A. Tirāne

Ja Jums dārga Jūsu veselība, nekādā gadījumā neuzticiet savu veselību A.Tirānei (ginekoloģe). Sabojāja man gan veselību ar savām nenormālajām hormonu devām, gan visu dzīvi. Tagad jau vairāk par gadu mēģinu savest atkal kārtībā hormonus un nervu sistēmu. Gandrīz 20ls par vienu apmeklējumu, kas parasti bija ne ilgāks par 5min, no kurām puss laiku viņa notarkšķēja ar kkādu savu kolēģi par korupciju utt. Turklāt, neskatoties uz to, ka man bija pieraksts, pagāja pusotra stunda līdz vispār tiku kabinetā, jo Tirānei, lūk, bija jāpadzer kafija. Nožēloju to dienu..

D dewrqr 16.02.2007

Griezaties pie Dr. pukites Papardes zieda dibinatajas- kontracepcija, hormonu lietas labi parzina:)

I IEVA 26.02.2007

jā reizēm vien jābrinās kā piešķir ārstu diplomus!! It īpaši ginekologiem..

U Una 05.05.2007

Ja jus nezinat par ko runajat, tad nerunajat. Labaak palasiet atsauksmes apr so dakteri. Hormonus taapat vien nevienam neizraksta. Kafiju vina dzer, kad peciente ir kabinetaa, jo peec vinas ir taads pieprasiijums, ka vinai nav laika pat pusdienu paartraukumu panemt. Ja dusmojies par to,ka vizite maksa tik dargi (lai ari tikai vizite nemaksa 20ls), tad neej pie vinas. Ies tie,kas varees atlauties maksaat. Interesanti,kaapeec ir tik daudz cilveki, kas stundam gaida,lai tikai tiktu kabineta. FUJ.

I ilva 18.08.2008

Pilnīgas muļķības!!! Dakterei Tirānei būšu pateicīga vusu mūžu, jo pateicoties viņai mūsu ģimenē aug burvīga meitiņa. Hormonus jādzer tad, ja nav kaut kas kārtībā un to nosaka pēc analīzēm. Un tā nauda, ko maksāju katru reizi nav maza, bet tas ir to vērts! Ej vien pie dr, kur jāmaksā pāris latu, kafiju dzer visu dienu, jo rindas nav vispār!!!

E Elīna 25.09.2008

Es neapstrīdu dakteres kompetenci, bet to, ka pie viņas kabinetā jau otro reizi es nogaidīju vairāk pa stundu, bez jebkādiem paskaidrojumiem un atvainošanās, plus vizītē es pabiju tikai līdz minūtēm 10, samaksājot, pa divām vizītes reizēm 100LVL. Ceru, ka veselībai tas viss nāks pa labu!!!

H henrijs 19.10.2008

Nekad neejiet pie dr.tiranes.
Vina pacientei nepamanija audzeju(olnicu).
Nesaprotu ka tada daktere vel var stradat un praktizet.Vinai galven ais nauda !

S Saule 01.12.2008

Nevaru spriest par viņas kompetenci, bet par nekompetenci un neiejūtību gan. Aizgāju Ars-ā uz visparastāko, regulāro vizīti un iegadījos pie dr.Tirānes, man bija 23 gadi un nesen traģiski bojā gājis vīrs, viņa, neko nenoskaidrojot, sāka smadzeņu skalošanu - apm." stulbo meitēn, ko Tu domā, ja Tev ir 23 gadi un bērnu vēl nav"! . Tobrīd pārdzīvoju vīra zaudējumu un prātā pat nebija domas, ka varētu ar kādu vēl saistīties, kur nu vēl bērni:(( Tā kā abi studējām, es izsargājos ar spirāli, uz ko dr.Tirāne teica, ka spirāle man esot pilnīgi izslīdējusi, jāņemot laukā. Aizgāju pie savas dakteres, kura teica, ka spirāle ir vietā, bet es, saklausījusies Tirānes stāstus (taču ARS un daktere ar "Vārdu") lūdzu, lai to spirāli izņem. Rezultātā, paliku stāvoklī, uztaisīju abortu:(((((( Nu un tagad, kad esmu kopā ar savu ļoti mīļo cilvēciņu, nezinu, vai mums jebkad būs tā laime - piedzīvot bērnu smieklus:)) Iespējams, ka lielā mērā pateicoties dr.Tirānei:(((

L Linda 01.12.2008

Nu, Saule! Tu paliki stāvoklī tāpēc, ka izņēmi spirāli vai tāpēc, ka nodarbojies ar seksu bez izsargāšanās? Vai arī par citiem kontracepcijas veidiem tu neko nezināji tāpēc, ka Tirāne neko neteica? Absurds.

H Hrjusha 02.12.2008

Saule! Nesen vīrs gāja traģiski bojā, bet tu pie cita gultā jau līdi, ka paliki stāvoklī?

_ __ 15.01.2009

Nav runa par to vai daargi vai nee..un 20ls nemaz nav daargi, to es zinu, bet vismaz kvalitaati gaidiiju.

T to una 15.01.2009

Un kaa Tu vari vispaar teikt, ka saku muljkiibas, ja tas ir izjust uz pashas aadas. Tas ir mans viedoklis un pieredze.
Muljkjiibas ir taas, ka tu vinju te attaisno (ja to taa var saukt) pilniigi nepamatoti un neko nezinot.

L Laila 01.09.2009

Ja šī daktere Tirāne nebūtu tik dārga arī labprāt pie viņas ietu, bet cik aizeju viņa neko skaidri nepasaka un tikai saka lai nāku atkal pēc pāris mēnešiem un tā es ik pēc pāris mēnešiem pie šīs dakteres iegriežos ja ir iespēja tikt jo ilgi jāgaida rindās, bet ar savu veselību tā arī pie viņas netieku skaidrībā.. pasakiet lūdzu kādu labu ārstu(ginekologu) kas labi pārzin hormonu lietas???Paldies jau iepriekš

J Jana 09.09.2010

Daktere ir ļoti laba. Un tagad arī rindas nav tik garas, neesmu redzējusi, lai viņa pļāpātu ar kādu vai dzertu kafiju. Nogaidīju rindā gan 1 stundu, bet parastā poliklīnikā pie normālas, pieredzējušas ginekoloģes, pēc kuras ir pieprasījums, gaidu ap 30 min. Bet Tirāne pati veic ultrasonogrāfiju, kas ir pagrabstāvā un tāpēc tas apmeklējuma laiks var ieilg kādai klientei. Viņa uzreiz ķeras pie lietas, domā plānu, kā visu uzlabot, nevis vienkārši paskatās un viss. Esmu dzirdējusi, ka viņa ir paskarba, bet pati neesmu jutusi. Vienīgais man piemetināja, ka ir liekais svars, ka izskatās, ka daudz. Lai arī tik daudz nav, bet es to tāpat zinu un tas ir normāli, ka ārsts pasaka. Manuprāt, ja nav nekādu problēmu un viss ir kārtībā un nekas nav jāārstē, tad var iet pie parastas ginekoloģes. Pie viņas iet daudzas sievietes, kuras ārstē neauglību vai vēršas, ja ir riskanta grūtniecība. Es nokļuvu pie Tirānes, jo mana ginekoloģe, kurai arī ir liela pieredze un ir laba, pati man ieteica viņu, jo jau vairākus gadus nav saprotams, kāpēc ar hormoniem nav kārtībā. Un ieteica tāpēc, ka Tirāne ir gan ginekoloģe, gan endokrinologs.

I Inese Star 30.10.2017

Rupja, nelaipna un netaktiska daktere!

L Lāsma 03.07.2018

Man arī ar lielām hormonu devām miomas ārstēšanai sabojāja ciklu, tagad mokos. Mēģinu ar ārstniecības augiem kaut kā ciklu atregulēt. Pat ļoti nožēloju ka gāju pie viņas. Tagad tā jāmokas. Pierakstijos pie Ardjuvedas speciālista, varbūt palīdzēs ciklu atregulēt.

A anmara.gegere 07.01.2020

Nu jā, jāsēž pie dr. Tirānes ir ilgi, rezultāts un sarunas ir niecīgas, nauda gan liela!
ANCE