sia 7sky - laba apkalposana

2012.gada aprila sakuma kompanija 7sky organizeja manas kazas viena no latvijas pilim. gribu pateikt,ka kazas organizacija bija ljoti profesionala. sova programmas ljoti skaistas. dekoracijas tiesam ekskluzivas un skaistas. gribeju pateikties kompanijas 7sky par profesionalitati un labu organizaciju.

D

Ausainītis 25.05.2012

Es arī gribētu redzēt organizētas kazas!

K kkkkk 01.08.2012

pašreklāma...kā nav kauna!!!šajā kompanijā nav neviena profesionāla, kā tādi cilvēki var kaut ko organizēt! liela daļa no bildem ir nokačatas no web...:)))))manas kāzas bija Biriņu pīlī...nu vienkārši briesmīgi...pasūtīju gaiši rozā krāsa galda kompozicijas, bet dabūju dzeltenā krāsa...torte bija vienkarši needama un izskatījas briesmīgi...nekas nebija izdarīts pēc plana!!!pati vēl samaksāju dažiem māksliniekiem, lai to pasākumu padarīt spilgtāku...super, ka bija līgums, kuru izskatās nelasīja ne Lena, ne Uljana...tāpēc mums r iespēja atgūt savu naudu!

A AnglijaLV 07.08.2012

I KAKOGO GE 4ISLA Y TEBJA YMNIK BILA SVADJBA V BIRINI PILS? NAPIWI A TO STRANNO KAK TO. TI DATY YKAGI A TO TAK NIKAKOJ KONKRETIKI - NI DATI, NI IMENI, NI KOLI4ESTVA GOSTEJ. FOTKI VILOGI. POKAGI. BUDGET SVADJBI SVOEJ NAPIWI. A TO TAK MOGNO SKAZATJ O KAGDOM AGENSTVE. DAGE O TVOEJ METLE POGANOJ.

7 7Sky 22.08.2012

УВАЖАЕМЫЕ ДАМЫ И ГОСПОДА ! БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ И ОСТОРОЖНЫ !
ОТ ИМЕНИ КОМПАНИИ 7 SKY, 7 SKY EVENT AGENCY, 7 SKY entertainment, 7 SKY MANAGEMENT, 7 SKY RENT
ПРИКРЫВАЯСЬ НАШИМИ ИМЕНАМИ, НАЗВАНИЯМИ, ФАЛЬШИВЫМИ ВИЗИТКАМИ И ПЕЧАТЬЮ КОМПАНИИ -РАБОТАЮТ МОШЕННИКИ .
ПРОВЕРКА ВСЕХ КЛИЕНТОВ КОМПАНИЙ НЕ ВЫЯВИЛА НИКАКИХ ИЗ ОПИСАННЫХ СЛУЧАЕВ.
ЗАКЛЮЧАЙТЕ ЮРИДИЧЕСКИЙ ДОГОВОР ТОЛЬКО В ОФИСЕ КОМПАНИИ 7 Sky, С КООРДИНАТАМИ, УКАЗАННЫМИ НА САЙТЕ.
БЕЗ ЮРИДИЧЕСКИ ЗАКЛЮЧЕННЫХ ДОГОВОРОВ, СМЕТНОГО ПЕРЕЧНЯ И ГАРАНИТЙ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ НА УСТАНОВЛЕННУЮ ДОГОВОРОМ СУММУ, КОМПАНИЯ НЕ РАБОТАЕТ !
ЛЮБЫЕ СПОРЫ РЕШАЮТСЯ В УСТАНОВЛЕННОМ В ДОГОВОРЕ ЗАКОННОМ ПОРЯДКЕ.
НАПОМИНАЕМ, ЧТО ЛЮБОЙ СУБЬЕКТ МОЖЕТ АРЕНДОВАТЬ У НАС ИНВЕНТАРЬ НА САЙТЕ 7skyrent.lv И CАМОCТОЯТЕЛЬНО С НИМ РАБОТАТЬ.

7 7Sky 22.08.2012

Dear Ladies and Gentlemen! We ask you to be very careful! There are fraudsters working from the name of 7 SKY Company, 7 SKY EVENT AGENCY, 7 SKY entertainment, 7 SKY MANAGEMENT, 7 SKY RENT, using our names, fake business cards and fake company stamps.
We ask you to sign a legal agreement only in the company’s office (see the address and other contacts on our internet site www.7sky.lv)
WE NEVER WORK without signed contracts, confirmed budget and guaranteed quality service.
All disputes are settled in a strictly organized manner in line with the contract.
Please, be reminded, that anyone can rent out our equipment through the web site 7skyrent.lv and exploit it on their own.