www.sudzibas.lv ADROS Baltija SIA Slikta attieksme pret darbiniekiem

ADROS Baltija SIA - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Atsauksmes mērķis ir padalīties ar savu pieredzi šajā uzņēmumā, vadot atlases projektus.

Neteikšu, ka viss ir slikts - ir arī plusi, piemēram Krievijas vai krievu pasniedzēju vadītajos semināros varat sēdēt bez maksas, ja tas jums liekas saistošs. Ir kaut kāda darba tehnika, mēbeles, apmaksāta piekļuve cv online, kaut kādi veci papīri, kur ir aprakstītas veci biznesa modeļi, ir virkne ar prezentācijām ruļļos, kur ir informācija ar neskaitāmām kļūdām un informāciju, kuru nevar pierādīt. Ja, teiksim, jums būs jautājumi - jums šausmīgi ātri visu pateiks, iestāstīs Paris “Story-Telling” stilā veiksmes stāstus un “voilā”, jums uzreiz ir jāsāk strādāt, sakumā pie atlases, bet arī aktīvā pārdošanā, kas nav minēts jūsu līgumā un attiecīgi tas nav iekļauts jūsu algā. Jums tad stāstīs, mēģinot jūs “izglītot”, ka jā jūs nepārdosiet, nebūs no kā maksāt algas...

Sakumā var gadīties tā, ka būs jāinvestē privātais laiks ne tikai visādās pārbaudēs, bet arī biznesa pārrunās bez darba līguma, mainot tikšanas vietu 10 minūtes pirms. Tas nekas - vienkārši jūs tā pārbauda... Jūs taču vēlāties dabūt darbu, vai nē? Tas nekas, ka ir jau ir iziets tests un 2 intervijas.

Tālāk, slēdzot darba līgumu jūs sapratīsiet, ka par būs pašam jāapmaksā darba pārrunas, būs jālieto savu tālruni un sarunāta darba alga ir krietni mazāk. Būs nepatīkama sajūta, ka uzņēmējām nevar uzticēties uz vārda, bet jūs turpināsiet cīnīties kaut vai par apsolīto algu, laižot rokas par to tālruni. Tālāk jums piedāvās tik ilgi gaidīto darba vietu pie putekļainā galdā un veca datorā pie logā, kur ir šausmīgs troksnis. Par to tehniku smiesies jūsu jauni kolēģi – jums b būs jāsmejas tiem līdzi, taču jūs vēlāties strādāt. Kad asistente atdos jūsu klātbūtne, jums neprasot, pārrunu telpu, kuru jūs esat norezervējis saskaņā ar pašas asistentes norādījumiem, par to nedrīkst cīnīties – nedrīkst "качать свои права".

Tālāk, jā jums būs jāvada interviju “skype”, jūs atnesīsiet savu klēpjdatoru, jo tā jau dara visi citi. Kad ofisā nopirks tālruni, iespējams tāpēc, ka jūs pie klientā ir teicis patiesību, kāpēc nevarējāt viņu dzirdēt (tālrunis ir tik vecs) - jūsu priekšnieks pateiks, ka tas ir kaut kas ar sakariem. Jums atkal būs nepatīkamā sajūta, bet jums būs jāturpina savs darbs, kaut vai atnāksiet pie sapratnes, ka melot dažiem ir dzīves norma.

Kad jūs būsiet intervijas vadītājs, uzaicinātais priekšnieks var piedāvāt kandidātei parunāt ar jums trīs reizēs paaugstinātos toņos, it ka jūs esat tas slikts darbinieks, kurš atveda ofisā draugus un neiet uz apmācībām. Jums būs ļoti nepatīkamā sajuta, it kā cilvēks, ar kuru jūs domājāt jūs esat vienā komandā - jūs apmeloja un iegāza vienkārši lai tikai izspēlēt viņam vajadzīgo teātri. Tai pašai kandidātei priekšnieks ir teicis, netīšām, ka cilvēkus var trenēt, nemīlējot. Man pēc šoka palika viss skaidrs, un es saku runāt ar kolēģēm kas tē notiek. Izradījās, ka neesmu pirmais tādas attieksmes upuris, nemaz nestāstot, kas notika ar citiem daudziem projektu vadītājiem. Man palika skaidrs, kāpēc ir tāda kritiska attieksme, kāpēc ņirgāšanās. Es saku būt piesardzīgāk, mazāk runāt ar priekšnieku par darba specifiku, bet vairāk ar kolēģi.

Tad viņš saka iesaistīties gandrīz katrā mana dialogā par darba jautājumiem un liegt prasīt kolēģēm vajadzīgo darba informāciju. Pie tam viņš pats daudzos atlases jautājumos, nebija specialists, spriežot pēc kolēģēs un paša komentāriem. Tas jau bija pavisam nepatīkami un man palika morāli grūti, bet turējos “līdz galam” lai aizvērt iesākto projektu.

Tad, vienā jaukā piektdienā, ap 17: 20 viņš sarīkoja darba sapulci ar mani (tā tur arī un notiek – visus sauc pa vienam) un mēs sakām runāt. Kontakts jau bija diezgan slikts, es jau biju pavisam bēdīgā noskaņā (tad viņš saka smaidīt) bet, tomēr, palūdzu palīdzību, jo pati nevarēju dabūt vajadzīgo informāciju no klienta un negribēju uz viņu spiest atkārtoti. Uz to es dabūju atbildi, ka pašām "до фига работы", bet mani tad sodīs ar soda naudu … tas ir palīdzības vietā. Mūsu sapulce ir beigusies ar to, ka viņš uz mani saka bļaut un es, atcerējoties, ka viņš kādam pa tālruni ir lepni teicis, ka dienējot Psrs armijā viņā priekšnieks varēja sist bez zilumiem, sapratu, ka ir jāiet ātri prom, pie tam man darba laiks bija beidzies.

Viņš negribēja mani laist, bļaujot, ka “он ещё на закончил”. Protams, pēc tāda gājiena mūsu darba attiecības jau nevarēja būt salabotas, kaut vai es mēģināju, pārdodot jauno projektu, atnākot ofisā pusei slima pēc tas piektdienās… iespējams, neesmu vienīga, uz kuru bļauj pateicības vietā vai vēlas sodīt ar soda naudu pie niecīgas algas, bez pārkāpuma un bez līguma noteikumiem par sodiem, bet izdomāju, ka šoreiz noteikti nebūšu cilvēks kurš par šādu attieksmi noklusēs un ceru, ka šī atsauksme arī kādam noderēs pirms iesaistīties ar “Adros Baltija” Sia.

An

An Andris Vanags 15.10.2019

Jep... Saveljevam gaadaas..

An anonumous 16.10.2019

Mīļš paldies Tev! Priecājos saņemt atbalstu!

хр Хрен Вам! 08.11.2019

Речь идёт об Алексее? Неприятный человек. Молодец, что ушли оттуда. Я вообще мечтаю, чтобы это отвратительное создание со своими тренингами ушло с латвийского рынка. Он настолько позорит Латвию, что я готова оплатить ему билет в один конец куда угодно.