www.sudzibas.lv Aborti Par izmainjam likumdoshana

Aborti - Par izmainjam likumdoshana

Gribetu versties pie cilvekiem ar priekshlikumu rakstit priekshlikumu valdibai par izmainjam likumdoshana ar merki noteikt soda meru sievietm, kuras izdara abortu. Pie tam, sodam ir jabut tadam, kaa gadijumaa, kad noziegums tiek padarits vainu pastiprinoshos apstaklos ar ipsahu nezhelibu, jo bernins nevar izradit pretestibu. Vina kermenis, dziva cilveka kermenis, tiek saplosits gabalos: tiek norautas rocinjas, kajinjas no dzive cilveka... Butu mana vara, tadas sievietes augstako soda meru sanemtu bez runam! Un, tas atrunas par to, ka virieshi pamet sievietes, ka naudas var nebut pietiekami berna audzinashanai, neiztur nekadu krititku! Var but, tagad ekonomiskas lejupslides apstaklos iesim slaktet viens otru un tad taisnosimiem ar to, ka nav naudas normalai dzive?? Gulet mazak vajaga ar visiem pec kartas! Tapec ierosinu rakstit valdibai priekshlikumu, vakt parakstus un iesniegt valdibai izskatishanai! Ja mums pashiem nav tadas tiesibas, tad caur kadu organizaciju! Jo, patiesiba tas ir drausmigs noziegums, berns mirst drausmiga naavee... Nedomaju, ja kadam patiktu, ka vinam tiek norautas rokas un kajas...

Kam ir kadi priekshlikumi, kas man piekrit un kam ir kadas idejas, kaa labak paveikt to, rakstat man uz e- pastu. Domasim, ko var izdarit lietas labaa, lai reiz beigtu legalas slekavibas!

J

S Sekss 03.04.2009

Trusi, [slēpt]@!

E elza 03.04.2009

Fufelis :D

A apelsins 04.04.2009

par to jau ir daudz runats...un ja legalu abortu nebus, tad bus nelegalie...jo naudas par ko uzaudzinat bernus ari nebus...

N N 05.04.2009

''Muļķības!!!
Sods neaturēs no aborta uztaisīšanas un nekad nav aturējis, privātajās klīnikās verēs uztaisīt tikai protams dārgi!
Ja sievietei ir kāds iemesls lai nedzemdētu viņā arī nedzemdēs!!!
Lielākā daļa taisa abortu jo zin, ka tā būš labāk... jā slepkavošana, bet tomēr bērnam nav jācieš no bada vai jādzīvo bērnu namā!!!
Būs pilni bērnu nami ar pamestiem bērniem, jo sievietēm nebūs citas iespējas.
Sievietei ir jādod iespēja izvēlēties... nevar piespiest viņu tagat lai viņa dzemdē!!! Jo nejau sievietes speciāli paliek stāvoklī un skrien tik taisīt abortu!

Komentēja: Sindija 03-01-2009 ''
+1!!! Piekritu .

E ella 05.04.2009

rakstītājai. Tu laikam nemaz neaptver, cik līdzekļu vajag, lai bērnu izaudzinātu, nevis tikai pie dzīvības uzturētu - bet tiešām, lai dotu visu, kas cilvēkam nepieciešams... tā ir katra izvēle, tikai un vienīgi. Nevienam nav tiesību izlemt citu vietā, un šīs valsts likumdevējiem jau nu vismazāk. Ej un strādā un ziedo bērnu namiem, visiem tiem, kas klīst pa ielām, tiem, kuri kā dārzeņi guļ psihiatriskajās slimnīcās.

H Harmonija 05.04.2009

Ar maniem hormoniem viss ir kārtībā.Nekādas pusaudžu krīzes mani nemoka jau vairāk kā gadu, ja mocītu es šovakar te nesēdētu, bet baudītu brīvlaiku ar pudeli rokā.Vēl dzīvoju ar māti, bet pati strādāju un pati spēju uzturēt un audzināt to, kas man uzticēts-suni.
Man bērni vienkārši nepatīk, kādreiz patika, līdz piedzima mana jaunākā māsa.Skaidri zinu, ko viņi dara un labi zinu, ka man tās liekās klapatas nav vajadzīgas.
Visu zinošās mammītes, pasakiet man, kāda jēga-mocīties ar balonveida vēderu 9 mēnešus, paciest sāpēs un vemt pirmajos grūtniecības mēnešos, dzemdēt viņu vienalga kāds dienas laiks tas būtu un kur tas būtu, auklēt bērnu pa nakti tā vietā, lai mierīgi gulētu, klausīties viņa čikstēšanā "konču ibu, sito nē!!!" vairākus gadus, tērēt naudu viņa drēbēm un vēlāk arī skolas grāmatām, pēctam piedzīvot lielo šoku un no sava bērna mutes dzirdēt "ej dirst, es iešu, kur un kad gribu!", pēctam viņi aiziet.Labuma nekāda, tikai robs makā, sirmi mati, vēders ka maiss un pupi, kas atgādina tukšus politileina maisiņus.Tādas jūs visas esat, man to nevajag.Man nevajag ne maisu krūšu, ne vēdera vietā, ne robu makā.
Nu kur tur kāds prieks?Ko jūs varat di*st!?Pašas staigā pa ielām un viena otrai sūdzās, ka viņš šito un šito atkal izdarīja, viņš neklausa u.t.t.
Jā, pieiet pie bērna un sabužināt viņam matus, kad pašam to gribās-tas ir forši, bet kad tas jādara visu laiku, tad tā jau ir sodība.

E Elza 06.04.2009

Vienmeer esu bijusi pret abortiem, , , ja kaada man paziistama sieviete to gribeetu dariit, noteikti runaatu ar vinu, meeginaatu atrunaat, , , bet nu katrs cilveeks pats sev saimnieks, pats atbild par sevi, maacaas no savaam kljuudaam, , , peec izdariitaa lielaakais sods ir taa cilveeka moraalais staavoklis, sirdsapzina, , ,

S Sekss 06.04.2009

Trusi, nedari pāri savai māsiņai! Labi?

E Es 06.04.2009

Esu noskatījusies vienu ģimeni Rīgā, Ziepniekkalnā, murgs kā tie bērni cieš, vismazākā meitenīte tolaik viņai bija līdz gadiņam, caurām dienām un naktīm raudāja, divi lielākie bērni puikam 2 gadi, meitenei 4 gadi, staigāja netīri, netīrās drēbēs, bet mātei viss bija vienalga dzēra katru dienu, kautiņi gandrīz katru nakti, cīnījos gadu par šiem bērniem, visām valts institūcijām bija vienalga, beidzot kad kārtējā bāriņtiesas apmeklējuma laikā tur konstatēja antisanitāros aptākļus bērnus atņēma (tur bija prusaku mākonis, pa logiem tie līda ārā, žurkas un peles pa galdu staigāja netīrība vislielākā un tādos apstākļos dzīvoja tad trīs bērni), bet ne uz ilgu laiku, māte pēkšni saposās, izmazgāja māju un pēc gada bērni bija atpakaļ, tagat tur uz doto brīdi ir jau čerti bērni un visas dzeršanas un nakromānu pritons turpinās un tādos apstākļos aug tie bērni, bet jautājums kas no viņiem izaugs, vai viņi ir ko labu redzējuši, māte ir šizofrēniķe viņa nekad nerunā, bet vienmēr brēc tā kad pa visu māju un pagalmu dzird, man sirds plīsa pušu to bērnu dēļ, viņu raudāšana un spiegšana kad sita tos, pat mazo bērnu iekaustīja naktī kad tā raudāja, zinat tas ir murgs, labāk lai viņa taisītu abortus nevis nelaimīgus bērnus izlaiž pasaulē, lai Dievs dod bērniem izaug un ko sasniegt dzīvē, lai viņu dzīve neturpinās kā viņu mātei.

to rakstu JJE zin ne mums lemt, kas ar ko atgadās, tas ir jālemj tai sievitei kura uz abortu parakstā, ne mums viņu sodīt, musm ir jāsoda valts kura veicina šo slepkavību, jo ja nav darba, kā pabaros, izskolos bērnu, viņam vajadzīga ir netikai mīlestība, bet arī pārtika, drēbes, apavi, bet viss ir tik dārgs, pašai man ir trīs bērni, ar diviem gāju pāri jau 90 gadu krīzei, tas bija smagi, zīdainītis un skolnieks, ēdām tikai kartupeļus, retu ko citu varēja atļauties, bērniem daliju gaļiņu, pienu, maizi, biju viena jo ar vīru šķiros un nekāda atbalsta nebija, jo tam nebija darba, tad bija vēl bērnu drēbes lētākas, kaut kā izvilku, bet otreiz tam cauri iziet neietu. Tad nevajag sodīt citus, jo paši nezinām kas mūs sagaidīs rīt, lai tas paliek uz katras sievietes un tā vīrieša sirdapziņas, bet valstij lielai fui par to kad bērni mūsu valstī ir pēdējā vietā, mums vajag tiltus celt un gaisa pilis, tik nez vai tie dzērāju un narkomānu bērni ies uz to gaisa pili?????

M meitene 07.04.2009

Lai gan pašai ļoti patīk bērniņi un ceru, ka pašai tādi būs, tomēr piekrītu Truša viedoklim!Labāk tik tiešām ir taisīt abortu, nekā dzīvot ar nevēlamu bērnu, sitot viņu utt...Pietiek paskatīties kkādus raidījumus par bērnu namiem, lai es noraudātos zila!Un tas man liek domāt, ka labāk tam bērniņam bija nedzimt vispār.:(

K kristina 08.04.2009

stulbums ko te lasu, ārprāc!davaj visus sadzemdēsim, par bomzenēm pārvērtīsimies, un bomzīšus dzimtenei dāvāsim!esmu taisījusi abortu, paliku stāvoklī ar visu zelta spirāli..2 bērni man jau ir...3 bērni man būtu pa daudz...nu nav man noveicies ar vīrieti kurš pelnītu pietiekami, nav!un tapēc plikadīdas laist pasaulē nav gudri, nelaimīgus cilvēkus jau no bērnības...man sirdsapzinja neljauj būt sievietei-govij, sadzemdēt nav nekāda māksla, izaudzināt par sabiedrībai derīgu, lūk tā ir māksla!!!un abortu aizliegums situāciju tikai pasliktinās...gribat pagrīdes abortu taisītāju adreses?XA XA...KURŠ TAD TO NEZIN...

S Sekss 09.04.2009

Ja negribi bērnus, tad uzmanies ar seksu!

V Viedoklis 10.04.2009

Histeriķe autore! Ja tu nesaproti, ka brīžiem vien, ir labāk, kad no alkoholiķu ģimenēm tie bērni nedzimst, pēcāk nemocās, tad atvainojos - tu esi muļķe! Aizej uz sociālo dienestu parunā ar darbiniekiem, viņi tev tādus šausmu stāstus izstāstīs, ka tu priecāsies, ka šie cilvēki uztaisa to abortu!

S sumbrs 12.08.2009

o jomajo, a davai ieviesham likumu, kurs aizgliegtu runat preti likumam un buntot tautu.

L Līva 07.09.2009

Es arī uzskatu, ka aborts ir grēks, slepkavība.Negribas nevienu nosodīt, jo Dievs ir tikai tiesnesis, bet kad caur apziņu izlaiž domu, ka sievietes atļaujas nogalināt savus nedzimušos bērniņus, pārņem šausmas..tad jau labāk atstāt bērnunamā, jo ir tik daudz vecāki, kas grib tikt pie bērniem, bet viņiem neizdodas..vismaz būs izglābts dzīvs cilvēciņš un kāda ģimenē ienāks prieks.
Arī mani pārņem iekšēja agresija pret sievietēm, kuras vienkārši atļaujas pateikt "nē" sava vēl nedzimušā bērna dzīvībiņai.Tik pat labi var domāt, ar ko gan viņām ir lielākas tiesības būt šajā pasaulē un dzīvot..
Dzīvība ir svēta, un kaut vairāk sieviešu to apzinātos, neatkarīgi no materiālajiem apstākļiem, sieviešu pamešanu vai citiem faktiem.

B Braucēja 07.09.2009

Davai dzemdējam, būs Hoētikai vairāk darba, iespējams pat palielināsies štata vietas.Gluži kā 90to sākumā, vairosim arī cietuma kameras!

O Olga 07.09.2009

un kā tad būs ar sievietēm, kurām grūtniecība ir bīstam dzīvībai, un kad aborts ir nepieciešamība, lai glābtu sievieti?

T toony 07.09.2009

Sasmējos par Truša tekstiem =)) ahh, jaunības maksimālisms =)) nekas, viss nāk ar laiku.

Līva, ja tagad katra ģimene ietu un ņemtu bērnus no bērnu namiem, tad jau būtu baigi forši - tie būtu tukši. Bet vot aizej uz bērnu namu un paskaties kā tās mazās radībiņas raud, jo neviens viņus nemīl tur - darbinieki nav nekādi mīļie. Un tad vairums izaug par sabiedrības pabirām - iet zagt un slepkavot. Abortus neviens neveic sava prieka pēc, bet gan apstākļu dēļ.

B Braucēja 07.09.2009

Starp citu mūsu visu varenā valsts, tagad taču gatavojas atvērt iestādi, kur varēšot nodot "nevēlamos" bērnus.Varbūt autorei vajadzētu tur sarunāt darba vietu!Tīri tā pārdomām...

T toony 08.09.2009

ir jau atvērta istaba BKUS ar boksiem, kur var ielavīties un atstāt bērnus, lai izvairītos no tā, ka mazie tiek pamesti laukā