www.sudzibas.lv Abi 2 Konsultācijas kvalitāte

abi2 reklāmas kompānija - Konsultācijas kvalitāte

Mani interesēja reklāmas uzņēmuma ABI2 tirgotās drukas iekārtas lielformāta auduma apdrukai.
Sekretāre, kura bija ļoti NELAIPNA savienoja ar darbinieku, kurš atbildīgs par drukas iekārtu tirdzniecību. Minētais uzņēmuma darbinieks noprasīja , kas interesē. Sākot izklāstīt savas vajadzības uzņēmuma darbinieks vīpsnājot paziņo,kad šādas iekārtas Latvijā netirgo. Pēc jautājuma vai tomēr viņam nav zināmi ražotāji kontakti no kuriem varētu šādas iekārtas iegādāties viņš svarīgi paziņo , ka viņš neesot gatavs dalīties ar saviem kontaktiem. Norādot, ka man viņa kontakti kontakti neinteresē, bet gan tikai konkrēta drukas iekārta, attieksme bija absolūti neieinteresēta un noraidoša.
Saruna principā ar to arī beidzās, neuzaicinot uz konsultāciju klātienē un liekot potenciālajam klientam justies kā muļķim. Vienkārši drausmīga(neeksistējoša) apkalpošanas kultūra!!!
No otras puses priecājos, ka iespējamā sadarbība beidzās pat nesākoties!

D

A Aalex247 11.07.2017