ABC rotaļlietas - Slikts serviss

Tika pasūtīta rotaļlieta augusta vidū ar pēcapmaksu saņemot omniva pakomatā. Nākošajā dienā pēc pasūtījuma noformēšanas piezvanīja veikala pārstāvis un pieprasīja apmaksāt pasūtījumu uzreiz (jo pēc pārstāvja vārdiem savādāk nemaz nevar) un atsūtīt apmaksas apliecinājumu. Tas arī uzreiz tika izdarīts. Bet saņemot preci pakomata apmaksa tika pieprasīta vēl reiz (savādak to nav iespējams izņemt) . Uzrakstot par situāciju veikalam tika solīts atgriezt naudu. Naudu gaidām nu jau mēnesi, katru reizi dzirdot tika solījumus. Līdz ar to var secināt ka personāls šajā iestādē ir "īpaši augsti" kvalificēts.

V Viktorija Hakimova 28.03.2021

Pasūtīju pirmo reizi preces bērnam šajā veikalā (spēļu mobilo telefonu un bumbu). Kopā ar piegādi uz pakomātu samaksāju ap 14€, nav īpaši liela nauda, bet tomēr...
Spēļu mobilais telefons aizmugurē bija viss nobrūžāts un saskrāpēts, tāda sajūta, ka ir lietots un jau desmitiem bērnu ir ar viņu spēlējušies.
Bumbu pasūtīju meln-balts, parasta futbola bumba, atnāca pavisam cita bumba (sarkana, amerikāņu futbola bumba)! Neiesaku šo veikalu, slikta kvalitāte precēm.