AB Recruitment SIA - Krāpšana

Mēs 4 jaunieši izlēmām doties uz ārzemēm strādāt caur firmu Ab Recruitment. Viss bija kārtībā līdz brīdim, kad ielidojām Nīderlandē.
Tad uzzinājām to, ka tā sieviete no Ab Recruitment Nīderlandes firmai bija pateikusi, ka mēs uz ilglaicīgu termiņu atbraucām (tā nebij patiesība, jo mēs uz īslaicīgu bijām vienojušies) .
Mums tika atsūtīts numurs tā cilvēka kurš mūs sagaidīšot, mēs viņam pirms izlidošanas nosūtījām ziņu cikos ieradīsimies un vai mūs sagaidīs. Saņēmām ziņu ka jā sagaidīs. No rīta ielidojot Nīderlandē saņēmām zvanu no Nīderlandes firmas. Kur arī sākās visas problēmas. Izrādās Ab Recruitment bija samelojuši Nīderlandes firmai, neiedeva mūsu kontakttālruņus, lai ar mums varētu sazināties. Un dēļ tādas kļūdas mēs varējām palikt Nīderlandes lidostā, jeb īsāk sakot Nīderlandē uz ielas.
Pateicoties tam ka Nīderlandes firma, kaut kāda veidā tika pie mūsu telefona numuriem, un mēs varējām sazināties, mēs nepalikām uz ielas.
Bet mūsu piedzīvojumi svešā valstī tik un tā turpinās.

J

Joe Rogans👽 23.07.2019

Krāpšanas shēma tikai vēl sāksies, šis ir tikaik sākums.

⛔️ 23.07.2019

Un kā saucās Nīderlandes firma?

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.