www.sudzibas.lv A/S Preses Apvienība Bēgat no NARVESEN franšīzes

A/S Preses Apvienība - Bēgat no NARVESEN franšīzes

Tautieši! Noticat lūdzu! Izvairieties no NARVESEN franšīzes!
Isumā...Lai sāktu sadarboties ar šo uzņēmumu,no viņu puses, tiek pieprasīts tūlītējs depozīts. Kad neveiksmīgas sadarbības beigās šis depozīts ir jāatdod , tad tas ilgst 4.mēnešus un iemaksātās summas vietā tiek atgriezta labi , ja 1/3 no summas, par uzkrātajiem procentiem vispār neiet runa, jo izrādās, ka ir izveidojies "mistisks"parāds par izsniegtajiem rēķiniem. Līgums no NARVESEN puses ir sastādīts ļoti viltīgi. Tur ir minēts, ka būs dažādas izmaksas, bet nav minēts kādā apmērā. Attiecīgi no peļņas procentiem jums paliek nulle. Pārējais aiziet algās darbiniekiem un rēķinos. Un atkal franšīzes ņēmējam paliek nulle.
Ja nu gribat mēģināt laimi, tad esat ļoti, ļoti uzmanīgi! Viņi māk ļoti skaisti runāt...

D

A astrocelotaja 25.03.2013

Pilnīgi piekritu, Narvesen tiešām nav tas godīgākais uzņēmums.

K klipsis 13.04.2013

Piekrītu.
Varbūt ir kāds jurists kurš varētu un gribētu palīdzēt atgūt savu naudu atpakaļ?