www.sudzibas.lv A Apotheka Slikts serviss

A Apotheka Zāles mazulim - Slikts serviss

Devos uz A Apotheca Mārupes centrā un lūdzu ieteikt kādu medikamentu bērnam vēdera vīrusa gadījumā (vemšana, sāpošs vēders). Man piedāvāja medikamentu Silicea 15 m gelu (jālieto 2 paciņas katrā reizē, kas nozīmētu - 6 vai 8 paciņas vienā dienā; vienas paciņas cena ~ 70 centi; visa kastīte, kas aizietu divās dienās izmaksātu nedaudz virs 10 EUR). Kad iejautājos par Smecta kā alternatīvu piedāvātajam, teica, ka varot to arī. Kad palūdzu vienu paciņu no katra medikamenta (lai saprastu, kuru bērns tiešām būs spējīgs iedzert), farmaceite izskatījās ļoti neapmierināta un jautāja, kāda starpība, ja abi esot līdzvērtīgi! Tas, ka starpība ir tajā, ka Smecta paciņa maksā nedaudz virs 40 centiem, un tādas dienā nepieciešamas vien divas (dienā tie būtu ~90 centi), viņai acīmredzot nešķita būtiski!
Vai personāls tiek stimulēts pārdot dārgākos medikamentus un nepiedāvāt lētākas alternatīvas? Pārdevējas attieksme pie kases lika man justies ļoti nepatīkami! Nekad vairs neapmeklēšu šo aptieku.

Papildināts Baiba Nu 26.01.2018

B

Dainis 26.01.2018

Pa lielam ja tas ir priekš bērna ir jāapmeklē ārsts nevis aptiekārs, kurš izrakstītu nepieciešamās zāles jūsu bērnam.

B Baiba Nu 26.01.2018

Ar otru bērnu precīzi divas dienas iepriekš biju pie ārsta sī paša vīrusa dēļ, un viņam tika ieteikta Smecta (bez kuras veiksmīgi iztikām, tāpēc mūsu aptieciņas plauktā nekā atbilstoša nebija).

Dainis 26.01.2018

Nu tad jau par ko sūdzība, ieietu aptiekā un pajautātu smektu, nevis ielaistos šādās diskusijās.

donna b 26.01.2018

*Vai personāls tiek stimulēts pārdot dārgākos medikamentus un nepiedāvāt lētākas alternatīvas?* JA un JA! Berni Tev ir, bet esi tik naiva! Un ja zini ka Smecta der, ko Tu vel tur jauta? Iedod ogliti, bus vel letak.

B Baiba Nu 26.01.2018

Diskusiju vēlaties Jūs, ne es. Es uzrakstīju sūdzību par aptiekāres nekompetenci - augstprātīgo attieksmi un kā vienīgo risinājumu problēmai piedāvāt dārgāko medikamentu.

K kerritta 26.01.2018

Ja es eju uz aptieku pirkt zāles pēc aptiekāra ieteikuma, nezinot ko tieši man vajag, tad droši vien ņemtu Silicia gēlu (tikai šo brìnumu dabūnu iekš sava mazā, visas citas oglītes, Smectas mazais nepanes - vnk izvemj ārā). Bet ja tu ej zinot ka vajag Smectu, bet tomēr jautā ko citu, tad kāpēc kasīties? Pie ārsta jāiet, ja nezini ko dot savam mazajam.
Un jā, ir tur viena aptiekāre ,kas tāda allaž neapmierināta.