www.sudzibas.lv Ādažu Čipsi Slikts mārketings

Ādažu Čipsi - Slikts mārketings

Vēlos izteikt sūdzību par Ādažu čipsu veidotākas akcijas "Ballītes Jauda - Čipsi Un Nauda" negodīgu mārketingu. Čipsu iepakojumi ar šo akcijas preču zīmi bija pārdošanā jau krietni pirms akcijas sākšanās, pirkums tika veikts 16.06, bet akcijas sākums ir - 2.07 līdz 31.08 un akcijā var piedalīties tikai čeki, kuri veikti datumos no 2.07 - 31.08. Šajā gadījumā tas it ļoti negodīgs akcijas mārketings, jo pircējs ticis "uzķerts" uz vēl nesākušos akciju, kurā nemaz nav tiesīgs piedalīties. Jūtos apkrāpts, visticamāk vairs šī ražotāja produktus nepirkšu, cerams līdz šīs akcijas rīkotājiem -Sia "Orkla Confectionery & Snacks Latvia" šī ziņa nonāks. Diemžēl nav saglabāts uzskatāmībai iepakojums ar akcijas marku, bet čeks vēl ir.

A AlEl 19.07.2018

Akcijas noteikumos tas ir rakstīts.

S skudrupuznis1234 19.07.2018

Ne par noteikumiem stāsts

"Jūtos apkrāpts, visticamāk vairs šī ražotāja produktus nepirkšu, cerams līdz šīs akcijas rīkotājiem" - nudien, daba ar smadzenēm ir smagi apdalījusi.