A-Mebeles.lv - Krāpšana

Sveiki!
25,10,2019 pasūtīju dīvānu, telefoniski ar mani sazinājās dispečers un pateica, ka dīvānu piegādās tikai 28,11,2019, pienāca jau 30,11,2019 sāku zvanīt pati, tākā vispār bija rakstīt, ka dīvānus piegādā 4-8 nedēļa, bet nu domāju, ka dispečers jau zin sīkāk visu. Sazvanoties sapratu, ka dīvānu man neredzēt, jo jāgaida ar nākamo kravu un tas varētu būt ap 13 novembri. Paņemu darbā brīvdienu un atkal nekā!, viss kārtībā, man tak rezervē ir vēl kādas 2 nedēļas. Nākamais jau bija 9 decembrī, kad man nepiegādāja dīvānu, bet apsolīja obligāti atdot 19.12 ar pēdējo piegādi šogad! Ko jūs domājat? Piezvana man 19,12 pirms Ziemassvētkiem un pasaka, "diemžēl mēs jums nepiegādāsim šogad, tas varētu būt tikai 07,01,2020, bet mēs jums atgriezīsim - 5% no summas, uznesīsim augšā un bezmaksas piegādāsim",.
Šodien ir 07,101,2020, un dīvāna nav, pēc 20x zvanītām man pacēla klausuli un atkal sāka attaisnoties, ka dīvāns būs nedēļas beigās!

Tā ir liela krāpšana un cilvēku maldināšana.
Ja firma neprot turēt apsolīto, tad veriet ciet!
Nevajag klientus barot ar solījumiem, pats trakākais, kad latvieši domā tikai par naudu (peļņu) un tikai pēctam par sekām.

E

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 07.01.2020

Palīdzēšu juridiski korekti atrisināt Jūsu jautājumu ar [slēpt]@inbox.lv

R Rotella 30.11.2020

Ja vēlaties, varat apvienoties kolektīvā paziņojumā valsts policijai. Ja jūs interesē, paziņojiet man, es jums norādīšu juridiskā biroja adresi, kas veiks lietu. Es uzņemos visu finansējumu. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti, lai aizpildītu šādu pieteikumu. e-pasts: [slēpt]@rotella.lv