Acai Berry Thin - māna cilvēkus

Acai Berry Thin notievēšanas kapsulas sola notievēt ātri un bez piepūles man paziņa pamēģināja un bez rezultātiem. Es viņu mājaslapā http://www.acaiberry-thin.com/lv/#div_signup gribēju pievienot komentāru viedokli par to visu, bet man neizdevās, jo es tur neslavēju to preci. tātad secinājums ir tikai viens tā ir tukša salmu kulšana, ko tur sola.

B

L Laura 15.03.2011

Ari es uzskrēju netā tām glaunajām kapsulām...gribēju iemest komentu, bet neņēma pretī...

N Normunds 15.03.2011

Es brīnos par cilvēku vientiesību. Neeksiste zāles bez ievērojama kaitējuma veselībai, kas noņem svaru. Vēlme un reklāma dara savu! Šis preperāts saturot hroma polinikotinātu, kas ar ES regulu ir aizliegts. Viņš pat nav reģistrēts Pārtikas unVeterināra dienesta reģistros kā pārtikas piedeva. Nemaz nerunājot par farmakoloģisko lietošanas un ieviešanas atļauju. Lai Dievs nogrābstās!

K Kaulainā 15.03.2011

Lielākā daļa notievēšanas kapsul satur lenyeņa oliņas, tādēļ ir tik labi rezultāti.

E Ewuxxx 16.03.2011

Kādas lenteņa oliņas, sviests! Tad jau lielākajai daļai Latvijas sieviešu pakaļ velkas lenteņi!!! Nu kur tad šitā var ???

6 69 16.03.2011

Secinajums tikai viens, aizlimet mute ar skochu .

M Maija 16.03.2011

Es gan šīs kapsulas lietoju pareizi, kā ir ieteikts mājas lapā, un zaudēju 9 kg mēneša laikā :)

K Kaulainā 17.03.2011

Par lenteņiem-tas ir npoietni.Ieteiktu pārbaudīties, citādi no tevis paliks tikai čaula, lentenis visas tavas zarnas būs apēdis.

U UNA 17.03.2011

nja paskatijos ari arzemju saitos - komentāri majaslapas tiešui tādi paši tikai partulkoti latviski, viss tas bloga stils tāds pats... turklat arzemes jau runa par to ka nav nekada efekta tam zalem...

taja gloga neviens man šķiet nevar pievienot komentaru, jo visi tie kas ir - tas ir safabricējums:(

I ilze 17.03.2011

Gribeju iegadaties, bet palasiju seit komentarus - pargaja velme:)

K kristīne 17.03.2011

piekrītu rakstītajam, gribēju iegūt sīkāku informāciu un man viņu neņēma pretī. bet ja jau reklamē tad adbildi uz maniem jautājumiem.tagad jau sievietēm liek uzmanīties no kautkādām Lida notievēšanas zālēm.

Guga 17.03.2011

jautājums Maijai...
es arī gribēju iegūt papildus info no mājas lapas, bet neko nevar uzzināt, līdz brīdim, kamēr nepasūta produktu

ja negribi te rakstīt, atraksti tad lūdzu uz e pastu
vispirms jau, cik maksā un kā saņem pasūtījumu, kā ir pareizi jalieto..

I Ilze 17.03.2011

Pilnīgu piekrītu, ka šis ir kārtējais reklēmas triks. Neviens profesionāls diētas ārsts neieteiks, ka tik strauji zaudēt svaru ir veselīgi, bez sporta un veselīgiem ēšanas paradumiem! Tikai ar "brīnumzālītes" palīdzību. Pilnīgs absurds!!! Kā pieauguši cilvēki var būt tik naivi un lētticīgi, un vēl 15 gadīgiem bērniem pādot. Lai veselīgi zaudētu svaru, vairāk jākustas un jādoma ko un kad ēd, un tas ir jāievēro visu dzīvi.
Gribētos tiesā iesūdzēt šitos krāpniekus, bet nu pagaidām "Cilvēki, esiet gudrāki, neuzķerieties uz lētiem reklāmas trikiem" Ir pilns internets ar šādām "Brīnumzālītēm", neviena nav palīdzējusi. Nevajag bojāt veselību! Vai kāds pamēģināja tajā Lāsmas blogā komentāru pievienot? To nevar izdarīt, jo to visu ir sarakstījsi viens vai daži cilvēki. Drausmas

N Normunds 18.03.2011

Es arī mēģināju pielikt komentāru, taču bez rezultāta. pēc tam nokonstatēju, ka it kā reāli esošo komentāru ielikšanas datumi ar katru dienu nobīdās uz priekšu, tāpat, kā atlaides pēdējās dienas piedāvājums... Reklāmas triks un muļķu ķeršana. Par cenām, ja te ar atlaidi 60 kapsulas var nopirkt par 25 Ls, tad ebay ar visu piegādi sanāk 120 kapsulas par 15 Ls. Eksperimenta pēc pasūtīju no ebay, skatīšos kādi būs rezultāti un došu komentāru pēc mēneša.

D Dana 18.03.2011

Tās ir pilnīgas muļķības par šiem līdzekļiem. Es arī kaut kad uzķēros uz kaut ko tādu, tikai man bija pieredze ar Herbalife produktiem. Kā visi slavēja, cik labs un cik ātri viss iet nost-muļķības.
Esmu cilvēks, kam grūti nomest svaru, tāpēc arī nopirku šos produktus, gribēju ātri notievēt, man nelīdzēja. Tāpēc vairs nekam neticu. Jā, varbūt ir kādi cilvēki, kam tas līdz, bet ne man...
Sapratu tikai to, ka jāēd veselīgi, jāsporto, tad kaut ko var panākt. Cilvēki, neuzķerieties uz šiem lētajiem trikiem. Par šo naudu var nopirkt tik daudz ko gardu un veselīgu. Es mēnesī Herbalife produktiem iztērēju pāri simtam, varu derēt, ka šis produkts arī ir dārgs. Naudas izkrāpšana. Un kāpēc tad neviens nekur to cenu neparāda?
Baudiet dzīvi un neuztraucaties par savu svaru. Tāpat Jūs mīl un Jūs mīlat, ko vēl vairāk var vēlēties. Galvenais, ka labi jūtaties :) Sportojiet, apmeklējiet sporta zāles ar savu mīļoto cilvēku, iegādājaties suni - vediet to garās vakara pastaigās. Ejiet uz baseinu, vasarā brauciet uz jūru, dzeriet daudz šķidruma un zaļo tēju - tas palīdzēs :)

J Jana 19.03.2011

Es intereses pēc arī pamēģināju, tiešām kritizējošos komentārus nepievieno.

P papa_roach 19.03.2011

ēhh jau domāju pasūtīt bet palasiju šeit komentus un kautkā vairāk negribās //:

O Oglīte 19.03.2011

Es paokšķerēju un piereģistrējos ne savā vārdā- maksā 25, -, jāmaksā kurjeram, kas piegādā. Bet nu kur prāts- mēneša laikā "padsmit" kg nomest! Tur tak ar sirdi jāapkrīt! Un āda noteikti karājas kā pelavu maišelis visās iespējamās vietās... Būs kā ar TIC TAC diētu- efekts jau būs, elpa būs svaiga...tikai knapa...

A ahāā 19.03.2011

Es arī pasūtīju, bet trīs dienu laikā man nepiegādāja, nezinu, vai pēc tam varēs atteikties...un komentārus tur pretī neņem

K Keitija 19.03.2011

Biju norījusies kā sivēns uz 115kg, meiģināju gan Herbalaifus, gan visādas tabletes, tai laikā arī bija tādas ko ar kurjeru piegādāja uz mājām, gan svaravērotājus... tā ir vienkārši naudas izspiešana, kura balstās uz tuklo cilvēku mazvērtības kompleksu, aizgāju pie Neimanes un nu jau 5 gadus sveru 62kg. Nezinu kā tagad bet tad pirmāvizīte ja nemaldos 20LVL, nākošā pēc divām nedēļām 15LVL. Pēc tam neviens iet nespiež, vienkārši ikdienā seko līdzi tam ko ēd, bet svētkos atlaid ko un cik gribi...

L Liene 19.03.2011

Es arī uzrakstīju komentāru un pēc pāris dienām saņēmu izsmeļošu atbildi!
Palasīju komentārus! kādam muļķim ir jābūt lai te pieminētu lenteņus! APROBEŽOTĪBA !! kurš produkts varētu dabūt sertifikātu, ja tajā būtu tārpu oliņas vai kādi citas aizdomīgas vielas!!