www.sudzibas.lv A-mēbeles.lv Krāpšana, slikts serviss........

A-Mebeles.lv - Krāpšana, slikts serviss........

Interneta veikalā www.a-mebeles.lv .2020. Gada februāra sākumā pasūtīju mīkstās mēbeles un samaksāju pilnā apmērā, priekšapmaksa (bija izdevīgi, jo akcija par priekšapmaksu) .
Solīja ka piegādās 2-6 ned. Te sākās gaidīšana. No interneta veikala nekādas atbildības, serviss nulle, netiek informēts klients par pasūtījumu gaitu, ja vien pats nezvani... Solījumi solījumu galā - atbild, ka ir jau izsūtīta vai dodas ceļā no ražotāja un būšot! Jau ir devītā nedēļa un preces nav. Potenciālais pircējs, lūdzu, nepasūtat šajā internetveikalā mēbeles, nekaunīgi un bezatbildīgi cilvēki, kuri saņemto naudu tērē savām vajadzībām, ērti vai ne?
Vēl šai firmai ir nodokļu parāds pret valsti, jautājums cik ilgi vēl pastāvēs šī firma?
Vairāk sūdzību par šo firmu esmu atradusi: https://www.sudzibas.lv/a-mebeleslv-krapsana-ar-piegades-datumiem-c582068
tagad sāksies ePopeja ar naudas atgriešanu, ar likumiem var iepazīties: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/ja-prece-netiek-nor-d-taj-termi-pieg-d-ta

Papildināts Gabi 777 11.04.2020

Beidzot mēbeles esmu saņēmusi.

G

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv