www.sudzibas.lv abcparks.eu KRĀPNIEKI un ZAGĻI!

abcparks.eu - KRĀPNIEKI un ZAGĻI!

Nesen pamanīju, ka mani atlanta.lv darbi nez kāpēc ir arī http://www.abcparks.eu/, tāpēc rakstīju atlants.lv un prasīju, kas par lietu.

Atlants.lv man atbildēja, ka:

"Diemžēl pagājušogad vietne Atlants.lv tika uzlauzta, kā rezultātā noziedznieki ieguva vairākus tūkstošus darbu, tai skaitā Jūsējos. Noziedznieki ir atvēruši vietni "abcparks.eu", kurā izplata zagtos darbus. Par minēto vietni jau ir iesniegts iesniegums policijā, ir ierosināta krimināllieta, un (kā mēs ceram) vietnes "abcparks.eu" darbība drīzumā tiks apturēta.

Lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk pierādījumus policijai un tiesai, mums ārkārtīgi svarīgi būtu, ja Jūs varētu mums nosūtīt rakstisku iesniegumu par Jūsu darbu nelikumīgas pārpublicēšanas faktu, nosūtot to mums uz adresi SIA "CDI", Lāčplēša iela 75-4, Rīga, LV-1011."

Tad es uzrakstīju tiem dauņiem- abcparks.eu. Pateicu, lai izdzēš manus darbus, kā paši sola to izdarīt lietošanas noteikumos 3.5. punktā. Taču loģiski, ka viņi to neizdarīja.

Interesanti ir tas, ka daudzi darbi abcparks.eu maksā DĀRGĀK nekā atlants.lv (Vai tiešām viņi domā, ka pie viņiem kāds pirks?)!

Tā kā uzmanieties no šiem zagļiem, krāpniekiem un neveiksminiekiem- abcparks.eu. Viņi neizņems Jūsu darbus, kā arī nemaksās autoratlīdzību!

P.S.
Smieklīgi, laikam šim hakerim-neveiksminiekam pietrūka santīmu, lai samaksātu par atlants.lv darbiem, tāpēc to uzlauza! :)))

Smieklīgi ir arī tas, ka šis hakeris-neveiksminieks sevi sauc par "Alexandre Waidoff ", un muld, ka portāls atrodas uz "Panamā izvietotiem serveriem" (īstenībā uz krievijas serveriem), kā arī, ka portāla ABCparks.eu darbību reglamentē "Panamas likumdošana" (kāpēc ne Mongolijas?)!

Bet ko gan var gribēt no morāliem izdzimteņiem?

I

E es 07.08.2010

bāc, mani darbi arī tur ir... :(

P pics 07.08.2010

Tas pats atlants vien ir, zaglju un blezu kantoris.Pasi vini nemaksaa autoratliidziibu un ljoti daudzus cilvekus ir piemaaniijusi.Par atlants.lv vajadzeetu paintereseeties ekonomikas policijai.

L lauris 14.08.2010

Bet kapec vispar maksat par tiem darbiem, pastav daudz vietu kur pilnigi brivi var lejuladet visu nepieciesamo info, nevis maksat kaut kam par paris lapelem

O OskarsD 24.08.2010

Tas ir atlants.lv blakus saits - lai nemaksaatu autoratlidzibas. Tas pats vien ir - tikai drusku leetaak tirgo. Droshi vien uz ietaupitajam autoratlidzibaam. Bravo Atlant!! Labi izdomaats. Taadaa nu mees valstii dzivojam, ko padarisi.

Tagad pirksu darbus abcparks.eu, jo tur ir leetaak un paareejais mani nekrata.

L Lauris 31.08.2010

Pilnigi smiekligi ir lasit sito atlanta sviestu. Tas lidzinas caurejas ostisanai. Atlantam pirmo reizi ir jakonkure ar nopietnu portalu - abcparks.eu - tapec atlants PATS seit ir iespamojis veelstuli tipa no leitotaja atlantam. Nu vai tad tiesam tu Gati Sprud (jaunizceptais milionarinsh un milzu BMW apvidnieka un atlants.lv ipasnieks)doma, ka visi ir tik dumji, ka to neredz?
Skaidrs, ka abcparks.eu ipasnieki ir savakusi pasi referatus un tirgo, tiesi ta pat, ka atlants.lv, kuram konkurence ir kaut kas baismigi traks, pat nepanesams.Es pat zinu kapec:
Gatim Sprudam, atlants.lv ipasniekam, ir milzu BMW apvidnieks, vina sievai - Porsche Kajene, maja Bukultos par 400 000 Ls. Un tas viss uz studentu rekina, tapec, kad es to uzzinaju, nevareju te neuzrakstit - jo taisnibai ir jabut.
Rekur pieradijumi: http://db.lv/r/180906-saplok-ari-rigas-rajona-megadarijumu-skaits

skatieties 34 poziciju par to Gati. Nu, vai tagad ticat sitam atlanta spamam par to, ka abcparks.eu ir zagli un krapnieki? Mums rsebaa vispar baumo, ka atlanta darbinieki ir abcparks.eu patiesie saimnieki, jo viniem ir apnicis ta Gata zimeshanas ar dzipiem, zelta keedem un svaigo sniegu..

V Visvaldis 08.09.2010

Pilnībā piekrītu iepriekšējā komentārā teiktajam. Jo atbildi no abc.parks.eu parakstija bijušais atlants.lv vadītājs Oskars Dilevičs. Viņi pat neslēlj to ka darbus ir nekaunīgi nozaguši. Pretējā gadījumā viņi būtu paņēmuši arī autoru datus lai izmaksātu viņiem autoratlīdzības, tomēr nē, jo viņiem tas nav vajadzīgs. Arī mani pieci darbi tika nozagti. Atbildē O Dilevičs man solija "tuvāko mēnešo laikā situāciju izlabot" tomēr tas manuprāt ir pupu mizas un viņi tā arī turpinās tirgot nekaunīgi nozagtus darbus.

T tolauris 09.09.2010

Skaudīgais idiot, ka tik tu neesi tas kroplis, kas nozaga failus- abc.parks.eu īpašnieks?

Runa ir nevis par atlantu vai abc, bet gan par darbu īpašniekiem, kuriem nemaksā autoratlīdzību!

Atlants vismaz kaut ko maksā atšķirībā no zagļiem abc!

L Lasis 10.09.2010

tas ToLauris token ir jocigs, 100% pasha topika autors, jo salidzinosji maz ljauzhu lieto vaardu "kroplis"..un "daunis", kas patiesibaa ir smagas slimiibas vai fiziski defekti.

Iedomajos, cik tizli ir uztaisits tas atlants.lv, ja "daunis" (faktiski: garigi atpalicis cilveks) to var "uzlaust".

Es piekritu tiem komentatoriem, ka atlanta darbinieki ir drusku "piecakarejushi" to Gati vai kaavinjtur..
Jo faktiski taada liimenja saitus uzlauzt ir loooooti gruuti, bet daunim - neiespeejami.

Es gribeetu cereet, ka paraadiisies, kaada cita biblioteka, jo atlants.lv ir totaals sviests ar loooti sliktu slavu, bet tas parksABC - tas pats atlants.lv vien ir, to nu man neiestaastiis, ka bez atlanta darbinieku zinas ir paraadiijies jauns portaas.

Smiekligi, ne?

M maurs 10.09.2010

man jau 3 dienas nāk šausmīgs spams no tā abcparka.
kaut kādi pidarasi!!!

R Rudis 11.09.2010

noreecos sodien, man uz epastu atnaaca, ka tagad abcparkam var sekot ari Twitter..

Tiem gan ir iekshaa, to menti mekle, to tie tviterii civina :D

T tolasis 13.09.2010

Ja kāds uzlauž atlantu.lv (vai citu portālu), tad noteikti tādam ir vai nu fiziski vai garīgi defekti, jo tikai neveiksminieks(hakeris) var gribēt "uzvārīties" uz citu rēķina.

A andris 14.09.2010

Abcparks nekādi nav saistīts ar Atlantu. Abcparku ir izveidojuši cilvēki, kas nodarbojas ar pornogrāfijas izplatīšanu internetā, kā arī bordeļu un prostitūcijas biznesu, tāpat arī citām nelegālām un sodāmām darbībām. Es vispār apbrīnoju tos cilvēkus, kas nebaidās viņu mājas lapā vadīt savus karšu datus un pat norēķināties ar SMS, ļoti iespējams, ka Jums par attiecīgajiem pakalpojumiem nāksies maksāt daudz vairāk kā šķiet... Un pie darbiem viņi tiešām tika mērķtiecīgi piestrādājot pie Atlants uzlaušanas, par ko arī ir ierosināta krimināllieta, kura, starp citu, tuvojas atrisinājumam. Tā kā ilgi vairs Abcparks nedarbosies, cerams.

Z zigis 15.09.2010

Par šo gadījumu lasīju arī presē! Nu diez vai šeit vairs ir iemesls apšaubīt zādzības faktu, jo nedomāju, ka Atlants.lv būtu uzsācis pret sevi kriminālproces :)
Ja kāds tomēr šaubās var paskatīties:

R Rinalds 15.09.2010

nu nezinu... es esmu lietojis gan abcparks.eu gan atlants.lv... Abcparks.eu izskataas labaak un cenas zemaakas. Par saviem striidiemvini var pashi runaat - nav ko publisko telpu piemeslot, jo mani, ka lietotaju tas neinteresee.Turklat, ja policija butu kaut ko atradusi, vini tak butu atnemusi abcparks.eu serverus un viss.
Bet, ka redzams, vini to izdarijusi nav.

Man vajag zemaku cenu un kvalitati. Tatad abcparks.eu..

A andris 16.09.2010

Izskatās, ka Rinalds ir no abcparks... Smalki! Šaubos vai uz šādu lētu triku kāds uzķersies... ;)

L Lema 17.09.2010

Šodien paņēmu no abcparks.lv darbu pa 2 Ls, bet man no telefona rēķina atskaitīja 4 Ls. Rakstīju viņu administrācijai - neatbild. Ko darīt?

G Gre4a 17.09.2010

Sodien pasuutiju abcparks.eu darbu par Ls1 - man pieskira Ls 1000 bonusu sarunaam Tele2 tiiklaa, ko dariit?

A ABCparks 17.09.2010

Hei! Sveiciens visiem! Es ar smaidu mostos katru ritu, jo zinu, seit mani sagaida jautri brizi. Atlants.lv puishi tacu nelaus staigat ar drumu vaigu - tapec noteikti te kaut ko ierakstis.
Es tik iedomajos, kas butu, ja es butu tads kretins, ka tas brinums no atlanta - ui, ku daudz interesantu melu es varetu visur publicet.
Bet es neesmu kretins, tapec, uztveru to ar smaidu - cilveks tomer zaude biznesu (tapec cinas ka mak!) - lenam un neatgriezeniski - 100%.
Un ta.. ABCparkaa darbus ir pievienojusi lietotaji, atlantu lauzis es 100% neesmu. Varu apzveret. Tas nu ta - lietotajam faktiski nesvarigi.
Par cenam - abcparks.eu uztur sekojosu politiku - atlanta cena - 50% (protams, var jau but, ka atlants cenas dinamiski maina). Lietotajam letak. Kvalitate - loti laba, klientiem atbildam un problemas risinam. Vienigi, atlanta hakeri mums daudz ko sabojaja, vel stradaju pie bazes atjaunosanas, tapec, piemeram, lietotajas Ances problema gaida risinajumu. Piedod, Ance, par to.
Un tas ir pilnigas mulkibas, ka krapju cilvekus ar nepareizam SMS vertibam - ta nav un nebus, jo man sanak tapat labi nopelnit (ko tur slept) - man nav nepieciesamas problemas ar policiju un galu gala - es neesmu krapnieks.
Tapec, atlant, macies konkuret godigi un neizplati melus no dazadiem akkauntiem. Tas nav smuki. Un visam ir robezas - tapec padoma pirms dari stulbibas, jo var gadities nakamaja dzive piedzimt par tarakanu (karma, ziniet). Tas tads ieteikums musu milajam konkurentam.
Vispar man riebjas pasam par sevi rakstit un attaisnoties, tas nav mans stils. Bet atlants piespieda. Un, lai ko atlants pec tam te ierakstitu, es vairs neko nekomentesu - visi komenti abcparks.eu varda bus viltojumi.

Sveicinot,
Aleksandrs
mana IP: 208.53.142.40 (neko neslepju, ja nu kas)

Jauku dienu!

L Liene 18.09.2010

Saša:
1) Darbi ir nozagti Atlantam - to visi zina un redz! Arī es savus darbus neesmu pievienojusi ABCparks.eu un tomēr tie tur ir! Kāpēc tie joprojām nav izņemti no ABCparks.eu, lai arī es to prasīju izdarīt vairākkārtīgi?
2) Ja esi tik drošs, kāpēc nenosauc savu uzvārdu? Un vispār teikt, jau Tu vari, ka esi kaut vai pati Britney Spears, bet gan jau drīz policija pieklauvēs pie Tavām durvīm, tad Tu dziedāsi citu dziesmiņu...
3) Un kopumā man liekas, ka vairāk te uztraucās mistiskais ABCparks.eu pārstāvis. Jūsu dziesmiņa iet uz beigām, bet nav tā, ka kādam būtu žēl...

Atā!

L Lema 20.09.2010