A-Mebeles.lv - Krāpšana

Samaksājām 50% avansu par virtuves mēbelēm, pēc 4 mēnešu gaidīšanas noskaidrojām, ka nav samaksāts ražotājam un nekas netiek ražots.

A-mebeles sūta mums viltus apstiprinājumus un turpina melot.
Avanss samaksāts 2020. Gada maijā, prece netika piegādāta līdz septembrim. Sazinoties ar mēbeļu ražotāju Polijā viņi informēja, ka A-Mēbeles.lv viņiem nav maksājuši no janvāra un nekas viņiem netiek/netikšot ražots. Naudu neatgriež.

Krāpnieki!

K

T Taisnīgums99 31.08.2020

Kaapeec Jus domajiet, ka taas mebeles nevar pasutit citaa vietaa veikals?

D Dreiks 01.09.2020

Man tas pats stāsts, baroja tikai ar solijumiem.
Naudu gan atgrieza trīs dienu laikā, bet lai to panāktu, zvanīju viņiem pa 3-4 reizēm pa dienu, ar jautājumu, kur mana nauda.

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv