www.sudzibas.lv Absolu Apģērba kvalitāte

Absolu - Apģērba kvalitāte

Kādu dienu eju garām veikalam "Absolu" skatos skatlogā - cenas 1-5 ls.
Nopriecājos eju iekšā. Izvēlos to ko vēlos pielaikot. Eju pie uzlaikošanas kabīnēm - izlasu protams to kas tur raksīts un nestavu pie kabīnēm. Taču "superīgā" pārdevēja mani pagrūž tālāk - [Bet es stāvēju vispār aiz sienas un nestāvēju pie uzlaikošanas kabīnēm] - un saka nestāvi pie uzlaikošanas kabīnes.

Tālāk eju uzmēru viss kārtībā. Eju samaksāju.

Braucu mājā priecājos par savu iegādāto preci un skatos visas vīles nāk vaļā. Man paziņas tur pirka arī un tas pats ar drēbēm. :(

V Vienaldziga 27.03.2008

protams, par tādu cenu attiecīga kvalitāte!

M Māra 27.03.2008

Es zinu kur letak bet kavalitativak ^^

R Real 28.03.2008

ne, nu cilveeki, ko jus vel gribat par tadu cenu, tur tachu izpardo braakki.ja tev vajag labu kvalitaati ej uz Bergu!

D DianaS. 02.05.2008

Boze! Nu bet protams, kad taa buus!!! Briinums, kjad pa gabaliniem veel nesajuka!

M mmm 27.05.2008

to vai apgerbs nejuk pa vilem vajag skatities veikala, nevis majas aizbraucot. un nevajag brinities, ja apgerbam slikta kvalitate. kads vispar ir redzejis to veikalu bez "akcijam"?

M mad 30.05.2008

Vispar nu jā, par attiecīgu venu, attiecīga kvalitāte bet es tur esmu pirkusi bikses un staigājusi ilgi un dikti...saplīsa pēc pus gada, kas manā uztverē ir otimālais laiks biksēmdf

L Laura 30.05.2008

Es arī tur esmu iegādājusies ļoti labas drēbes par ļoti labām cenām. Vēl nekas nav saplīsis. Drēbes vajag pārbaudīt uzlaikojot.

M Magone 30.05.2008

Jau veikala nosaukums pasaka visu priekshaa, interesanti ko vinji apsola?! :D

K kate 12.06.2008

Nopirku tur tikai vienas džinsas un topu. Pirku pirms trim gadiem. Joprojām nēsājami. Pārējie apģērbi man vienmēr likušies par bezgaumīgu.

H Helēna 29.06.2008

KO par tādu cenu gribat sagaidīt?
Kad es pērku kaut ko tādā cenu kategorijā, trīsreiz nopētu visas vīlas, dekoratīvos elementus, pogas utt. Un ar skaidru prātu apzinos, ka GUCCI kvalitāte jau šiem apģērbiem NAV un NEBŪS.

I Inese 13.07.2008

a ko tu gribi pa 1-5 ls?
ir ok, ja maak adatu un diegu turet rokaas un likt lietaa :)

S signe 17.07.2008

tas jau vel butu sikums - ka sliktas kvalitates preces. bet pats trakakais ir tas ka izvirtis apsargs sēž blakus telpa un blenz kameras ka meitenes laiko drebes - un tas ari izskaidro aizliegumu stavet pie kabinem - LAI TIKAI NEPAMANA KAMERAS!! drausmigakaais veikals ever! un ka jau mes zinam filmet gerbtuves ir ar likumu aizliegts - bet tadai bomzu iestadei naw tik daudz lidzeklu lai visam tam parpalam saliktu pikstulus. kaut vinus kads dienests uzrautu ...

P Pele 18.07.2008

Es tu pagāšvasar nopirku džinsus un visu ziemu nostaigāju, bet tagad sāk jau padilt ap kabatām! bet pa 5Ls nopirktus džinsus vvisu ziemu dien dienā nostaigāt es domāju bij to vērts!:D pārējās mantas tur man šķiet lupatas!labāk aizeju pa pāris latiem dārgāk nopērku citur...

G Gunar 18.07.2008

Skazu daze boljsee ocenj mnogie magazini i daleko nedesovie torgujut potdelkoj iz mnogih stran a takze ocenj mnogo brendovih modelej kotorie nikogda nevipuskalisj taksto ljubiteli modnoj odezdi podumajte trizdi prezde cem zaplatitj 100-200 lat za stanisi, maecki :)))
a takze slisal sto ocenj mnogo brendovoj odezdi sjotsja v Latvii dlja ocenj dorogih magazinov:))))))

L LG 18.07.2008

Единственный раз купила там джинсики за 5 латиков. На мой взгляд они там были самые приличные. Так уже почти полгода ношу и всё как новые. Даже не протерлись. Поосто в шоке. Другие дорогие уже давно бы износились.
Или просто мне повезло так. Но больше приличных джинсиков там не встречала (все какие-то несуразные). Раз в 2-3 месяца захожу, поглазеть.

A Aleksa 06.08.2008

isteniba, tur var atrast daudz labas preces. Tas nav Dolce&Gabbana, tapec ari kvalitate nav tada pati. par servisu varu pateikt tikai to, ka vnk tur visu laiku ir loti daudz cilveku, ka meitenes-pardevejas var but uzmanigie pret vinjiem visiem?! Ejiet atrodiet vel vienu tadu veikalu Riga, kur diezgan labus dzinsus var nopirkt par 5 ls!

J jolanta 26.08.2008

Jaskatas uzmanigi jau veikala..ne visas tur tadas drebes ir, ..piemeram dazi dzinsi ir labi

L lola 05.09.2008

Vispār esmu iegādājusies tur pāris dzinšas, un nekas man pa viileem nejuka aaraa, taapeec pirms pirkšanas var paņemt un apskatiities kaadas ir taas viiliites...

M maruta 04.06.2009

es ari satad ieperkos sai veikala un uzskatu, ka kvalitate adbilstosa cenam, par tadu naudu ari negaidu neko ipasi labu...bet ja pa 20ls varu nopirkt 3-5 abgerbus tad ar nav zel ja kadu no viniem kvalitates del varesu uzvilkt tik paris reizes;)

K kriksis 30.07.2009

nu nezz.lielākā daļa ko esmu tur pirkusi ir ok... džinsi tur jau 2. gadu un nedilst... atšķiriibaa no citaa vaikalaa pirktajiem...