www.sudzibas.lv 707.lv Krāpšana

707.lv - Krāpšana

Labdien,
Vēlējos informēt par šī internetveikala neprofesionalitāti. Krāpnieki! Pasūtot preci, veicot priekšapmaksu (pasūtīti biroja krēsli, un attiecībā pret tiem veikts pasūtījums konferenču galda ražošanai citā iestādē).
1. Sākotnēji tika parādīts, ka prece atrodas noliktavā, līdz ar to veicām priekšapmaksu. Pāris stundas vēlāk saņēmu zvanu, ka ir notikusi kļūda un būs jāgaida 3 nedēļas. Sapratām, ka šis noteikti nav OK, bet samierināsimies.
2.Gaidijām ilgāk kā mēnesi, un nesaņemot informāciju no 707 internetveikala, mēģinājām sazvanīt paši. Ar x5 reizi tas izdevās, un darbinieks Austris teica, ka viss vēl ir procesā. Nākošajā dienā saņēmu zvanu no Austra, ka ražotājs nevar saražot 6 krēslus un nauda tiks atgriezta.

Jautājums - vai tam bija vajadzīgs mēnesis, lai saprastu, ka ražošana ir apturēta vai uzņēmums "atklājis" super atjautīgu ideju, ka iegūt bezprocentu aizdevumu?
Noteikti neiesaku izmantot šī internetveikala pakalpojumus. Apkalpošana un serviss zem kritikas!

Atkal jautājums jums. Vai jūs zinat, kas ir krāpšana? Varbūt jums ir nepieciešams iekopēt šeit, šī vārda definīciju?

L Lataka 24.10.2017

Iekopēt, protams, Jūs variet, jo skaidri, saviem vārdiem, izstāstīt šī vārda plašo skaidrojumu nevariet. Šobrīd runa iet par internetveikala neprofesionalitāti, kas nevienam jau vairs nav noslēpums. Apskatot sūdzību sarakstu un manis izteikto "pateicību", viss ir skaidrs arī pircējam, kas vēl nav veikuši pirkumus attiecīgajā i-veikalā.

Ventilators 24.10.2017

Kā, lai cilvēkiem iestāsta, nemaksāt uzreiz. Saprastu, ja pēc pasūtījuma apstiprināšanas (telefoniski vai rakstiski) veicat apmaksu. Bet kāpēc maksā uzreiz?
Nekas ātrāk nenotiek, kad naudu uzreiz esat pārskaitījis.

L Lataka 24.10.2017

Tika saņemta informācija, ka pasūtījums ir apstiprināts.
Lidz ar to saņemot rēķinu, tika veikts pārskaitījums. Neiet runa, ka tas paātrinās procesu, bet šajā situācijā process teorētiski bija "pabeigts".

M Madara Ozola 24.10.2017

Es esmu saskārusies ar līdzīgu situāciju, saistībā ar šo veikalu
Un arī veicot pasūtīju, saņemot apstiprinājumu, veicu apmaksu, kad beigās izrādījās, ka preci vairs nevar iegādāties. Ja šādi notiek ne vienu vien reizi, tad es uzskatu, ka tā ir krāpšana!