www.sudzibas.lv ADROS Baltija Slikta attieksme pret darbiniekiem

AtrisinātaADROS Baltija SIA - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Atsauksmes mērķis ir padalīties ar savu pieredzi šajā uzņēmumā, vadot atlases projektus.

Neteikšu, ka viss ir slikts - ir arī plusi, piemēram Krievijas vai krievu pasniedzēju vadītajos semināros varat sēdēt bez maksas, ja tas jums liekas saistošs. Ir kaut kāda darba tehnika, mēbeles, apmaksāta piekļuve cv online, kaut kādi veci papīri, kur ir aprakstītas veci biznesa modeļi, ir virkne ar prezentācijām ruļļos, kur ir informācija ar neskaitāmām kļūdām un informāciju, kuru nevar pierādīt. Ja, teiksim, jums būs jautājumi - jums šausmīgi ātri visu pateiks, iestāstīs Paris “Story-Telling” stilā veiksmes stāstus un “voilā”, jums uzreiz ir jāsāk strādāt, sakumā pie atlases, bet arī aktīvā pārdošanā, kas nav minēts jūsu līgumā un attiecīgi tas nav iekļauts jūsu algā. Jums tad stāstīs, mēģinot jūs “izglītot”, ka jā jūs nepārdosiet, nebūs no kā maksāt algas...

Sakumā var gadīties tā, ka būs jāinvestē privātais laiks ne tikai visādās pārbaudēs, bet arī biznesa pārrunās bez darba līguma, mainot tikšanas vietu 10 minūtes pirms. Tas nekas - vienkārši jūs tā pārbauda... Jūs taču vēlāties dabūt darbu, vai nē? Tas nekas, ka ir jau ir iziets tests un 2 intervijas.

Tālāk, slēdzot darba līgumu jūs sapratīsiet, ka par būs pašam jāapmaksā darba pārrunas, būs jālieto savu tālruni un sarunāta darba alga ir krietni mazāk. Būs nepatīkama sajūta, ka uzņēmējām nevar uzticēties uz vārda, bet jūs turpināsiet cīnīties kaut vai par apsolīto algu, laižot rokas par to tālruni. Tālāk jums piedāvās tik ilgi gaidīto darba vietu pie putekļainā galdā un veca datorā pie logā, kur ir šausmīgs troksnis. Par to tehniku smiesies jūsu jauni kolēģi – jums b būs jāsmejas tiem līdzi, taču jūs vēlāties strādāt. Kad asistente atdos jūsu klātbūtne, jums neprasot, pārrunu telpu, kuru jūs esat norezervējis saskaņā ar pašas asistentes norādījumiem, par to nedrīkst cīnīties – nedrīkst "качать свои права".

Tālāk, jā jums būs jāvada interviju “skype”, jūs atnesīsiet savu klēpjdatoru, jo tā jau dara visi citi. Kad ofisā nopirks tālruni, iespējams tāpēc, ka jūs pie klientā ir teicis patiesību, kāpēc nevarējāt viņu dzirdēt (tālrunis ir tik vecs) - jūsu priekšnieks pateiks, ka tas ir kaut kas ar sakariem. Jums atkal būs nepatīkamā sajūta, bet jums būs jāturpina savs darbs, kaut vai atnāksiet pie sapratnes, ka melot dažiem ir dzīves norma.

Kad jūs būsiet intervijas vadītājs, uzaicinātais priekšnieks var piedāvāt kandidātei parunāt ar jums trīs reizēs paaugstinātos toņos, it ka jūs esat tas slikts darbinieks, kurš atveda ofisā draugus un neiet uz apmācībām. Jums būs ļoti nepatīkamā sajuta, it kā cilvēks, ar kuru jūs domājāt jūs esat vienā komandā - jūs apmeloja un iegāza vienkārši lai tikai izspēlēt viņam vajadzīgo teātri. Tai pašai kandidātei priekšnieks ir teicis, netīšām, ka cilvēkus var trenēt, nemīlējot. Man pēc šoka palika viss skaidrs, un es saku runāt ar kolēģēm kas tē notiek. Izradījās, ka neesmu pirmais tādas attieksmes upuris, nemaz nestāstot, kas notika ar citiem daudziem projektu vadītājiem. Man palika skaidrs, kāpēc ir tāda kritiska attieksme, kāpēc ņirgāšanās. Es saku būt piesardzīgāk, mazāk runāt ar priekšnieku par darba specifiku, bet vairāk ar kolēģi.

Tad viņš saka iesaistīties gandrīz katrā mana dialogā par darba jautājumiem un liegt prasīt kolēģēm vajadzīgo darba informāciju. Pie tam viņš pats daudzos atlases jautājumos, nebija specialists, spriežot pēc kolēģēs un paša komentāriem. Tas jau bija pavisam nepatīkami un man palika morāli grūti, bet turējos “līdz galam” lai aizvērt iesākto projektu.

Tad, vienā jaukā piektdienā, ap 17: 20 viņš sarīkoja darba sapulci ar mani (tā tur arī un notiek – visus sauc pa vienam) un mēs sakām runāt. Kontakts jau bija diezgan slikts, es jau biju pavisam bēdīgā noskaņā (tad viņš saka smaidīt) bet, tomēr, palūdzu palīdzību, jo pati nevarēju dabūt vajadzīgo informāciju no klienta un negribēju uz viņu spiest atkārtoti. Uz to es dabūju atbildi, ka pašām "до фига работы", bet mani tad sodīs ar soda naudu … tas ir palīdzības vietā. Mūsu sapulce ir beigusies ar to, ka viņš uz mani saka bļaut un es, atcerējoties, ka viņš kādam pa tālruni ir lepni teicis, ka dienējot Psrs armijā viņā priekšnieks varēja sist bez zilumiem, sapratu, ka ir jāiet ātri prom, pie tam man darba laiks bija beidzies.

Viņš negribēja mani laist, bļaujot, ka “он ещё на закончил”. Protams, pēc tāda gājiena mūsu darba attiecības jau nevarēja būt salabotas, kaut vai es mēģināju, pārdodot jauno projektu, atnākot ofisā pusei slima pēc tas piektdienās… iespējams, neesmu vienīga, uz kuru bļauj pateicības vietā vai vēlas sodīt ar soda naudu pie niecīgas algas, bez pārkāpuma un bez līguma noteikumiem par sodiem, bet izdomāju, ka šoreiz noteikti nebūšu cilvēks kurš par šādu attieksmi noklusēs un ceru, ka šī atsauksme arī kādam noderēs pirms iesaistīties ar “Adros Baltija” Sia.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.03.2022

Uzņēmuma ADROS Baltija SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

16.04.2022

A Andris Vanags 15.10.2019

Jep... Saveljevam gaadaas..

A anonumous 16.10.2019

Mīļš paldies Tev! Priecājos saņemt atbalstu!

в Вам! 08.11.2019

Речь идёт об Алексее? Неприятный человек. Молодец, что ушли оттуда. Я вообще мечтаю, чтобы это отвратительное создание со своими тренингами ушло с латвийского рынка. Он настолько позорит Латвию, что я готова оплатить ему билет в один конец куда угодно.

K Kitten123 14.06.2020

Paldies! Man šobrīd tieši ir visas iespējas tur tikt darbā, bet no pašas pirmās telefonsarunas bija nojausma, ka cilvēks problemātisks. Klātienes tikšanās brīdī sajūtas apstiprinājās. Jūsu stāsts palīdzēja pieņemt lēmumu.

T TbJ 14.09.2021

Šis uzņēmums man bija zvanijis, balstoties uz manu CV kaut kur, kaut kad sūtītu un piedāvājis aiziet uz darba pārrunām. Attieksme protams ir kā pret mantu, nekā personīga tikai bizness. Biju pārrunās kopā Alekseju, kurš darba devējam muldēja aci nemirkšķinot + man sprauda batonus ausīs par darba devēju. :D Man piedāvāja gan kursus, gan strādāt pie sevis, NEIESAKU TĒRĒT SAVU LAIKU ar šo “jauko” uzņēmumu.

A Adros Baltija SIA 21.09.2022

SIA “Adros Baltija” vadība:

“Jebkurš viedoklis mums ir būtisks un ļauj izdarīt secinājumus, kā attīstīties un augt nākotnē. Iepazīstoties ar sūdzību, var secināt, ka konkrētā persona savu rakstura īpašību dēļ nebija piemērota amatam, par ko tika noslēgts darba līgums, tādēļ pēc pusotra mēneša pati uzrakstīja atlūgumu uz savstarpējās vienošanās pamata.

Vēlamies norādīt, ka SIA “Adros Baltija” darba līgums paredz ikmēneša nemainīgu atalgojumu, kas ir augstāks nekā vidēji tirgū par līdzīgiem pienākumiem, ka arī papildu procentus par projektu realizāciju un jaunu klientu piesaisti, kas sūdzībā tiek atspoguļots kā “tiešā pārdošana”. Mūsu darbinieki par izveidoto apmaksas sistēmu līdz šim ir bijuši apmierināti, jo tā darbojas pēc principa – tas, kurš vairāk strādā un veiksmīgāk realizē projektus, tas arī vairāk saņem. Statistika liecina, ka vidēji cilvēks vienā darba vietā vecuma grupā no 25 līdz 55 gadiem, kas ir mūsu darbinieku profils, strādā mazāk nekā divus gadus, taču mūsu darba ņēmēji vidēji pie mums nostrādā 2,5 gadus un vairāk. Tas nozīmē, ka izveidotā motivācijas programma un apmaksas kartība ir pietiekami efektīva un stimulē darbiniekus būt labākajiem.

SIA “Adros Baltija” nodrošina aprīkotas darba vietas, savukārt jau pārrunās ikviens potenciālais darbinieks tiek informēts, ka telefona sakarus jānodrošina pašiem, jo darba specifika paredz to, ka klienti vēlas sazināties ar konkrēto ekspertu nepastarpināti, izslēdzot sekretāra iesaisti, tāpēc visefektīvāk to ir darīt šādā veidā. Tāpat, izmantojot savu personīgo telefonu, ikvienam ir iespēja veidot savu kontaktu loku ar ļoti dažādiem uzņēmumiem un to augstāko vadību, kas, mūsuprāt, ir pat vēl viens bonuss, nostiprinot savu profesionalitāti un sakarus.

Pašreiz mūsu darbiniekiem ir ne tikai iespēja izvēlēties sev datorus, ja iepriekšējais neapmierina, bet arī regulāri tiek veikti nepieciešamie sistēmu atjauninājumi un tehnikas profilakse, lai tādējādi izslēgtu jebkādu vīrusu rašanos un novērstu citas problēmas. Ar savu personīgo datoru nav nepieciešams strādāt, ja vien darbinieks pats nav nolēmis, ka tā ir ērtāk.

Uzņēmums nodrošina ne tikai dažādu datu bāžu pieejamību, lai veidotu kontaktu tīklu, bet arī mūsdienīgus risinājumus, tostarp īpašu maksas pieslēgumu sociālajam tīklam Linked.in, kā arī dažādām sludinājumu platformām, tostarp CV-Online un ss.lv, kā arī izveidota iekšējā datu bāze, kurā gadu gaitā uzkrāta plaša informācija ar dažādu profesionāļu pieredzi un CV. Tāpat, lai personāla atlases veikšana būtu pēc iespējas efektīvāka un ērtāka, projektu vadītājiem ir iespējams izvietot informāciju sociālajos tīklos, tostarp Facebook.com, izvietojot papildreklāmu atlasītajai auditorijai pēc dažādiem demogrāfijas un citiem rādītājiem. Jāpiebilst, ka SIA “Adros Baltija” saviem darbiniekiem nodrošina arī pusdienas un transportu pie klientiem, lai tādējādi palielinātu gan motivāciju, gan arī atvieglotu ikdienas darbu.

26 gadu gaitā esam uzkrājuši milzīgu pieredzi, tostarp dažādu materiālu bāzi, ko piedāvājam izmantot arī mūsu darbiniekiem. Mēs zinām, ka pārbaudītas vērtības un atstrādātas tehnoloģijas ir tās, kas palīdz projektu vadītājiem veikt savu darbu kvalitatīvi, organizējot reizi gadā arī šo materiālās bāzes atjaunošanu, lai ikvienam būtu iespēja paaugstināt savu profesionalitāti. “Adros Baltija” nodrošinot arī ikmēneša apmācības un kursus, sekojot līdzi jauninājumiem un efektīvu zināšanu palielināšanai.

Darbs ar cilvēkiem vienmēr ir bijis izaicinošs, jo jārēķinās ar dažādām rakstura un darba stila iezīmēm, kas nereti ir šķērslis, lai ne tikai iekļautos kolektīvā, bet arī realizētu projektus. Mēs apzināmies, ka ne katram konkrētie pienākumi ir piemēroti, tāpēc Darba likuma robežās risinām konfliktus, lai vienotos par abām pusēm izdevīgu un atbilstošu situācijas risinājumu. Arī konkrētajā gadījumā izmaksājām visu pienākošos algu ar procentiem, kā arī apmaksājām ārvalstu sarunas pa telefonu. Ikviens var kļūdīties gan izvēloties profesiju, gan pieņemot darbā nepiemērotu darbinieku, taču svarīgi ir rast risinājumu, lai turpinātu augt un attīstīties. Novēlam turpmāku izdošanos un jaunu profesionālo virsotņu sasniegšanu!”

K Katrīna Salamatina 31.07.2023

Kā Jūs varat pelnīt ar darbinieku atlasi un personāla atlases treningiem, ja Jūs nevarat atlasīt sev darbinieku, kā norādījāt savas atbildes beigās?

L lana.veltensone 11.09.2023

Сапожники без сапог. Часто меняются собственные работники.

A Adros Baltija SIA 25.09.2023

Liels paldies par Jūsu jautājumu un interesi.

Šis bizness ir sarežģīts un izaicinošs, jo talantu atrašana ir gan mērķtiecīga darba rezultāts, gan arī sava veida veiksme. Mūsu statistika par iepriekšējiem diviem gadiem liecina, ka veiksmīgi pabeigto projektu skaits ir 97% no 100%, proti, nepieciešamie darbinieki ir atrasti, pārbaudes laiks izturēts un darba devēji apmierināts. Atlikušie sadarbības partneri visbiežāk neieklausās mūsu ieteikumos un rekomendācijās, vai arī mainās uzņēmuma prioritātes un plāni. Tas, kas atkarīgs no “Adros Baltija” – savu darbu izdarām profesionāli, jo strādājam ar 120% jaudu.

Pašreiz “Adros Baltija” izveidota lieliska datu bāze, tāpēc spējam nodrošināt augstvērtīgus pakalpojumus, kur 2022.gadā izpildījām 44 projektus, savukārt šogad jau 37 projektus, kas nozīmē, ka statistiski pārsniegsim pērnā gada rezultātus. Klienti mēdz dēvēt “Adros Baltija” par 3.pieturas aģentūru, jo tad, kad paši ar saviem resursiem nespēj atrast piemērotu profesionāli, kā arī tas neizdodas mūsu konkurentiem jeb citām atlases kompānijām, uzņēmumi vēršas “Adros Baltija”, kas galu galā atrisina problēmu, piedāvājot vislabākos atlasītos kandidātus. Interesanti, ka katrā trešajā projektā sākotnēji tiek pasūtīts atrast vienu darbinieku, bet rezultātā pieņemti darbā divi vai pat trīs speciālisti, jo sagatavotā izlase ir ļoti profesionāla un kvalitatīva.

Talantus atrast mūsdienās nav viegli, tāpēc priecāsimies, ja Jums vai citiem profesionāļiem būs interese turpmāk strādāt mūsu kolektīvā! Darbs ir izaicinošs, ļoti aizraujošs, atbildīgs un noteikti nav garlaicīgs.

SIA “Adros Baltija” vadība

ž žurcis 26.09.2023

44 un 37 projektus no cik?

Grāmatvedi nevarējāt atrast vairākus mēnešus un beigās šis uzņēmums paša spēkiem meklēja darbinieku..