J. Pūce - Nekompetenta advokāte

Jā, ar Pūci man arī bija darīšana, dīvaina advokāte, mans viedoklis-nekompetenta. Uzklausot klientu ik pa laikam sarunā iestarpina stāstus par savām privātajām likstām ar ģimenes locekļiem, kas likās dīvaini, ne jau man viņu jāuzklausa!

Pēc problēmas uzklausīšanas (krimināllietā apsūdzētais sevi par vainīgu neatzīst, kā arī nav savākti pietiekami pierādījumi no policijas) pieņēma prokurora pozīciju un sāka "uzbraukt" klientam (pat neiepazinusies ar lietu), ka viņš noteikti būs bijis vainīgs, lai atzīstas un lieta darīta, sods nebūšot tik briesmīgs!!! Un tas ir advokāts? Viņai vēl par to naudu maksāt? Biju laimīga, ka tiku projām pazaudējot tikai Ls 10 par "konsultāciju".

K

R Roman 02.11.2008

Ochenj horosho znaju J.Puce-ochenj proshu vseh ot chistogo serdca ne svjazivatjsa s etim advokatom, ona ne skrivaet daze chto vse dela delajutsja po levomu, i rezultat budet horoshii u togo kto bolshe deneg zaplatit, ei plevatj kto prav a kto vinovat, zaplatite bolshe -budete pravi.V zale zasedanii vedet sebja nahalno, pozvoljaet oskablenija v ljuboi adres imnogoe drugoe.Za svoi slova otvechaju-ne vzdumaite k nei obrashatjsa.

G Gramzele 27.02.2009

Tai Pūcei darba stils ļoti atgādina vienu t.s. grāmatvedi-konsultanti Jūliju Krūmiņu kas strādā triju būrtu sia AJK. Starp citu, nekā kopīga ar pazīstamo miljonāru Jūliju Krūmiņu, izņemot vārdu, tai nav. Vilcinā laiku, stāstot par atgadījumiem savā firmā. Neko sakarīgi pateikt nevar. Varbūt viņas abas apguvušas vienus un tos pašus kursus?

I Inese Otzule 17.05.2020
Nekompetence

Aija Osmane uzņemas lietas, kurās nav pietiekami kompetenta un tādējādi pārkāpj Zvērinātu advokātu Ētikas kodeksa noteikumus. Ignorē arī Advokatūras likuma vairākus noteikumus, piemēram, interešu konflikta aizliegumu. Neiesaku.