A-Mebeles.lv - Krāpšana

No internet veikala www.a-mebeles.lv 21.07.2020 pasūtīju 3 vienādus dīvānus. Uzreiz veicu pilnu apmaksu. Sākumā solīja piegādi uz mājām 4-6 nedēļu laikā. Pagāja 6 nedēļas, prece netika piegādāta. 17.09. zvanījām uz internet veikalā norādīto tālruni, lai vaicātu kādēļ prece vēl nav. Atbildē saņēmu to, ka prece ir gatava un Polijā uzkraujas 23.09 un jau pie viņiem noliktavā Salaspilī būs 25.09. Atkal gaidu... nekā nav. 29.09 atkal zvanu. Atbild, ka rītdien ir ātrākā uzkraušanās un piektdien 02.10 būšot noliktavā. Sāku nojaust, ka tie ir tikai tukši solījumi. Tajā pat dienā zvanīju vēlreiz, jo internetā izlasīju, ka viņš nemaz vairs ar mēbeļu ražotni Polijā jau kādu laiku nesadarbojas. Sarunā jautāju kāds ir viņa vārds un uzvārds, bet šo atbildi neieguvu, jo kā viņš apgalvo šāda informācija netiek izpausta (manuprāt, ja sadarbojies ar cilvēkiem un tirgo preces, tad vārdam un uzvārdam nebūtu jābūt slepeniem). Atkal sazvanamies 03.10. saka, ka nav iepriecinošas ziņas, jo prece vēl nav uzkrāvusies, kā arī uz manu jautājumu vai prece vispār ir izgatavota ar šaubīgu balsi atbildēja, ka principā pēc dokumentiem prece IR gatava. 05.10 atkārtoti zvanu, šoreiz saka, ka gaida atbildi no preču piegādes transporta par uzkraušanās  procesu un ka preces uzkraušanās plānota šīs dienas laikā un atzvanīs man, kad būs ieguvis kādu informāciju. Tā arī neatzvanīja. 09.10. saka, ka diemžēl precīte nav iekrauta un nākamais reiss paredzēts 15.10. un šoreiz jau apgalvo, ka mans pasūtījums diemžēl vēl pat NAV izgatavot, bet ir tā pati prece tikai citas krāsas. Šajā pat dienā aizpildīju un nosūtīju pasūtījuma atteikumu, lai atgriež naudu. Dokumentā norādīts, ka nauda obligāti tiek atgriezta 30 darbadienu laikā. Vairākkārt viņš atbild ar to, ka gaida atbildi no grāmatvedības. Protams, ir jau saprotams, ka viņš naudas atgriešanu vilks līdz pēdējam tāpat kā mēbeļu pasūtīšanu. Vienkārši sakot maz ticams, ka nauda tiks atgriezta.

27.10.2020

D Dreiks 28.10.2020

Pēc kārtīgas presēšanas, es no viņiem naudu atguvu trīs darba dienu laikā, bet visas pasakas, ko man stāstija, ir identiskas tam, ko lasu sūdzībās.

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv

A Aļona Bistrova 15.09.2021

Sveiki. Man noteikti vajadzēs Jūsu palīdzību.