www.sudzibas.lv Actipotens Reklamā nav neviena patiesa fakta!

Actipotens - Reklamā nav neviena patiesa fakta!

Actipotens, kas tiek pašlaik plaši reklamēts interneta vietnēs, ļoti iespējams, ir kārtējais krāpnieku produkts, jo visi reklāmā minētie cilvēki (profesors pēteris zutis, urologs jānis auziņš un aptieku tīkla īpašnieks egīls jansons ir tikpat reāli kā vinnijs pūks! Savukārt, kontaktos minētā kompanijas adrese ir trump plaza ņujorkā, kas skan tikpat smieklīgi, kā tas, ja viņi būtu ievietojuši savā reklāmā donalda trampa bildes, kā viņš lieto augšminēto "preperātu"... Vēl tikai trūks vladimira putina atsauksme, ka viņa jaunā sieva ir sajūsmā par šo "brīnumlīdzekli"... Bet, kā mēs zinām, mūsu sabiedrībā "lohu" un cita līmeņa muļķīšu netrūkst, kuri ir gatavi maksāt krāpniekiem par labi izveidotu reklāmu. Skumji, ka ir darboņi, kas cenšas iedzīvoties uz godīgu cilvēku veselības problēmām. Gan jau viņi saņems to, ko pelnījuši!

D