www.sudzibas.lv A-mēbeles.lv Krāpšana ar piegādes datumiem

A-Mebeles.lv - Krāpšana ar piegādes datumiem

13.05.2019 internet veikalā www.a-mebeles.lv pasūtījām divstāvu gultiņa un iemaksājām avansu pilnā apmērā. (240 eur) . Solīja ka piegādās 2-8 nedēļu laikā. Te sākās gaidīšana.. Pēc mēneša uzzvanām un jautājums kur gultiņa, mums atbild ka ir jau izsūtīta no ražotāja un būšot, jūlijā sākumā, pienāk 3. Jūlijs, zvanam, atbild 5. Vai 7. Jūlijā. Ok gaidām, bet 7. Jūlijā. Tā arī neatnāk. Zvanam vēlreiz.. Bet jau augstākos toņos. Kur ir mana gultiņa! Kā parasti 5 min uzgaidiet, atzvana... Ziniet viņa vēl Polijā, mums te saikne pazuda ar ražotāju, bet 11. - 12. Jūlijā būšot.. Vai nav krāpnieki!

K

R RXX 08.07.2019

Vēl taču nav pagājis 8 nedēlu terminš, tāpēc šoreiz sūdzība nevietā.

K Kaspars 08.07.2019

Ir tieši 8 nedēļas pagājušas.Un sola ka būs vēl pēc nedēļas.

A Aleksandrs Sidurins 26.07.2020

jūs nosākuma turiet savu vārdu, un tad taisiet savu muti vaļā!

K Kristīne82 04.09.2020

Mums tulīt būs 4 mēneši pagājuši un vēl atļaujas likt gaidīt uz naudas atgriešanu, pašiem liekas, ka viss super, atbild tikai atstrādātām frāzēm! Iesaistījām policiju, tad redzēs, kā beigsies. Rafinēti krāpnieki.

A Anna 27.08.2019

Pie gultiņas tikāt?
Mums solīja, ka pasūtījums būs 7-10.augusts, lieki teikt, ka vēl nav, ik reiz atrunas, ka mašīna nav no Polijas tikusi ārā..

K Kaspars 27.08.2019

Pie gultiņas tā arī netikām...atradām SS.com lietotu!Mums ar teica ka vēl Polijā,bet pirms tam kad termiņš vēl nebija pienācis teica ka gultiņa jau brauc uz Latviju.

A Anna 27.08.2019

Bāc.. es vēl naivi pacerēšu...

K Kristīne82 04.09.2020

Sazinieties ar ražotāju, mēs sazinājāmies, viņi nav pat iemaksājuši naudu, nekas netiek ražots. Velti cerēt.

A Andrey_loginov 07.10.2019

Tas pats ar termiņiem. Pērkot augusta beigās, mums tika pateikts, ka piegāde 2-4 nedēļas. Iet astotā nedēļa un katru trešo dienu solā, ka nākamnedēļ būs.
Vajadzēja lasīt komentārus pirms pirkuma, nevis pēc.

A Anna 07.10.2019

Sliktākajā gadījumā var pieprasīt naudas atgriešanu, tas protams, nekompensē zaudēto laiku gaidot pasūtījumu, bet mēs pēc vairāk kā 2,5 mēnešu gaidīšanas pieteicām atgriešanu.

D Dreiks 08.10.2019

Man bija tã pati situãcija, naudu samaksaju, bet preci tik sola un sola un ka nav, tã nav.
Naudu atgrieza, bet laiks ir pazaudēts.

O ojsalim 28.11.2019

Очень довольны сервисом интернет магазина A-Mebeles.lv. Мы 01.11.2019. заказали кухню Marija 200 и журнальный столик Sicilly typ 70, заплатили аванс 100% , за это получили хорошую скидку. И ровно через 4 недели, как и было обещано, получили свой заказ. Так и хочется заказать у них что нибудь еще.

н Ната 15.12.2019

Заказывали в данной фирме журнальный столик в сентябре, заплатили сразу всю сумму, оказалось что такого нет, затем ждали другой и такого тоже не привезли. 2 недели назад заполнила бланк на возврат денег. Деньги до сих пор не вернули.

E Edgars 07.01.2020

Pilnīgi visiem piekrītu! Pasūtīju dīvānu 20.10,2019, domāju man uz ziemassvētkiem un Jauno gadu būs dīvāns, kā izrādās šodien ir 07,01,2020 un es sēžu vēl bez dīvāna. Katru dienu tiek barots ar karotīti visu maximālo, jau piedāvāja (-5%, uznešana, piegāde) , lai tik naudu neņemu atpakaļ.

K klients1x 14.03.2020

Sola mēbeļu piegādi, atliek termiņus. Vienu dienu dīvāns jau ir izgatavots, otru dienu dīvāns vēl nav izgatavots. Nekādā gadījumā neuzticēt savu naudu A-mēbeles

Naudu atpakaļ neatgriež solītajā termiņā!

G Gabi 777 08.04.2020

Interneta veikalā www.a-mebeles.lv .2020. gada februāra sākumā pasūtīju mīkstās mēbeles un samaksāju pilnā apmērā, priekšapmaksa ( bija izdevīgi, jo akcija par priekšapmaksu).
Solīja ka piegādās 2-6 ned. Te sākās gaidīšana. No interneta veikala nekādas atbildības, serviss nulle, netiek informēts klients par pasūtījumu gaitu, ja vien pats nezvani...solījumi solījumu galā -atbild, ka ir jau izsūtīta vai dodas ceļā no ražotāja un būšot! Jau ir devītā nedēļa un preces nav. Potenciālais pircējs, lūdzu, nepasūtat šajā internetveikalā mēbeles, nekaunīgi un bezatbildīgi cilvēki, kuri saņemto naudu tērē savām vajadzībām, ērti vai ne?
Vēl šai firmai ir nodokļu parāds pret valsti, jautājums cik ilgi vēl pastāvēs šī firma?
Vairāk sūdzību par šo firmu esmu atradusi : https://www.sudzibas.lv/a-mebeleslv-krapsana-ar-piegades-datumiem-c582068
Tagad sāksies epopeja ar naudas atgriešanu, ar likumiem var iepazīties:http://www.ptac.gov.lv/lv/content/ja-prece-netiek-nor-d-taj-termi-pieg-d-ta

A Anna Kravcenko 20.04.2020

Ждала кухню 4 месяца..."кормят" обещаниями. Буду возвращать деньги!

K Kristine_B 08.07.2020

Ļoti slikta pieredze un slikta klientu apkalpošana. Pasūtīju skapi bērnam 21.03, samaksāju pilnu summu. Man solija 6, max 8 nedēļas. Biju ar mieru gaidīt. 22.04 atrakstīja ka būs pēc nedēļas, pēctam pārdevējs vienkārši ignorēja manus epastus. 16.06 es zvanīju. Teica,ka noskaidros un atzvanīs. Tā arī pazuda. Jūnija beigās tomēr uz manu epastu atbildēja, ka atsevišķas piegādes jāgaida ilgāk jo ražotājam nebija uz vietas un nākamās piegādes paredzētas pēc Līgo. Ir 07.07 - no pārdevēja ne ziņas. Gandrīz 4 mēneši es gaidu savu skapi bet pārdevējs pat nevar uzrakstīt kad būs piegāde, kad varam braukt pakaļ. Pēc manas vēstules - ka vai nu apmaksā naudu atpakaļ vai dot ziņu kad varam braukt pēc skapja, vienkārši atsūtīja atteikuma veidlapu. Es to skapi pirms 4 mēnešiem būtu nopirkusi kur citur! Liels fui. Neiesaku šo pārdevēju. Un es ļoti reti kad rakstu negatīvas atsauksmes. Klients ir jāinformē par kavējumiem un ja nevar piegādāt tad jāatgriež nauda.

M Modris Ā 29.09.2020

vai Jums naudu atgrieza?

A Anna Kravcenko 08.07.2020
Krāpšana

Jau gaidu virtuve 7 menešus,un nevaru atgriezt naudu atpakaļ,arprats! Tikai melo! Attieksme shit

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

K Krista Zaļkalne 18.07.2020

A-mebeles.lv 3 mēnešus nepiegādāja preci.
Uz aicinājumu atgriezt naudu nereaģē.

K Krista Zaļkalne 31.07.2020

Pēc 3,5 mēnešiem piegādāja preci.
Prece tika piegādāta tikai pēc veidlapas pieprasīšanas par naudas atgriešanu.
Par sagādātajām neērtībān neatvainojās.

K Krii. 02.09.2020

Sveika. Kur var dabūt veidlapu par naudas atgriešanu?
Arī mebeles gaidu jau 3 mēnešus!

L Līga72 20.07.2020

Mums ar šo kompāniju arī bija identiska situācija. A-mēbeles.lv 3mēnešus nepiegādā preci( bērnu gultu un matraci), visu laiku vienas un tās pašas atrunas! Sapratu ka jāprasa naudas atgriešana! Jāskatās tagad kā viss tālāk notiks ! Cerams šis process būs ātrāks!

A Aleksandrs Sidurins 26.07.2020

Visu laiku melo, gaidām jau 2 mēnešus, solīja izdarīt pa 3-20 dienām, bet vēl nekā nav! Komentāri kuriem ir ieliktas 5 zvaigznes ir uzrakstīti ar a-mēbeles darbinieka rokām! Nevienam neiesaku izmantot šo ļoti slikto veikalu!

I Igucis 03.08.2020

Žēl, ka šito linku neatradu agrāk :(

Pasūtīju virtuves iekārtu 11. maijā, nosolījās, ka pēc 4 nedēļām to varēšu saņemt! Tā nu kopš jūnija katru nedēļu saņemu solījumu, ka mēbeles krausies mašīnā nākamnedēļ! Šodien kārtējais teksts - ātrākais uzkraušanas laiks Polijā - 10. augusts!

K Kristīne82 04.09.2020

Mēs sazinājāmies ar ražotājiem, viņi naudu nav samaksājuši, nekas netiek ražots. Šobrīd gaidam jau gandrīz 4 mēnešus.

Viņi gan melo, gan vilto ražotāju dokumentus, sūtot apstiprinājumus par ražošanu, kaut gan nekāda ražošana nav sākta. Esam griezušies policijā, ļoti ceru šo novest līdz galam, jo tā ir reāla krāpšana. Šodien es, rīt jau kāds cits.

L liga_g 18.10.2020

Vēršaties ar ieniegumu policijā par krāpšanu.

R Ritvars 18.08.2020

Identisks gadījums ar A-mēbeles, pasūtīju preci 18. aprīlī, solīja piegādi 2-6 nedēļas, pagājušas jau 17 nedēļas, dīvāna joprojām nav. Zvanu ik nedēļu, sola datumus vienu pēc otra, kā nav, tā nav.

K Kristīne82 04.09.2020

Es domāju, ka A-mebeles grasās slēgt šo SIA un atvērt jaunu, tāpēc velk laiku, savāks vēl naudu un nobankrotēs.

M Modris Ā 29.09.2020

Man tieši tas pats.Jāsāk pašiem darboties

L liga_g 18.10.2020

vēršaties ar ieniegumu policijā par naudas izkrāpšanu.

E Elvijs 23.09.2020

Pasūtīju 2 bērnu matračus no a-mebeles.lv 09.07.2020. Solīja piegādi mēneša laikā. Jāmaksā esot uzreiz cik tur procenti, bet ja maksājot visu, tad esot 10% atlaide, protams samaksāju visu. Zvanīju aptuveni pēc mēneša, protams, ka piegāde aizkavējusies no poļu puses, jo esot ierobežojumi ar covid-19, ok noticēju. Zvanīju pēc 2 nedēļām, saņēmu ziņu, ka furgons esot Polijā un preces šobrīd tiekot uzkrautas, ka nākamnedēļ būšot. Zvanu tajā nākamajā nedēļā, kur atkal saka, ka furgons šobrīd Polijā uzkraujas, lai zvanot pēc nedēļas. Sapratu, ka kaut kas nav, sāku zvanīt biežāk, kur sapratu ka viss ir vienā d... jo visu laiku stāsta vienu un to pašu, ka furgons tur uzkraujas vai te izkraujas un visu laiku viens un tas pats, dienas iet atbildes nav būs vai nebūs prece. 11. nedēļas pagājušas, ko darīt? Kā var būt tāds uzņēmums joprojām ar darbojošos web lapu un turpināt kāst cilvēkus!?

K Krii. 23.09.2020

Neko nesaņemsiet! Es savas mēbeles gaidu jau četrus mēnešus, nepārtraukti sola! Nu esmu uzrakstījusi iesniegumu par naudas atgriešanu uz to arī neatbild!

L liga_g 18.10.2020

Vēršaties ar iesniegumu policijā par naudas izkrāpšanu.

L liga_g 15.10.2020

Firma nevis tirgo mēbeles, bet izkrāpj naudu no klientiem! Lūgums visus, kuri ir saskārušies ar šo firmu un kuriem nav piegādāta prece un nav arī atgriezta nauda - vērsties ar iesniegumu policijā par noziedzīga nodarījuma - naudas izkrāpšanu. Firmas SIA A-mēbeles.lv, (reģ.nr. 42103093948, juridiskā adrese Skolas iela 1 - 17, Salaspils, Salaspils novads) pārstāvis J.Ceiziņš nodarbojas ar naudas izkrāpšanu aiz aizsega - mēbeļu tirdzniecība. Aicinu visus apkrāptos, pirmkārt, vērsties policijā ar iesniegumu par naudas izkrāpšanu un lūgumu uzsākt krimināllietu pret konkrēto personu, otrkārt, ar iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un, treškārt, tiesā, lai krāpnieks kompensē ne tikai iemaksāto naudu, bet arī lai no viņa piedzītu morālo kompensāciju. Tā vairs nevar turpināties - neesmu saņēmusi preci 5 mēnešus - solījumi, ka būs prece, kad pajautāju vai vispār preci ir pasūtījis, tad klusē un naudu arī neviens netaisās atgriezt. Izpildīšu augstāk minētos trīs punktus un J. Ceiziņam nāksies ne tikai izmaksāt neatgriezto naudas summu, bet arī visus tiesas izdevumus, morālo kompensāciju un vēl kādu laiku skatīties caur restotu logu.